+ Filtreler
Nem Bariyeri
ÇUKUROVA
Nem Bariyeri
1350 TL
Kiremit Altı Örtüsü
SURTEKS
Kiremit Altı Örtüsü
250 TL
4X4 Alfa AP300 3 mm Membran 10 mt
ÇUKUROVA
4X4 Alfa AP300 3 mm Membran 10 mt
900 TL
Bitüself
BTM
Bitüself
600 TL
Pah Bandı 12 cm Fileli (50 Metre)
ESCO
Pah Bandı 12 cm Fileli (50 Metre)
850 TL
Bitükal P40 MNR Arduazlı Membran
ÇUKUROVA
Bitükal P40 MNR Arduazlı Membran
775 TL
Osmanlı İzolastik Sürme Su Yalıtımı
OSMANLI
Osmanlı İzolastik Sürme Su Yalıtımı
175 TL
Osmanlı Filim 1 Kat 15 kg Sürme Su Yalıtım
OSMANLI
Osmanlı Filim 1 Kat 15 kg Sürme Su Yalıtım
500 TL

Su Yalıtım Ürünleri

Binalar yapılırken veya daha sonra özellikle nem ve su ile temasları tamamen kesilmelidir. Nem veya su ile teması kesilen binalar daha uzun yıllar boyunca sağlıklı bir biçimde varlığını sürdürür ve uzun yıllar kullanıma müsait hale gelirler. Nemden arındırılmış, daha sonraki süreçlerde alacağı nemin kesilmesi sağlanmış binalarda yaşam hem rutubetten korunmak için hem de akma veya su sızdırma sorunlarının ortadan kaldırılabilmesi için çok önemli bir adımdır. Binalar sudan arındırılmak için yapılması esnasında özel koruyucular ile su yalıtımına tabi tutulurlar ve özel jeller, kaplamalar, sürme ürünler sayesinde yağmurdan, kardan, nemlenmeden korunurlar. Su yalıtımı ürünleri bu noktada devreye girerek binaları istediğiniz biçimde korumakta ve uzun yıllar boyunca kusursuz bir biçimde kullanılmasına olanak sağlamaktadırlar. Su yalıtımı ürünleri çok çeşitlidir ve su yalıtımı ürünü kullanırken hava şartlarına, binanın bulunduğu bölgeye, binada kullanılan temel maddelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm bunlar karşılandığı zaman gelecek dönemler için su yalıtımı yapılmış sağlıklı binalar elde etmiş olursunuz.

En sık kullanılan su yalıtımı ürünleri sürme ürünlerdir. Sürme su yalıtımı betona uygulanmaktadır. Beton üzerine yapılan sürme su yalıtımı zemini kusursuz bir içimde kaplayacağı için su sızdırmasına engel olacaktır. Sürme su yalıtım ürünleri zeminlere uygulanabildiği gibi duvarlara da uygulanabilmektedir. Sürme su yalıtım ürünleri binaların dış cephelerine uygulanabildiği gibi aynı zamanda su yalıtımı yapılması gereken banyo, mutfak ve tuvalet gibi iç mekan bölümlerine de uygulanabilen bir üründür. Sürme su yalıtım ürünleri ile karo veya seramik altına izolasyon yapmanız oldukça kolay hale gelecektir. Sukod, izolastik, izoser, bitümen flex gibi farklı çeşitleri bulunabilmektedir.

Su Yalıtım Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Dilatasyon bantları termoplastik esaslı ve elastik yapıda, tüm su yalıtımı yapılan bölgelerde binaların duvar ve zemin birleşim yerlerinde perde betonlara uygulanan bir üründür. Dilastasyon bantları aynı zamanda iki binanın birleşim derzlerinde de oldukça başarılı bir performans sağlamaktadır. Dilatasyon bantları havuz dilatasyonunda, parapet duvalarda, soğuk derz kaçaklarında, tünel inşaatlarında, toprak altı uygulamalarda, temel ve perde yalıtımlarında kullanılabilmektedir. Dilatasyon bantları 25 cm eninde ve 25 metre uzunluğundaki rulo halinde satışa sunulmaktadır.

Su tutucu bantlar tünel inşaatlarında, barajlarda, regülatörlerde, su depolarında, arıtma tesislerinde, yüzme havuzlarında, kanal, köprü, rıhtım, isale tünelleri, hes projeleri, viyadükler gibi güçlü ve büyük inşaatların birleşim bölgelerinde kullanılan güçlü bir izolasyon malzemesidir. Uygulandığı bölgelerde birleşim yerlerinden doğacak su kaçaklarına engel olurlar. Kimyasal maddelere karşı dayanımlı ürünlerdir. Uzun soluklu, kolay bozulma ve yıpranma yapmayacak malzemelerdir. Korozyon ve aşınmaya karşı oldukça mukavemetli ürünlerdir. Üzerine farklı izolasyon çeşitleri yaparak destekleyebilirsiniz.

Sürme izolasyon fileleri sürme izolasyon yapılan bölgede izolasyon işlemlerinin dayanımını artırabilmek amacı ile kullanılmaktadırlar. İzolasyon fileleri 2.5 x 2.5 gözenek aralığına sahip, metrekarede 60 gram ağırlığa sahiptir. Aynı zamanda 1 top sürme izolasyon filesi 50 m2 ölçülere sahiptir. Sürme izolasyon ürününü bağlayıcı özelliği vardır. Sürme izolasyonu ve üzerine yapılacak diğer işlemleri kolaylıkla destekler ve daha güçlü hale getirir.

Su Yalıtım Ürünleri Satın Al

Tüm izolasyon ürünlerinde çeşitlilik ve farklı izolasyon malzemeleri ile, kolay temin edebilme, toptan siparişler oluşturabilme seçeneklerini ayağınıza getiriyoruz. En kaliteli su yalıtım ürünlerini tek bir adresten sipariş edebilir, yapacağınız alımlarda kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde özel ödeme seçenekleri ve sürekli indirim kolaylıkları sayesinde özellikle toplu alımlarınızda avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Su yalıtım ürünlerinde çeşitlilik ve kaliteli malzemeler – markalar seçenekleri ile her daim yanınızda ve binalarınızın kalitesini artırma konusunda çalışmaya devam ediyoruz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.