+ Filtreler
Çatı Çıkış Kapağı Shingle Camlı Bordo
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Shingle Camlı Bordo
1200 TL
Çatı Çıkış Kapağı Panel Camlı Beyaz
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Panel Camlı Beyaz
1250 TL
Çatı Çıkış Kapağı Panel Beyaz
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Panel Beyaz
1250 TL
Yeni
Çatı Çıkış Kapağı Shıngle Amortisörlü Camlı Antrasit Gri
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Shıngle Amortisörlü Camlı Antrasit Gri
1250 TL
Yeni
Çatı Çıkış Kapağı Kiremit Amortisörlü Camlı Antrasit Gri
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Kiremit Amortisörlü Camlı Antrasit Gri
1250 TL
Çatı Çıkış Kapağı Kiremit Camlı Bordo
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Kiremit Camlı Bordo
1200 TL
Çatı Çıkış Kapağı Panel Amortisörlü Beyaz
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Panel Amortisörlü Beyaz
1300 TL
Çatı Çıkış Kapağı Trapez Amortisörlü Camlı Beyaz
İNCE ÇATI
Çatı Çıkış Kapağı Trapez Amortisörlü Camlı Beyaz
1250 TL

Çatı Çıkış Kapakları

Birlik çatı firması olarak çatı sistemi bileşenlerine yeni bir ürün ekledik. Çatı çıkış kapağı ile sizlere büyük kolaylık ve ergonomik tasarım sağlıyoruz. Ürünümüz yalıtımsız çatı boşluklarının aydınlatılmasını ve havalandırılmasını sağlamakla birlikte çatı kiremitlerinin montaj için tasarlanmıştır.  Çatı çıkış kapakları ve yalnızca tavan aralarını, çatı katlarını havalandırmak ve aydınlatmak için değil, aynı zamanda acil durum çıkışları olarak da kullanılır. Çatıya çıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çatıya çıkmak için birçok sebebimiz olabilir. İster baca temizliği olsun, isterseniz çatı altında bir depolama odanız olsun. Size uygun çatı çıkış kapaklarımız firmamız bünyesinde bulunmaktadır.  Geliştirilmiş bu ürün, bir baskı yayı ve pencere kanadının yukarı doğru kolay bir şekilde açılmasına izin vermektedir. Çatı çıkış kapağı özellikle havalandırma için ayrı bir önemi bulunmaktadır. Çatı çıkış kapakları bir kapı gibi açılabilir ve böylece çatı alanınız için uygun bir çatı çıkışı sağlar.

Çatı Çıkış Kapakları Çeşitleri ve Fiyatları

Birlik çatı olarak, çatı çıkış kapakları binanıza yaşam konforu sağlar ve çatınızın altında ki yaşam kalitesini yükseltir. Eskiden karanlık olan tavan araları, tamamen yeni kullanım perspektifleri sunan aydınlık ve samimi yaşam alanları haline geliyor. Tüm ışıklık manzaraları ve tek tek unsurların çok çeşitli olası kombinasyonları düşünülebilir ve gerçekleştirilebilir. Çatı çıkış kapakları, tüm çatı alanının işlevselliğini artırmak için tasarlanmıştır. İster bir çatı çıkış kapak değişimi, ister yaşam alanının modernizasyonu veya yeni bir bina olsun size tavsiyelerde bulunurken kişisel yaşam durumunuzu dikkate alıyoruz. Modern teknolojiler sunan birlik çatı firmamız, üreticilerin, çatı kapak açıklıklarını dekore ederken, herhangi bir mimari stili organik olarak tamamlayacak ürünler olan gerekli boyut, şekil ve renkteki tasarımları seçebilmesi nedeniyle üreticilere benzersiz tasarım çözümleri sunmalarına olanak tanımaktadır.

Bir bakışta çatı çıkış kapaklarının avantajları:

• Dayanıklı ve güvenliği test edilmiş kapak konstrüksiyonları

• En son güvenlik gereksinimlerini karşılar

• Birinci sınıf malzeme ve işleme kalitesi

• Optimal enerji değerleri

• İyi düşünülmüş açma kapama mekanizmalarıyla sağlanan kullanım kolaylığı sağlar

• Çekici görünüm, yapıların tasarımı tavan arasını süsleyecek, mimari resme özel bir lezzet katacaktır.

• Güvenilirlik, çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır ve çatı ile aynı yüke dayanabilir

 

Tavan kapaklarıyla daha güvenli bir ev inşa etme hakkında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yüksek, sertifikalı kaliteleri ve modern görünümleriyle karakterize edilen değil, aynı zamanda teknik olarak her zaman güncel olan kaliteli çatı çıkış kapağı modelleri sunuyoruz. Acil durumlarda, örneğin bir yangın nedeniyle, acil çıkış pencereleri evin çatısına güvenli bir kaçış yolu sunar. Böylesine özel bir pencere ile evinizin güvenlik standardını önemli ölçüde yükseltmek için yetkin bir irtibat olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Pencere çözümlerinde uzman olarak, size iç mekan konstrüksiyonu ve yalıtım için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları da sunuyoruz. Uzman kadromuz yeni çatı çıkış pencerenizi sizin için profesyonelce ve uygun bir sabit fiyatla hızlı, temiz ve güvenilir bir şekilde yerleştirmekten mutluluk duyacaktır. Çatı kapakları kesinlikle çatıyı süslüyor. Ancak yine de, her şeyden önce, tavan aralığının soğuk ve canlı olan doğal aydınlatmasını ve havalandırmasını sağlamak için ihtiyaç duyulmaktadır.

Çatı Çıkış Kapakları Satın Al

Çatıya güvenli bir şekilde erişim sağlamak için uğrayacağınız tek adres birlik çatıdır. Sizlere en kaliteli çatı kapaklarını uygun fiyat politikamız ile sunuyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web sitemiz haftanın yedi günü açıktır. Ürünleri satın almak için kullanışlı bir arayüze sahibiz. Satın alınan ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Etiketler: Çatı Çıkış Kapaklarıbursa çatı kapağıbursa çatı çıkışçatı kapağı bursapanel kapaktrapez sac kapakkiremit kapakshıngle kapakçatı kapakları

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.