+ Filtreler
Akfix Poliüretan Köpük 805 gr
AKFİX
Akfix Poliüretan Köpük 805 gr
150 TL
Akfix Mantolama Montaj Köpüğü Pipetli
AKFİX
Akfix Mantolama Montaj Köpüğü Pipetli
220 TL
Weber
Weber Foam Poliüretan Köpük 750 ml/600 gr
90 TL
Weber
Weber Foam FR Köpük Yangın Dayanımlı 750 ml/840 gr
185 TL

Montaj ve Dolgu Köpükleri Çeşitleri

montaj dolgu ve köpükleri inşaat sektöründe uzun yıllardan bu yana kullanılan ürünler arasında yer alan, ses, ısı, nem ve su yalıtımı ile bir ürünün bina üzerine montajını yapmak için kullanılan köpük formundaki poliüretan ürünlere verilen bir isimdir. Montaj ve dolgu köpükleri bir diğer adı poliüretan köpüklerdir; poliüretan malzemelerden üretilmektedirler, hava ile temas ettiğinde sıkılan yüzeydeki boşlukları doldurarak montajı yapılmış bir inşaat malzemesinin kenarlarında kalan boşlukları doldurmaya yarar. Kaliteli yapısı sayesinde bozulmadan, çatlamadan, aynı şeklini muhafaza ederek uzun yıllar boyunca aynı bölgede kalır. Tıraşlama yöntemi ile bulunduğu bölgede düz bir görüntü yaratılarak üzerine herhangi bir sıva veya boya işlemi yapabilir, hem köpüğü hem de uygulanan ürünü de gizleyebilirsiniz.

Montaj ve Dolgu Köpükleri Kullanım Alanları

Montaj dolgu ve köpükleri özellikle mobilya montajında, su tesisatı montajında, kapı ve pencere montajında sıklıkla kullanılan bir dolgu yöntemidir. Montajını yaptığınız kapı veya pencerenin duvar le arasında kalan ufak tefek boşlukları poliüretan köpük yöntemi ile doldurabilirsiniz. Bu işlem sayesinde binanızın içini sıcaktan ve soğuktan, yağmurdan veya nemden koruyabilirsiniz. Aynı zamanda poliüretan köpükler bu bağlamda ses yalıtımı işlemini de başarı ile gerçekleştirebilmektedirler. Montaj ve dolgu köpükleri ile su tesisatının geçtiği duvar boşluklarını doldurarak olası sızıntıların önüne geçebilirsiniz. Bu sayede tesisatların göreceği herhangi bir hasarda duvarların su çekmesine de mani olursunuz. su tesisatları, doğalgaz tesisatları, atık su tesisatları, bir odadan diğerine geçirilen boruların kenarlarında kalan boşlukların doldurulmasında poliüretan köpükler başarılı bir performans sağlamaktadırlar. Poliüretan köpüklerin bir diğer yaygın kullanım alanı ise çatılardır. Çatıların yapabileceği sızıntılara karşı kullanılan poliüretan köpükler çatı imalatlarında oluşan hataları, birleşim noktalarını, çatı izolasyon malzemelerinin montajını başarıyla çatıya sabitler ve izolasyonun tamamlanmasını sağlar.

Poliüretan Montaj ve Dolgu Köpükleri Çeşitleri

Poliüretan montaj ve dolgu köpükleri tabancalı ve pipetli olarak satışa sunulmaktadır. Basit kullanımda pipetli poliüretan köpükler sıklıkla tercih edilmektedir büyük boşlukları doldurmak ve ince işçilik istemeyen alanlarda pipetli köpükler işinizi görecektir. Derz aralıklarında, kapı ve pencere montajında, çatı imalatlarında, tesisatlarda pipetli montaj ve dolgu köpükleri işini görecek cinsten ürünlerdir. Tabancalı modeller ise profesyonel kullanıma uygun, farklı bir kullanım şekline sahip ürünlerdir. Poliüretan köpükleri ihtiyacınıza uygun olarak ve aparatlarını da satın alarak kullanabilirsiniz. Birlik çatı olarak weber foam poliüretan köpük, weber foam yangın dayanımlı poliüretan köpük, akfix poliüretan köpük ve akfix mantolama montaj köpüğü çeşitlerini satışa sunmaktayız. Bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun, dış etkenlere karşı dayanıklı, güneş ışığına, neme veya suya, diğer çevresel faktörlerine karşı dayanıklı poliüretan köpükleri tercih edebilir ve ihtiyacınız olan bölgelere uygulamasını yapabilirsiniz. En çok tercih edilenler özellikle kapı ve pencere montajlarında yangına karşı dayanıklı poliüretan köpüklerdir. Tüm poliüretan köpükler pipetle veya tabanca ile kullanıma uygun ürünlerdir, kullanım şeklinize karar vererek dilediğiniz aparatla kullanabilirsiniz. Bir poliüretan köpük ortalama 750 ml’dir. Büyük bir alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sitemizde satışa sunmuş olduğumuz poliüretan köpüklerimiz sayesinde inşaat alanlarınızda net bir yalıtım sağlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kaliteli ürünlerimizle imalatlarınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden seçilmiş olup sektörde öncü ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz çevre dostu ürünlerdir, binalarınıza uygundur, yaşam kalitesini bozmazlar. Aradığınız montaj ve dolgu köpüklerini en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. dilediğiniz adette yapacağınız siparişlerinizi dilediğiniz ödeme seçeneğinden faydalanarak ödeyebilir, imalat alanlarınıza kadar teslimatını sağlayabilirsiniz.

Etiketler: poliüretan köpükpoleretan köpükmontaj köpüğüşişen köpükdolgu köpüğümontaj köpüğükapı arası köpüksac arası köpükçatı arası boşluk için köpükdoldurma köpüğüboşluk doldurma için köpüksarı köpükşişen köpüksıkmalı köpükyapıştırıcı köpük

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.