Poliürea Ürün Grubu Malzemeleri

İnşaat alanlarında çeşitli Yapı grupları bulunur, bu Yapı grupları yalnızca insan yaşamına uygun haneler olarak değil, hastane veya AVM, büyük oteller, toplu alanların otoparkları, fabrikalar, büyük işletmeler, insanların toplu olarak hareket ettikleri yerler gibi düşünülebilir. Yapı sistemlerindeki en büyük sorun izolasyon işlemleridir. Bazı alan veya zeminlerin işletme cinsine göre farklı ürün grupları ile kaplanması hem bu bölgelerin doğru bir biçimde izole edilmesine, mevcut alan ve binaların korozyona karşı dayanıklı olmasına sebep olmaktadır. Poliürea ürün grubu bu amaçla üretilmekte olan bir ürün grubudur. Poliürea ürünler iki bileşenli bir kimyasaldır. Bir çeşit kaplama sistemidir ve metal veya beton yüzeylerin kaplanmasında kullanmaktadırlar. Hem yalıtım malzemesi olarak hem de özellikle zemin alanlarında pürüzsüzlük yaratmak için kullanmaktadırlar.

Poliürea Ürün Kaplama Nedir

Poliürea kaplama, belirlenen alanların hem izolasyon görevi görmesi hem de dirençli bir alan yaratılması için uygulanan bir kaplama çeşitleri. Deniz'le veya su ile teması olan köprü ve güvertelerde onarım amaçlı, özellikle otopark alanlarında güçlü bir zemin yaratmak, fabrika alanlarında iş makinesi hareketi olan bölgelerde zeminlerin mukavemetini arttırmak, çatılarda, balkonlarda ve teraslarda su yalıtımı yapabilmek için, Temel veya perde betonlarında yalıtım uygulamaları için kullanabilmektedirler. Sprey makine yöntemi ile kolaylıkla uygulanabilir. Dakikalar içerisinde büyük bir alana uygulama yapılabilmektedir bu da kolay uygulama yapmayı ve zamandan tasarrufu avantaj olarak getirmektedir. Uygulama alanlarında nemlenme olması uygulamaya engel değildir. Duşakabinler veya banyolar, havuz yalıtımları su parkları ve oyun alanlarının yalıtımında, su depolarının, toplu yemek üretimi yapılan gıda alanlarının yalıtımının yapılmasında ve zemin veya duvarların düzleştirilmesinde poliürea kaplama kullanılabilir.

Poliürea Ürün Grubu Kullanımının Avantajları

Kolay uygulama yapılması en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Seramik kaplama gibi detaylı imalatların yerinde kullanıldığında hem maddi açıdan avantaj sağlar, hem de ekstra işçilik yapılmasının önüne geçer. Tek bir ürünle hem izolasyon sorunun çözülmesine katkıda bulunur hem de yer veya duvarda kullanılması gereken ekstra imalatları en aza indirir. Binanın içerisine veya kullanıldığı alana sıcak veya soğuk hava akışının girmesine engellemektedir. Uygun bir astar kullanıldığında hemen hemen her yüzeye kolaylıkla yapışabilen bir maddedir. Esneme yapmaz dolayısı ile yırtılmaz. Çok uzun yıllar boyunca ilk uygulandığı günkü gibi kullanmaya devam edebileceğiniz bir kaplama çeşididir. Kimyasal malzemelere, çok yüksek sıcaklıklara, soğuk koşullara, farklı iklim çeşitlerine dayanıklıdır. Bu sebeple özellikle büyük alanlarda kullanımı uygun bir üründür. Üzerine yüklenen yükün yıpranması için bir önemi yoktur, baskılara dayanıklıdır. Poliürea ürün grubu doğru bir markadan seçildiğinde, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilecek bir kaliteye sahiptir. hijyenik kalması gereken hastane, gıda üretim alanları, fabrika alanları, mutfaklar gibi alanlarda poliürea ürün grubunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Birlik çatı olarak Poliürea ürün grubunda aradığınız çeşitliliği ayağınıza getiriyoruz. Tüm poliürea malzemelerini ve ürünü uygulama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz yan malzemelerini kategorimiz altında bulabilirsiniz ve kolay bir biçimde satın alabilirsiniz. Alanlarınızda ihtiyaç duyacağınız miktarda sipariş verebilir, stok garantisi sayesinde toplu alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Poliürea malzemelerini seçerken sizler için en kaliteli ürün çeşitliliğini bir araya getiriyoruz. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun fiyat garantisini, en kaliteli markaları, kolay ve taksitli ödeme yöntemlerini, imalat alanlarınıza teslimat garantisini sunuyoruz. Tüm ürün çeşitlerimizi birinci sınıf ve orjinal ürün garantisi ile ayağınıza getiriyoruz. Tüm poliürea ürün çeşitlerimizi kategorimiz altından görebilir ve size en uygun olanını seçerek sipariş verebilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.