+ Filtreler
Polikarbon Birleşim Çıtası
Diğer
Polikarbon Birleşim Çıtası
750 TL
Polikarbon Kenar U Profili 6 mt
POLİCAM
Polikarbon Kenar U Profili 6 mt
200 TL
Polikarbon Levha
Rainbow
Polikarbon Levha
2500 TL
Rainbow
Polikarbon Levha 16 mm Şeffaf 210x600 cm
4200 TL

Polikarbon Levhalar Modelleri

Polikarbon, ışığı en az cam kadar iyi geçirebilen ve dolayısı ile cama en yakın, ısıya, güneş ışığına, kimyasal maddelere, darbeye dayanıklı bir malzemedir. Polikarbonun en büyük özelliği ışık almasını istediğiniz fakat cam kullanamayacağınız alanlarda bir alternatif olarak karşımıza çıkmasıdır. Polikarbondan üretilmiş levhalar oluklu malzemelerdir, çatılara uygulandığında yaz veya kış aylarında hasar görmeyecek bir mukavemeti vardır. Serttir ve oluklu yapısı sayesinde darbeleri esnetebilecek ve yumuşatabilecek bir yüzeye sahiptir. Bu sebeple oldukça kaliteli ve uzun yıllar boyunca dayanabilecek bir üründür. Çatılara, pencerelere, cama ihtiyaç duyulabilecek tüm noktalara kolaylıkla uygulanabilir. Polikarbon levhalar sera alanlarında, gıda sektöründe, inşaatta ve iletişim sektöründe en önemli malzemelerden biri haline gelmiştir.

Polikarbon Levha Fiyatları

Polikarbon levhalar sıklıkla çatılarda kullanılan bir ürün çeşididir. Gün ışığından faydalanmak istediğiniz alanlarda çatı tasarımlarında polikarbon levhalardan faydalanmanız gün ışığını mekanların içerisine en az cam kadar saydam bir biçimde aktarabilirsiniz. Camın ısınma, çatlama, kırılma ve güneş ışınlarını kırma gibi problemlerinin aksine polikarbon levhalar tüm bu sorunların hiç birini içermemektedir. Polikarbon levhalar sayesinde mekanlarınız dilerseniz şeffaf, dilerseniz yarı şeffaf veya mat polikarbon levhalar ile aydınlık ve maksimum gün ışığından faydalanabileceğiniz şekilde tasarlanabilmektedir. Polikarbon çatılar pek çok sektörde kullanılmasının yanı sıra en başta inşaat sektöründe karşımıza çıkmaktadır. Polikarbon çatılarla sera alanları başta olmak üzere avm, otel ve büyük iş hanlarının gün ışığı boşluklarına uygulanması ile gündüz enerji tasarrufunun artırılması amaçlanmaktadır. Mekanlar polikarbon çatılar sayesinde daha fazla aydınlanarak elektirik tüketimini azaltılması sağlanmaktadır. Polikarbon çatılar şeffaf polikarbon levhalardan tasarlanabileceği gibi füme, gri gibi renklerle de tasarlanabilmektedir, bu tamamen sizin ihtiyacınıza ve talebinize göre değişkenlik gösterecektir.

Polikarbon levhalar Satın Al

Polikarbon levhalar, 4 – 6 – 8 – 10 mm kalınlıklarda tasarlanmaktadır. Polikarbon levhalar levha olarak satışa sunulurlar, birleşim çıtaları, u profil gibi ek aksesuarlar ile birleştirilerek monte edilirler. Montajı yapıldıktan sonra çok uzun yıllar boyunca ilave bir bakıma veya değişikliğe ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bir levha çeşididir. Polikarbon levhalar plastik malzemelerle tasarlandıkları için çok hafifir. Hafif oldukları için binalar üzerinde ekstra bir yük olmasına engel olurlar. Çatıların ve duvarların kolaylıkla taşıyabileceği bir malzemedir. Rüzgardan, yağmurdan, kardan ve mevsimsel diğer olaylardan en az şekilde etkilenir, dolayısı ile oldukça sağlamdır. Çatılara uygulanabildiği gibi pencere veya şeffaf duvar görevi görecek şekilde binaların cephelerine de uygulanabilecek türden kaplama ürünleridir. Yapacağınız imalar ölçülerine göre levha ve aksesuar siparişi vererek çok basit bir uygulama tekniği ile ygulayabilirsiniz. Polikarbon levhalar aynı zamanda geri dönüştürülebilir, çevre dostu ürünlerdir ve günümüzde sıkça talep göre yeşil binalarda sık sık tercih edilen bir malzeme olarak bilinmektedir. Polikarbon levhalar ile temiz ve çevreci binalar elde ederek, hafif ve ekonomik malzemelerle şık bina tasarımları ortaya koyabilirsiniz.

Polikarbon levha çeşitlerini dilediğiniz renk, boyut, et kalınlığı ve çeşitlilikte satın alabileceğiniz geniş ürün portföyümüz hizmetinizde. En kaliteli ürün grupları arasından seçilmiş olan polikarbon levhalarımız sayesinde tasarımlarınıza kaliteli dokunuşlar yapabilirsiniz. Tüm polikarbon levha çeşitlerimiz en kaliteli, en ekonomik ve çevreci ürünler arasından seçilmiştir. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun fiyatlarla beraber kolay alışveriş seçenekleri, taksitli alışveriş imkanı, stok sorunu olmadan, dilediğiniz adette alışveriş imkanı ile birlik çatı olarak hizmet vermekteyiz. Tüm alışveriş ve siparişleriniz imalat alanlarınıza kadar teslim edilmektedir. Sitemizden polikarbon levha montajında kullanmak üzere ihtiyacınız olan yan ürünleri ve montaj aksesuarlarını da temin edebilirsiniz.

Etiketler: Bursa polikarbonpolikarbon levhapolikarbonat bursabursa polikarbon fiyatlarıpolicarbonbursa çatı malzemeleribursa yapı malzemeleripolikarbon fiyatlarıpolikarbon levha bursapolikarbon fiyatları bursaplastik levhaşeffaf plastik kaplamabüyük şeffaf levhaçatı levhasıteras kapamaotopark üzerikış bahçeleriseralar için levhayağmur engelleme levhasıkış bahçesi için şeffaf levhaseralar için polikarbonsiyah polikarbonsiyah polikarbonbla

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.