+ Filtreler
Egger Osb Levha 9  mm
EGGER
Egger Osb Levha 9 mm
315 TL
OSB Levha
KRONOSPAN
OSB Levha
350 TL
Egger Osb Levha 15 mm
EGGER
Egger Osb Levha 15 mm
500 TL
Egger Osb Levha 11 mm
EGGER
Egger Osb Levha 11 mm
350 TL
Egger Osb Levha 18  mm
EGGER
Egger Osb Levha 18 mm
600 TL

OSB levha

OSB levhaları, şerit adı verilen uzun, ince yongalardan yapılmış ahşap esaslı panellerdir. OSB levhaları, yapısal işlerin birçok yerinde ve çatı kaplama ürünlerine zemin oluşturmak olarak kullanılır. Döşeme sektöründe döşeme tahtası görevi görürler. Raflar için mobilya konstrüksiyonunda ve döşemeli mobilyalar için çerçeveler dahil olmak üzere ayırt edici görünümlerinden dolayı görünür zeminlerde, çatı kaplamasında ve cephelerde kullanılırlar. Birbirine yapıştırılmış birkaç OSB paneli, ahşap ev yapımında duvar ve tavan elemanı olarak kullanılabilir. Yine çok çeşitli inşaat projelerinde OSB levha, yapısal kaplamaya ve daha fazlasına kadar her şey için kullanılır.

Ahşaba iyi bir alternatif ve ucuz olan OSB levhasını çeşitli kalınlıklarda Birlik Çatı stoklarımızda bulabilirsiniz. Kalınlıkları OSB 18 mm, OSB 15mm, OSB 11 mm ve OSB 9 mm seçeneklerinde web sitemizde görebilirsiniz. Nemli koşullar için uygun olduğu için her zaman neme dayanıklıdır. Neredeyse her iş için doğru boyutta OSB levhalarına sahibiz. Çatı kaplaması için ya da diğer birçok amaç için OSB panosu arıyorsanız, ihtiyacınız olanı indirimli fiyatlara www.birlikcati.com.tr de inceleyip gibi iş yerimizden satın alabilirsiniz.

Osb Levha Çeşitleri ve Fiyatları

En ekonomik fiyatı sunmaya çalıştığımızı unutmayın, böylece çatı kaplama malzemeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. OSB hafiftir, uygulaması kolay, uygun fiyatlı ve  bükülmeye veya kırılmaya dayanıklıdır. Tavan arası sıcaklıklarını düşürmek, nem performansını iyileştirmek ve olağanüstü performans sağlamak, çatı kaplaması için önemli bir malzemedir. Sıkıştırılmış ahşaptan yapılan OSB levha güçlü ve dayanıklıdır, bu da onu hem düz çatılı hem de eğimli çatı işleri için popüler bir seçim haline getirir. Osb levhalar, yük taşıma ve zorlu koşullar için mükemmeldir ve bir dizi bina uygulaması için yapısal olarak sağlam bir temel sağlar. 18 mm OSB Levha, nemli koşullarda iyi performans göstererek ev yapımı için mükemmeldir. 

Osb levhalar güçlü, güvenilir ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmış ahşap bazlı bir yapı malzemesidir. OSB levhalar, özellikle ahşap çerçeve kiti üretimi olmak üzere bir dizi kullanımda performans için yapısal olarak tasarlanmıştır. Yumuşak ağaç kontrplağına doğal bir alternatif olarak OSB, kontrplakla aynı performans standartlarını karşılar ancak daha uygun maliyetlidir. OSB, birden fazla proje için boyama ve son işlem için mükemmeldir ve mobilya yapımı için veya duvarlarda veya ağırlık taşıyan seçeneklerde kullanım için harika bir malzeme olabilir. OSB tahta levhalarının imalatı kolaydır ve herhangi bir gereksinime göre kesilebilir, delinebilir ve şekillendirilebilir, bu nedenle çalışmak için esnek ve çekici bir malzemedir.

Uygulamalar ve Kullanımlar

• Döşeme İnşaatı

• Duvar İnşaatı

• Masa ve sandalye gibi mobilyalar

• Raflar

• Çatı kaplaması

Osb Levha Satın Al

OSB levhaları, en zorlu koşullara dayanacak şekilde yapılmıştır. Son yıllarda OSB levha, kontrplaktan büyük bir pazar payı alarak inşaat malzemelrinde lider bir malzeme haline geldi. Zorlu koşullarla başa çıkabilen harika bir yük taşıyıcı malzeme olarak bu kart mükemmel bir seçenektir. OSB levha, birçok farklı uygulamada kullanılabilen kontrplağa göre bir alternatiftir. Katmanlı ahşap şeritlerin mum ve reçine içinde sıkıştırılmasıyla üretilen OSB levhalar, çok yönlü bir yapı malzemesi haline getirir. OSB levha, bir projenin yapısal bütünlüğü için hayati öneme sahip olabilir, bu nedenle son kullanımınız için doğru ürünü seçmek çok önemlidir.

İhtiyaç duyduğunuz ürünü bulamadıysanız veya hangi ürünü kullanacağınızdan emin değilseniz, lütfen yardım için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Etiketler: bursa osbosb bursabursa çatı suntasıçatı suntası bursaosb levhaosb çatı kaplamabursa osb satışıbursa osb toptancıtoptan osb

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.