+ Filtreler
İzocam Karbonlu EPS
İZOCAM
İzocam Karbonlu EPS
350 TL
İzocam Manto Taşyünü 120 Yoğunluk
İZOCAM
İzocam Manto Taşyünü 120 Yoğunluk
360 TL
Thermex Karbonlu
Thermex
Thermex Karbonlu
325 TL

Manto Taş Yünü Karbonlu Eps Ürünleri

Mantolama ürünleri bir binanın mantolama işlemlerinde kullanılan profesyonel ve uygulama alanlarına göre çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Mantolama ürünleri sayesinde yaptığınız imalatların iklimlendirme özelliklerini belirler, enerji kayıplarını engeller, daha az yakıt tasarrufu ve maddi kayıp sağlar. Günümüz teknolojilerinde bir binanın eksiksiz bir biçimde korunması, dış etkenlere karşı güçlü hale getirmesi, daha zor aşınma ve eskime oluşması amacıyla kullanılan mantolama malzemeleri arasında yer alan karponlu eps’ler ve taş yünleri gereklidir. Her binaya profesyonellikle uygulanabilir. Kolay uygulama sistemleri sayesinde binalar tam anlamı ile korunabilmekte ve profesyonel bir biçimde yaşanmaya hazır hale getirilebilmektedir.

Manto Taş Yünü Karbonlu Eps Malzemeleri ve Fiyatları

Isı yalıtımı ihtiyacı olan binalarda yapılması gereken ilk iş ve atılması gereken adım mutlak suretle mantolama işlemlerinin doğru malzemeler tercih edilerek tamamlanmasıdır. Bu amaçla üretilmiş olan mantolama malzemeleri arasında en çok kullanılan straforlardır. Straforlar esasen ısı yalıtımının tam olarak sağlanabilmesi için üretilmiş olan ince yapılı, genellikle düz beyaz renkte, tüm zemin ve cephelere uygulaması yapılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Kalınlıkları ihtiyaca göre değişmektedir ve yarım metrekarelik levhalar olarak satışa sunulmaktadır. Straforlar tüm binalarda kullanabileceğiniz ortak özelliklere sahip bir yalıtım ürünüdür. Weber her zaman olduğu gibi yalıtım hususunda da uzman bir markadır, dolayısı ile eps ürünlerinde de en çok kullanılan ve bir adım öne çıkan bir ürün çeşididir. Therm eps’ler weberin sıklıkla kullanılan mantolama malzemeleri arasında yer almaktadır. Binaları yalnızca ısı yalıtımına karşı değil, aşınmaya ve eskimeye karşı da profesyonel bir biçimde korumaktadır. Weber therm eps plus ürünleri binalarınızın mukavemetini artırarak ömrünü uzatmakta ve gereken tüm ısı hassasiyetini sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaktadır. Karbonlu epsler bilinen en hassas, en dengeli ve en kaliteli ısı yalıtımını sağlamaktadır. Karbon maddesinden yardım alınarak üretilen karbonlu eps’ler hem binalarda dekoratif bir görüntü yaratır, hem dış yalıtım sistemlerinde iç sıcaklıkla dış sıcaklığı duvarlarda dengeleyerek yaz ve kış aylarında doğru bir hava akışı ve yalıtımın sağlanmasına destek olur. Karbonlu eps ler farklı et kalınlıklarına, farklı ölçülere ve özelliklere sahiptir. İklimlendirme sistemlerinizde cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını, kapasitesini bina içerisindeki ortam ölçülerine göre doğru yakalamasını sağlar, bu nedenle gerekli ve kaliteli bir ürün çeşitliliğine sahiptir. İzocam ürünler olması sebebiyle doğal içeriklidir, gaz salınımını ve ısı kaybını en doğal yollarla engellemektedir. Manto taş yünü Karbonlu eps ürünler, hem günümüzde hem de geçmişten bu yana bina yalıtımında en sık karşılaşılan ve en ekonomik yalıtım ürünlerinden biridir. Mantı taş günleri ısı yalıtımını, yangın güvenliğini ve ses yalıtımını sağlamak amacıyla kullanılan ortak bir üründür. Bu ürün sayesinde pek çok farklı yalıtım türünü tek bir ürün ile kolaylıkla sağlamanız amaçlanmaktadır. Manto taş yünü uygulanmış bir binada pek çok farklı yalıtımı sağlamanızın yanı sıra yaptığınız iş hem kaliteli, hem güvenli hem de ekonomik bir hale gelmektedir. Rutubet oluşumunu engeller, yüksek derecede ses yalıtımı sağlar, yüksek ısı yalıtımı oluşturur.

Manto Taş Yünü Karbonlu Eps Malzemeleri Satın Al

Birlik Çatı olarak eps, taş yünü, strafor gibi mantolama malzemesi ihtiyaçlarınıza kaliteli ürün çeşitliliğimiz ve güvenli markalarımızla hizmet veriyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz koleksiyonumuz sayesinde binalarınıza hayat verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup en kaliteli markalar arasından sizler için özenle seçilmiştir. Piyasadaki en uygun fiyat garantisi, uygun ve hızlı teslimat seçenekleri, ödeme kolaylığı ve taksit seçenekleri ile binalarınızın ihtiyacı olan kaliteli ve güvenli mantolama ürünlerini satın alabilirsiniz.

Etiketler: bursa karbonlubursa epsbursa karbonlu epsbursa karbonbursa karbonlu straforkarbonlu strafor bursakarbonlu mantolamakarbonlu ısıkarbonlu ısı yalıtımıkarbonlu eps bursabursa mantolamamantolama bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.