+ Filtreler
Weber Kol Flex Granit Premium Yapıştırıcı
Weber
Weber Kol Flex Granit Premium Yapıştırıcı
350 TL
Weber Kol Seraçim Max Seramik Yapıştırıcı
Weber
Weber Kol Seraçim Max Seramik Yapıştırıcı
130 TL
Weber Kol Flex Porselen Yapıştırıcı
Weber
Weber Kol Flex Porselen Yapıştırıcı
300 TL
Weber Kol Flex Extra Seramit Yapıştırıcı
Weber
Weber Kol Flex Extra Seramit Yapıştırıcı
350 TL
Weber Kol Flex Rapid Gri 25 kg
Weber
Weber Kol Flex Rapid Gri 25 kg
490 TL
Weber
Weber Joint Sil Derz Dolgu
315 TL
Weber Joint HR Flex Havuz Derz Dolgusu
Weber
Weber Joint HR Flex Havuz Derz Dolgusu
580 TL
Weber EP 800 Epoksi Derz Dolgu
Weber
Weber EP 800 Epoksi Derz Dolgu
1050 TL

Seramik Yapıştırıcıları ve Derz Dolgular Çeşitleri

Seramikler binaların ıslak mekanlarında kullanılan, suyu ve nemi binanın ana duvarlarına ve diğer taşıyıcılarına aktarmayan yalıtıcı ürünlerdir, mutfaklar ve banyolarda ve özellikle su ile temas eden tüm bölgelerde seramik imalatı yapılmaktadır. İnşaatlarda en çok özen gösterilen imalatlar arasında yer alan seramik imalatları içerisinde kullanılan malzemelerinde kaliteli olmasıyla hem dekoratif bir görüntü oluşturulmasına hem de ıslak mekanların ihtiyacı olan imalatın yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Seramikler özel yapıştırıcılar ve derz dolguları ile desteklenmektedir. Seramik imalatı yapılmadan önce alana yalıtım yapılır akabinde seramik yapıştırıcısı ile seramik imalatı gerçekleştirilir ve seramikler arasında kalan boşluklara derz ile dolgu yapılır. Tüm bu işlemler seramik imalatı için olmazsa olmaz bazı malzemeleri de yanında getirmektedir. Seramik yapıştırıcıları bir seramiğin imalatı esnasında en önemli malzemelerden biridir. Bu sebeple mutlaka en kaliteli ürünler arasından seçilmeli ve imalat kaliteli malzemelerle yapılmalıdır. Hem ıslak mekanların betona ve duvarlara rutubet, nem ve koku yapmaması, hem de alanın dekorasyonu için, zamanla dış etkenden yararlanarak seramiklerin düşmemesi ve bozulmaması için yapıştırıcılar kaliteli ürünler arasında seçilmelidir. Seramik yapıştırıcıları  ve derz dolgular seramiği ağırlığına ve büyüklüğüne göre özel olarak seçilir. En sık kullanılan seramik yapıştırıcıları arasında Weber ürünleri bulunmaktadır. Weber ürünleri seramik imalatlarında kullanılan en bilinen markalardan biridir. Seramik yapıştırıcıları sıvı ve akışkan formda veya çimentoya katılarak su ilavesiyle uygulanabilen farklı çeşitlere sahiptir. Seramik imalatında kullanacak olan yapıştırıcının formu özel olarak işin ustaları tarafından seçilmelidir. Kullanacağınız seramiğin kalitesine ve uygulanacağı alana göre sitemizde bulunan farklı seramik yapıştırıcıları arasından size en uygun tercihi yapabilirsiniz. Tüm seramik yapıştırıcılarımız kaliteli ürünler arasından imalatlarınız için özel olarak seçilmiştir.

Seramik Yapıştırıcıları ve Derz Dolgular Fiyatları

Seramik derz dolguları seramik imalatında kullanılan özel bir üründür. Seramik imalatı yapılırken her seramik parçasının arasında belli ölçülerde mesafe bırakılır. Bu mesafeler özel renklerdeki dolgularla doldurulur ve bu sayede seramiklerin bir düzlem üzerinde belli bir eğim ile durması sağlanır. Bu eğim mekanın mahiyetine göre ustası tarafından özel olarak ayarlanır. Seramiklerin arasında kalan boşluklara suya ve neme dayanıklı, su ile karıştırıldığında sıvı hale gelen özel seramik derz dolguları uygulanmaktadır. Derz dolguları zamanla boşalmamalıdır. Seramikler arasında ayarlanan mesafe ne kadar kısa olursa olsun bu mesafeyi dolduracak kalınlıkta olmalıdır. Seramik imalatı ince işçilikler arasında yer aldığından, detaylı ve şık görülmesi gereken bir imalattır ve derz dolguları seramik imalatını gösteren bir işlemdir. Seramik derz dolguları farklı renklerden uygulanabilir, gri beyaz ve krem rengi derz dolguları bulmak mümkündür. Ana renklerin yanı sıra pek çok farklı ara renkte seramik derz dolgularını sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz. Weber markası, seramik derz dolgusu konusunda öne çıkan kaliteli bir markadır ve sitemizde bu markaya ait pek çok farklı seramik derz dolgusu bulabilirsiniz.

Seramik Yapıştırıcıları ve Derz Dolgular Satın Al

Birlik çatı olarak seramik imalatımız da kullanmak üzere, seramik yapıştırıcısı ve seramik derz dolgularının farklı form ve çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. En kaliteli malzemeler arasından ve en kaliteli markalar arasından seçmiş olduğumuz özel seramik yapıştırıcısı seramik derz dolgularını uygun fiyat seçenekleri, hemen teslimat, dilediğiniz kadar stok garantisi ile, taksitli alışveriş imkanı, güvenli e ödeme imkanı ve kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Satın alacağınız tüm seramik yapıştırıcıları ve seramik derz dolguları garantili, uzun son kullanma tarihli, orijinal ürün garantili ürünlerdir. Satın aldığınız tüm ürünler imalat noktalarınıza kadar teslim edilmektedir.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.