+ Filtreler
Ytong Gazbeton (60x25)
YTONG
Ytong Gazbeton (60x25)
33 TL
Ytong Testeresi
YTONG
Ytong Testeresi
85 TL
Weber
Weber Gazbeton Örgü Tutkalı Gri 25 KG
110 TL

Gazbeton Ürünleri

Gazbeton ürünleri yeni nesil evlerde sıklıkla kullanılan, doğaya uyumlu, bilhassa duvar örme imalatlarında kullanılan, ısı yalıtımını, rutubeti engelleyen bir üründür. Gazbeton ürünler yapılarda büyük bir göreve sahiptir. Duvarların ve dolayısı ile taşıyıcıların güçlü ve sağlam olması için son teknoloji ile üretilmiş nadir bir ürün çeşididir. Gazbeton ile imal edilmiş binalarda nemlilik ve rutubet olmamakta, sıcak ve soğuğa karşı doğal olarak koruma sağlar ve yalıtım hususunda güçlü bir üründür. Gazbeton eski tip tuğla ürünlerden daha kaliteli, boşluksuz ve dolayısı ile daha sağlam bir yapı malzemesidir. Gazbeton örgüsü yapılırken gazbetonun doğal yapısına uygun olan harç ve tutkallar kullanılmalıdır. Klasik çimento ile örgü yapmak mümkün değildir ve yapılmamalıdır. Gazbeton aynı zamanda ekonomiktir, binaların çevre dostu olmasına sebep olmaktadır. Üzerine mantolama ve sıva gibi farklı imalatlarda kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ytong Gazbeton Ürünleri

Ytong gazbeton üretiminde başı çeken bir markadır. En çok bilinen ve en sık kullanılan gazbeton markası olarak bilinmekte olan ytong gazbetonun fikir babası olarak bilinmektedir. Ytong gazbeton ürünleri farklı ebatlarla ve farklı amaçlarla üretilebilmektedir. Duvar örmede; dilediğiniz kalınlıklarda imalatlar yapmanıza olanak verir özellikte bir duvar imalat ürünüdür. Dilerseniz farklı ebatlara sahip ytong ürünleri ile ince duvarlar örebilir veya kalın ana duvar imalatları yapabilirsiniz. Hem iç duvarlarda hem de dış duvarlarda ytong gazbeton kullanarak yepyeni mekanlar yaratabilirsiniz. Ytong gazbeton ürünler kaliteli, özel olarak imal edilen, beklentileri yüksek bir biçimde karşılayan, yalıtımı ve geçirgenliği yüksek, binalara nefes aldıran bir üründür. Ytong gazbeton aklınıza gelebilecek tüm yapı çeşitlerinde kullanılabilir. Uzun yıllardan bu yana binaların iç ve dış duvar imalatlarında ytong gazbeton ürünlerinden destek alınmaktadır.

Gazbeton Yapıştırıcıları Satın Al

Gazbetonlar bilindik klasik duvar imalatlarında kullanımına başvurulan çimento ile yapıştırma yönteminden ayrı biçimde özel harç ve yapıştırıcısından destek alınarak imal edilmektedir. Özel yapıştırıcılar sayesinde gazbetonun yapısı bozulmadan sağlam bir imalat ortaya çıkarabilmek için kullanılması gereken bir üründür. Örgü tutkalları özel içerikleri sayesinde gazbeton ürünlerinin birbirine sağlam bir biçimde yapışmasına olanak sağlar, örgü esnasında boşluk kalmaması için özel olarak çalışır ve düzgün, terazili imalatlar gerçekleştirmenize olanak verir. Gazbetonlar imal edilirken mutlaka özel örgü tutkallarından ve yapıştırıcı karışımlardan destek almanız gerekmektedir. İmalat tamamlandıktan sonra ytongların yapılarını bozmayan ve işlevlerini engellemeyen dekoratif sıvalardan destek alarak görünümlerini düzenleyebilir ve boya – sıva işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gazbetonların yapıştırılmasında ve dekoratif sıvalarının yapılmasında destekleyici ve tamamlayıcı ürünleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. aynı zamanda farklı gazbeton çeşitlerini de temin ederek özellikle sıklıkla tercih edilen weber marka ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Gazbeton ve yan ürünleri bina imalatında bilinen en ekonomik ürün çeşitliliğine sahip bir ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Birlik çatı olarak gazbeton ürünleri ve gazbeton imalatınızı tamamlayabilmek adına temin etmeniz gereken tüm yan ürünlerin satışını en uygun fiyat garantisi ile sizlere özel satışa sunmaktayız. Satın alacağınız tüm ytong gazbeton ürünleri, yapıştırıcıları, tutkalları ve sıva çeşitlerini dünyaca ünlü, ülkemiz iklimine ve standartlarına uygun ürünler arasından seçiyoruz. Tüm ytong gazbeton ürünlerimiz özel fiyatlar, kalite garantisi, kolay ödeme seçenekleri, imalat alanlarına teslimat kolaylığı ile karşınıza çıkmaktadır. Satın aldığınız tüm ürünler özel olarak paketlenerek, hasar görmeyecek şekilde teslim edilmektedir. Toplu alımlarda sorunsuz stok garantisi ve devam eden siparişlerinizi karşılayabilme kapasitesi ile keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor. Tüm gazbeton ürünler için kategerimizi ziyaret etmeyi ve seçeneklerimizi incelemeyi unutmayın.

Etiketler: bursa ytongytong bursagazbeton bursabursa gazbetontoptan gazbeton bursaytong bayi bursabursa ytong bayibursa ytong toptancısı

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.