+ Filtreler
Klips
Diğer
Klips
100 TL
Askı Teli
Diğer
Askı Teli
250 TL
Çiftli Maşa
Diğer
Çiftli Maşa
87.5 TL
Alçıpan Beyaz
ATIŞKAN
Alçıpan Beyaz
150 TL
Askı Maşası
Diğer
Askı Maşası
200 TL
T 120 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
PROSİSTA
T 120 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
17 TL
Ekleme Parçası
Diğer
Ekleme Parçası
125 TL
Delikli Köşe Profili ( 2,7 mt)
Diğer
Delikli Köşe Profili ( 2,7 mt)
12.5 TL

Alçı ve Alçıpan Ürünleri

Alçı ve alçıpan ürünleri yapıların iç dekorasyonlarında kullanılmaktadırlar. Alçıpan denince akla pek çok farklı türde dekoratif konu gelebilir. Bilhassa alçıpanlar tavan kotlarını alçaltmak, bina içerisinde farklı bölmeler oluşturmak, farklı tasarımlarda asma tavanlar yapmak için kullanılmaktadırlar. Alçıpan ürünleri uygulaması oldukça kolaydır. Zira alçıpan ürünler kolaylıkla kesilebilir, belli ölçülerde rahatlıkla uygulanabilir. Alçıpan levhaların üzerine alçı sıvalar uygulanabilmektedir. Aynı şekilde alçıpan ürünler uygun boyalarla rahatlıkla boyanabilmektedir. Alçı ürünleri ise alçıpan veya beton yüzeyler üzerine uygulanabilmek adına tasarlanmış bir tür sıva çeşididir. Hem alçı sıvaların hem de alçıpan çeşitlerinin birleştirilmesi, taşıyıcı aksamlarının sağlanabilmesi için bir takım farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarları alçıpan tasarımlarında kullanmak gereklidir ve yeterli miktarlarda satın alınmalıdır. Aynı zamanda ürünlerin dayanıklı ürünler olması güvenlik ve dayanıklılık için önemli unsurudur.

Alçıpan Levhalar

Duvar profilleri alçıpan duvarlar inşa edilirken kullanılan, alçıpan birleşim yerlerinde hem sağlam bir birleşim yapmak hem de estetik görüntüyü bozmamak adına kullanılan bir tür araçtır. Duvar profillerini kullanırken galvaniz malzemeden üretilmesine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda alçıpan duvar profillerinin farklı boyutları bulunmaktadır ve ihtiyaca göre tercih edilebilir. Agraflar alçıpan taşıyıcılarını tavana monte etmek için kullanılan malzemelerdir. Bu malzemeler alçıpan levhalarla alçıpan taşıyıcılar arasında bir köprüdür ve bu malzemeleri birbirine bağlamak adına en uygun sistemi içermektedir. Alçıpan tavan imalatında olmazsa olmaz malzemelerdendir. Yeşil alçıpan levhalar suya dayanıklı, kırmızı alçıpan levhalar ise yanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanılacağı ortama uygun olarak seçilen alçıpanlar bulunduğu ortamda istenilen performansı yakalar ve artırır. Bu yüzden alçıpan levha seçimlerinde ortamın nemlenme durumu ve yanıcı malzemelerin bulunduğu ortamlara uygun alçıpan levhalar seçilmelidir. Derz bantları alçıpan duvar, alçıpan tavan ve asma tavan imalatında en sık kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Derz bantları alçıpan levhaların birleşim yerlerini kapatmak için kullanılmaktadır. Bu bölgeye uygulanan sıva ve boyanın alçıpan profilleri ile temasının kesilmesi için en uygun kapatıcıdır. Aynı zamanda sıvanın alçıpana tutunmasını kolaylaştırmaktadır. Atışkan alçılar ise duvarlar ve tavanlar üzerine uygulanan, uygulandığı zemini düz bir hale getirmeye yarayan ürünlerdir. Atışkan alçılar, saten alçı, sıva alçısı ve kartonpiyer alçısı olarak satışa sunulmaktadır. Boyaya uygun düz bir zemin hazırlamak için kullanılırlar ve renkleri beyazdır. Ekleme parçası, klipsler ve askı maşaları ise diğer alçıpan aksesuarları arasında yer almakta ve alçıpan imalatında mutlaka kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Alçıpan müdahale kapakları kurumsal alanlarda, tesisatların alçıpan tavan içerisine saklandığı durumlarda tesisata ulaşabilmek için kullanılan ve alçıpan tavanın içerisindeki boşluğa ulaşmayı sağlayan kapaktır.

Alçı ve Alçıpan Ürünleri Satın Al

Tüm alçıpan ürünleri ve aksesuarları sitemiz ve mağazamızda satılmaktadır. Ayrıca alçıpan ve alçıpan aksesuarları, alçılar piyasada temin edebileceğiniz kaliteli ürünler arasından özenle seçilmektedir. Bu açıdan tüm ürünlerimiz alçıpan uygulamalarınızda kaliteli işçilik hedeflerinizi karşılamakta ve sizi bu açıdan tam anlamı ile tatmin eden ürünlere ulaşmanızı sağlamaktadır. Birlik Çatı İnşaat tüm alçıpan levhaları, alçıpan aksesuarları ve birleştirme araçlarını, alçı çeşitlerini ve buna bağlı tüm alçı ve alçıpan ürünlerini temin edebileceğiniz bir adrestir. Ekonomik ve uygun fiyat ile tüm ürünler markalı orijinal ürünler arasından özenle seçilmekte olup dilediğiniz adrese teslim edilmekte ve dilediğiniz adetlerde ürün temini yapılmaktadır. Tüm alışverişlerinizde uygun fiyat, kaliteli ürün performansı ve kolay temin etme keyfini çıkarın.

Etiketler: alçıpan, alçıpan bursa, knauf alçıpan, alçıpan fiyatları bursa, alçıpan malzemeleri, ara bölme levhası, bölme levhası, alçıpan nedir, alçıpan ebatları, alçıpan boyu, alçıpan boyutları, alçıpan metrekaresi, alçıpan nasıl kullanılır, alçıpan nerede kullanılır, alçıpan duvar, duvar levhası, ucuz ara bölme levhası, alçıpan sıvası, alçıpan vidası, alçıpan ürünleri, tavan u, tavan c, alçıpan profili, en kaliteli alçıpan, bursa knauf alçıpan, bursa knauf alçıpan bayi, alçıpan bayi bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.