+ Filtreler
İzocam Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,60 m²)
İZOCAM
İzocam Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,60 m²)
620 TL
İzocam Camyünü 10 cm Tip-400 (9,60 m²)
İZOCAM
İzocam Camyünü 10 cm Tip-400 (9,60 m²)
380 TL
İzocam Taşyünü Rabitz Telli Şilte Tip-650
İZOCAM
İzocam Taşyünü Rabitz Telli Şilte Tip-650
1100 TL
İzopan 1,5 cm
İZOCAM
İzopan 1,5 cm
140 TL
Knauf Earthwool Mineralyün Folyolu Çatı Şiltesi 10 cm
KNAUF
Knauf Earthwool Mineralyün Folyolu Çatı Şiltesi 10 cm
580 TL
Polietilen Levha
İZOCAM
Polietilen Levha
16 TL
Seramik Yünü 50 mm 96 Yoğunluk (2,196 m²)
Ravatherm
Seramik Yünü 50 mm 96 Yoğunluk (2,196 m²)
1200 TL
İZOCAM
İzocam Camyünü 8 cm Alüminyum Folyolu (12 m²) Tip-350
650 TL

Isı Yalıtımı

Isı Yalıtımı, termal olarak veya bir dizi yayılan etkiyle temas halinde olan nesneler arasındaki ısı transferini azaltmaya yardımcı olur. Uygun şekil, nesne ve malzemelerle birlikte özel olarak tasarlanmış yöntemler veya işlemler kullanarak binanızda ısı yalıtımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir binayı yalıtırken, iş için en iyi yalıtımı elde ettiğinizden emin olmak önemlidir. İzocam Cam yünü ve polietilen yün, binalarda kullanılan en popüler yalıtım türlerinden ikisidir, ancak her ikisinin de artıları ve eksileri vardır. Projeniz için İzocam Cam yünü mü yoksa polietilen yün mü olacağına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli faktörlerdir. İzocam Cam yünü olarak da bilinen cam yünü yalıtımı, cam elyafından yapılır. Cam eriyene kadar çok yüksek sıcaklıklara ısıtılır ve daha sonra lif oluşturmak için hızla döndürülür. Bu lifler daha sonra yalıtım olarak kullanılmak üzere birbirine bağlanır. Cam elyaflar, hava zayıf bir ısı iletkeni olduğundan, ısı kaybını önlemek için bariyer görevi gören hava cepleri oluşturur. Cam yünü, keçelerde ve rulolarda, gevşek dolgu yalıtımında ve ayrıca yalıtım levhalarında bulunabilir.

Cam yünü, yanmaz olduğu ve optimum ses ve ısı yalıtımı performansı için gereksinimleri karşıladığı için kullanılabilecek en etkili ve çevre dostu yalıtım ürünü olarak kabul edilir.

Isı Yalıtımı Malzemeleri ve Fiyatları

Birlik çatı olarak, camyünü yalıtım ürünleri binaların birden çok alanında uygulanmak üzere üretilmektedir. Cam yünü en yaygın olarak konut binalarının tavanlarındaki yalıtımla bilinir, ancak aşağıdaki uygulamalar için de ürünler sunuyoruz:

• Boşluklu duvar ve kuru duvar yalıtımı

• HVAC ve Klima sistem izolasyonları

• Boru izolasyonu

• Ticari binalarda aşık çatı yalıtımı

• Asma tavanlar

• Endüstriyel çatı yalıtımı 

• Daha yüksek sıcaklık izolasyonları

• Yüksek performanslı ses yalıtımı

Çözümlerimiz, konfor ve refahı artırırken binaların ve endüstrinin çevresel ayak izini en aza indirmeye yardımcı olur. Okul, hastane, depo, fabrika, ofis veya ev fark etmeksizin birlik çatı, ortamınızın termal olarak korunmasını, minimum gürültü kesintisine sahip olmasını ve güvenli olmasını sağlayacak yalıtım çözümlerine sahiptir. Birlik çatı, yalıtım çözümleri, üretimi, nakliyesi ve ber tarafı sırasında tüketilen enerjiden ve yayılan CO²'den 100 kat tasarruf sağlayabilir. Satmış olduğumuz ürünlerin özelliklerinden bahsedecek olursak, Ekonomiktir ve yüksek çekme mukavemetine sahiptir. Sıkıştırılmış paketleme, depolama ve nakliyeyi kolaylaştırır ve inşaat süresini kısaltır, bu da inşaat maliyetini düşürür. Yüksek çekme mukavemeti, mükemmel işlenebilirliği ve bağımsızlığı korur. Mükemmel ses emilimi, dışarıdan gelen sesleri engelleyerek sessiz ve rahat bir yaşam ortamı sağlar. Üstün esneklik, kurulu yapıları darbelere ve titreşime karşı güvenli bir şekilde korur. Bir binanın duvarları, döşemeleri, tavanları ve boruları ve boru izolasyonu, araçlar ve gemiler gibi özel amaçlara bağlı olarak hasır ve levha gibi çeşitli ürünler mevcuttur. Su geçirmez, yanmaz özellikleri, yangın durumunda hasarı en aza indirmeye yardımcı olur. Betonun 40 katı, kerpiç duvarın 12 katı kadar yüksek miktarda hava içerdiğinden mükemmel ısı yalıtım etkilerine sahiptir. Böylece, ısıtma ve soğutma maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Isı Yalıtımı Malzemeleri Satın Al

Sonuç olarak, binalarda ısı yalıtımının çok önemli olduğu, konut ve ticari binalarda önemli bir rol oynayabileceği sonucuna varılabilir. Faydalar söz konusu olduğunda, yukarıda belirtilen faydaların yanı sıra, binalarda ısı yalıtımı, bina kabuğunun iç kısmında nem oluşumundan kaynaklanan bina hasarını da önleyebilir. Termal bir ortam, kışları ve yazları sıcaklığı koruyarak mekânı çok daha konforlu hale getirebilir. Son olarak, istenmeyen ısıtma veya soğutma enerjisi girdisini azaltabilir.

Etiketler: xpsfoamboardfombordbursa mantolamaizocam foamboardizocam starforizocam mantolama ürünlerisert köpükxps fiyatlarıfoamboard fiyatlarıköpük fiyatlarıpembe köpükyeşil köpükbursa foamboard fiyatizocam foamboard fiyatfoamboard nedirısı yalıtım levhasıısı yalıtım köpüğüısı yalıtım ürünleriısı yalıtım malzemeleriısı yalıtım için köpükısı yalıtım için izocamizocamizocam bursataşyünüyangına dayanıklı taşyünüyangına dayanıklı malzeme,

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.