Btm Shıngle Dragon Flex Duman Gri

135.00
KARGO HARİÇTİR
Ürün Kodu: STK-3496
Marka:
Birim: Paket
Kargo Ücreti: 30.00
+
AYNI GÜN KARGO
ORJİNAL ÜRÜN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

1 paket 3 m2 alan kaplamaktadır.

Dragon flex shıngle, Türkiye\'de shingle çatı kaplama örtülerini ilk olarak üreten BTM, geniş shingle ürün yelpazesine "yeni" bir ürün daha katarak, yapı profesyonellerinin ve nihai tüketicilerin seçeneklerini zenginleştirdi.

Dragon flex shıngle İsmini, Dragon (Ejderha) dişleri biçiminden alan yeni shingle ürünü, kendinden yapışkanlı bir yapıya sahip. Gölgeli efekti ile kaplandığı çatıda 3 boyut etkisi yaratan ve böylelikle çatıya bir derinlik kazandıran BTM Shingle Dragon, mevcut renk yelpazesine ek olarak iki farklı renk alternatifi (kahve ve bakır-kahve) ile pazara sunuluyor.

BTM Shingle, klasik ve lamine shingle ana ürün gruplarında zengin model, doku ve renkleriyle kullanıcılarının tercihlerine kolaylıkla cevap veriyor.

Dragon flex shıngle Kendinden Yapışkanlı
Dragon flex Shingle kendinden yapışkanlı alt yüzeyi ile uygulama kolaylığı sağlıyor. Uygulandığı yüzeye güçlü yapışma özelliği ile çatıyı uzun yıllar güvenle koruyor.

Dragon modelinin uygulaması sırasında, kendinden yapışkanlı bölümü koruyan sökülebilir plastik folyoyu sıyırarak shingle levhadan ayırmak gerekli. Böylece, yapışkanlı bölüm bir alt sıradaki levhaların üzerine tam olarak yapışma sağlıyor.

Dragon flex shıngle Avantajları
• Su geçirmez,
• Uygulaması son derece kolay,
• Kendinden yapışkanlı olduğu için ekstra kolaylık ve dayanıklılık sağlıyor,
• Değişken geometrisi ile alışılmış çatı görünümlerinden bambaşka bir görünüm sunuyor,
• 3 boyutlu etkisiyle çatı yüzeylerine derinlik kazandırıyor,
• Hafifliği ile çatılara dolayısıyla yapılara yük getirmiyor,
• Tam yapışma özelliği ile rüzgara son derece dayanıklı,
• Uzun ömürlü,
• UV ışınlarına dayanıklı.

BTM Shingle Dragon Flex Ambalaj
BTM Kendinden Yapışkanlı Shingle Dragon, paketler halinde piyasaya sunuluyor. Bir paketteki shingle levha adedi 21 olup, 21 levha ile 3 m² çatı alanı kaplanabiliyor.

BTM Shingle Dragonun 1 paletinde 36 paket shingle bulunmakta ve 1 palet Dragon Shingle ile 108 m² çatı alanı kaplanabilmekte.

Dragon shıngle Uyarılar
Çatı sıcaklığının artmaması için uygun bir havalandırma sistemi sağlanmalı. Shingle paketleri kullanılmadan önce düşük ve yüksek sıcaklıklardan ve nemden korunmuş olmalı. Shingle kaplanacak çatı yüzeyindeki kaplama tahtaları (OSB, su kontraplağı) kuru olmalı.

Ürün yorumları


te