+ Filtreler
4X4 Alfa AP300 3 mm Membran 10 mt
ÇUKUROVA
4X4 Alfa AP300 3 mm Membran 10 mt
900 TL
Bitükal P40 MNR Arduazlı Membran
ÇUKUROVA
Bitükal P40 MNR Arduazlı Membran
775 TL
4x4 Alfa AP300 Alüminyum Folyolu Membran 10 mt
ÇUKUROVA
4x4 Alfa AP300 Alüminyum Folyolu Membran 10 mt
1150 TL
Yeni
4X4 Çukurova Gama  GPE400 - 20 Membran
ÇUKUROVA
4X4 Çukurova Gama GPE400 - 20 Membran
1100 TL

Mebranlar

Su yalıtımı tüm binalar, dış mekanlar ve bahçe, teras ve çatı alanlarında yapılması gerekli olan, binaların ve diğer mekanların bozulmasını, erken yıpranmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayan bir imalat çeşididir. Binanızın veya alanlarınızın daha dayanıklı olmasını istiyorsanız yapmanız gereken mekanlarınıza uygun bir su yalıtım sistemi seçmek ve uygulamaktır. Bazı bölgelerde özel su yalıtımları yapılması gerekir. İşte bu noktada uzun süreler boyunca su ile temas etmesi olası mekanlarda uygulanan membran izolasyon ürünleri devreye girmektedir. Membranlar bilhassa uzun süre su tutulumu yaşanan ıslak mekanlarda, havuzlarda, basınca maruz kalan yer altı perde ve temellerde kullanılmaktadır. su yalıtımı performansı yüksek olan membranlar yırtılmaya, kimyasallardan veya yer altı sularından aşınmaya karşı mukavemetli bir üründür.

Epikon membran, app katkılı bir üründür, bitümden üretilmiştir. Oldukça mukavemetli, non-woven polyester bazlı bir üründür. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. 3 mm kalınlığında, çekme mukavemetlidir. Özel formülasyonu sayesinde sıcak ve ılıman iklimlerde kolaylıkla uygulanabilirler, ülkemiz şartlarına uygun bir üründür. Binanın veya uygulandığı imalatın erken yaşlanmasını engeller, üstün su yalıtımı sayesinde kolaylıkla bozulmaz veya aşınmaz. Teras çatılarında, 1. Kat veya 2. Kat su yalıtımlarında kullanılırlar. Islak hacimler içinde uygun bir membran çeşididir.

Mebranlar Modelleri ve Fiyatları

Alüminyum folyolu membranlar, ılıman ve orta soğuk iklime sahip bölgelerde, betonarme çatılarda ve teraslarda, parapet duvarlarda, asansör kulelerinde, kullanılırlar. İçerisindeki polyester keçe sayesinde kolay yırtılmaz, esnek ve bükülmeye uygun membranlar arasında yer almaktadır. Sıtılarak uygulama yapılmaktadır.

Arduazlı membranlar, güneş dayanımlı son kat çatı yalıtım malzemesidir. Bitüm esaslıdır. Polyester keçe taşıyıcılı olması sebebiyle yırtılmaz ve esnek ürünlerdir. Uv ışınlarına karşı maksimum düzeyde mukavemetlidir. Mermer doğaltaş, seramik, beton yüzeyler, kontraplak ve sunta üzerine uygulanabilmektedir. Şaloma ile ısıtılarak birleştirilir ve uygulanırlar. Uygulamayı yapan kişilerin konu hakkında tecrübeli olması oldukça önemlidir. Ekonomik bir çatı kaplama ürünüdür, buna oranla maksimum verimlilik ve dayanıklılık sağlamaktadır. Farklı renk çeşitlerine sahiptir, bu sebeple oldukça dekoratif bir görüntüye sahiptir. Ekstra boyaya ihtiyaç duyulmadan uygulanabilmektedir.

Mebranlar Satın Al

Alfa membranlar, son kat çatı kaplama ürünüdür. Uv ışınlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde güneş ışığından etkilenmeden su yalıtımını sağlar. Çatı veya teraslarda uygulama yapılabilmektedir. Farklı et kalınlıklarına ve farklı renklere sahip bir üründür. Dilediğiniz ve uygun olan tüm alanlarda gerekli su yalıtımını sağlamak üzere kullanımınıza olanak sağlarlar, bilir kişiler tarafından uygulama yapılması elzem olan bir ürün çeşididir.

Membran hazırlık astarı, membranlar uygulanacak alanlarda membran ve zeminin kolay bağlanabilmesi için kullanılan ürünlere verilen isimdir. Astarsız uygulama yapılmamalıdır. Kullanıma hazırdır, çözdürme gerektirmez. Fırça veya rulo ile uygulama yapılabilir, uygulama yapılan alanın eğimli veya dik olması sorun teşkil etmemektedir. Ahşap, metal, sac, teneke gibi ürünler üzerine uygulanabilir, korozyonu ve böceklenmeyi engellemektedir.

Etiketler: bursa Membranbursa mebranfocus mebranode mebranbtm mebranmebranmembranbursa su yalıtımıkiremit altıbursa çatı malzemeleribursa yapı malzemeleri

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.