+ Filtreler
Fırat 125'lik Oluk Kelepçe Galvaniz
FIRAT
Fırat 125'lik Oluk Kelepçe Galvaniz
15 TL
Fırat 150'lik Oluk Kelepçesi Galvaniz
FIRAT
Fırat 150'lik Oluk Kelepçesi Galvaniz
15 TL
Fırat Boru Dirsek
FIRAT
Fırat Boru Dirsek
30 TL
Fırat 50 mm Kelepçe
FIRAT
Fırat 50 mm Kelepçe
5 TL
Fırat 125'lik Oluk Körtapa
FIRAT
Fırat 125'lik Oluk Körtapa
20 TL
Fırat Boru Çatal Tek
FIRAT
Fırat Boru Çatal Tek
70 TL
Fırat 150 Körtapa
FIRAT
Fırat 150 Körtapa
25 TL
Fırat 70 mm Boru Kelepçe
FIRAT
Fırat 70 mm Boru Kelepçe
10 TL

PVC Oluk Malzemeleri

PVC borular, içme suyunun drenaj çözümleri üzerinden taşınmasından gelişmiş yangın sprinkler sistemlerine kadar çok çeşitli boru uygulamalarında kullanılmaktadır. PVC borular, içme suyunun taşınması için güvenli bir seçimdir. Bu, yüksek derecede atıllıklarından ve korozyona karşı dirençlerinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle PVC borular, bakteriler için bir üreme alanı olabilecek biyo-film kontaminasyonundan arındırılmıştır. Temiz su sağlanmasına yardımcı olarak PVC borular halk sağlığına faydalıdır. PVC oluk malzemeleri boru sistemleri diğer malzemelere göre çok daha düşük arıza oranı gösterir . Diğer boru malzemeleri ile karşılaştırıldığında, PVC borular aynı zamanda tüm ömürleri boyunca bakıldığında en uygun maliyetli seçimdir. Bu, boru satın alma, boru hattını kurma, çalıştırma ve bakım ve sökme maliyetlerini içerir. + 100 yıl dayanıklılık ve düşük toplam sahip olma maliyeti, kamu hizmetlerinin boru altyapıları için güvenli bir şekilde PVC'yi seçebilecekleri anlamına gelir.

PVC Oluk Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Birlik çatı olarak PVC boru satışlarında önceliğimiz kaliteli olmasıdır. Bu yüzden, termoplastik malzemeden polivinil klorürden (PVC)’den yapılmış plastik boru satışlarını destekliyoruz. PVC boru, uygulamalar ve endüstrilerde yaygın olarak kullanılır ve farklı tiplerde gelir. PVC borular genellikle drenaj, su temini, sulama, kimyasal işleme, havalandırma boruları, kanal işleri ve atık yönetimi sıhhi tesisat tedarik uygulamalarında kullanılır. PVC boru, işaretler veya etiketler olmadan farklı renklerde mevcuttur ve temiz, parlak bir yüzeye sahiptir. Esnek boru, sert borunun uygun veya kullanışlı olmadığı uygulamalar için esnek PVC borudur. Net borular, sıvı akışının ve boru kalitesinin görsel olarak izlenmesine olanak tanır. Çift muhafaza borusu, güvenliği artırmak için veya gerektiğinde sistem sızıntılarını veya arızalarını yakalamak için endüstri düzenlemelerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. PVC borular standart 10 fit veya 20 fit uzunlukta bölümler halinde sevk edilir. Bu, genel işlem maliyetlerinden tasarruf sağlar ve daha düşük fiyatlı ürünler sunmaya izin verir.  uPVC boru sert plastik borudur ve inşaat uygulamalarında kullanılan en yaygın PVC boru şeklidir. uPVC borular, PVC malzemeyi daha esnek hale getirmek için eklenebilen plastikleştirici maddeler olmadan üretilir. Esnek boru, hortum benzeri esnekliği nedeniyle plastikleştirilmiş PVC'ye bir örnektir.

PVC borular çevre için en iyi seçimdir

PVC borular, geleneksel malzemelere göre açık çevresel avantajlara sahiptir. PVC düşük karbonlu bir plastik olduğundan, PVC borular daha az enerji ve üretim için daha az kaynak gerektirir. Düşük ağırlıkları nedeniyle taşınırken daha az enerji kullanılır. PVC borular minimum bakımla uzun ömürlüdür ve kolayca geri dönüştürülebilirler.

PVC Oluk Malzemeleri Satın Al

Ürünlerimiz içerisinde bulunan PVC bağlantı parçaları, birinci sınıf polivinil klorür (PVC) termoplastik malzemeden yapılmış plastik boru bileşenleridir. PVC bağlantı parçaları, tamamen işlevsel sıhhi tesisat ve boru tesisatı uygulamaları için temel parçalardır. Boruları, vanaları ve ekipmanları bağlayarak, dönüşler veya açılar ekleyerek ve özel fonksiyonlar yaparak komple sistemler yapmak için kullanılırlar. PVC bağlantı parçaları mükemmel dayanıklılığa, çok yönlülüğe ve kimyasal dirence sahiptir ve birçok iş senaryosu ve kimyasallar için bunları onaylar. Boru bağlantı parçaları, konut, ticari, belediye ve endüstriyel işler ve uygulamaların yanı sıra bireysel projelerinizde yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC bağlantı parçaları genellikle drenaj, su dağıtımı ve dağıtımı, tarım ve bahçe sulaması, kimyasal işleme, havalandırma, kanal işleri, atık yönetimi ve malzeme sıhhi tesisat tedarikinde kullanılır.  Esnek kanal bağlantı parçaları, esnek tasarımı sayesinde plastikleştirilmiş PVC'ye bir örnektir.

İhtiyaç duyduğunuz sıhhi tesisat tedarikini, rekabetçi fiyatlar, yüklenici indirimleri ve toplu sipariş toptan satış seçenekleri sunan, Bursa merkezli en büyük online e-ticaret perakendecilerden biri olan Birlik Çatı’dan satın alın.

Etiketler: bursa olukbursa plastik olukbursa fırat bayifırat oluk bursafırat boru bursakare olukdekoratif oluk bursayağmur oluğu bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.