+ Filtreler
Trapez Sac Beyaz Boyalı 27/200 Form
TEZCAN
Trapez Sac Beyaz Boyalı 27/200 Form
160 TL
Trapez Sac Bordo Boyalı Ral 3009
TEZCAN
Trapez Sac Bordo Boyalı Ral 3009
160 TL
Sinüs Oluklu Sac 0,30 mm
TEZCAN
Sinüs Oluklu Sac 0,30 mm
110 TL
Ral 7016 Trapez Sac Antrasit
TEZCAN
Ral 7016 Trapez Sac Antrasit
165 TL

Trapez Sac

Trapez sac, büyük boyutları nedeniyle, geniş, karmaşık olmayan çatı eğimlerinin yanı sıra cepheleri kaplamak için mükemmel bir malzemedir. Trapez sac, tek aileli evleri modern, endüstriyel bir tarzda değil, basit bir blokla kaplamak için kullanılır. Çoğu zaman tarımsal binaları, kamu binalarını, garajları veya ofis binalarını kaplamak için de kullanılır. Piyasada bulunan hafif sac malzemeler arasında düz levhalar, profilli çatı kaplama levhaları ve trapez levhalar arasından seçim yapabilirsiniz. Birlik çatı'nın satışa sunduğu trapez saç metal malzeme, geniş uygulama yelpazesi nedeniyle profesyoneller arasında en popüler olanıdır. Trapez sac, aynı zamanda oldukça dayanıklı olan ekonomik bir malzemedir. Bu kaplamanın doğru üretim süreci, levhayı olumsuz hava koşullarına karşı dirençli hale getirir ve aynı zamanda kapladığı yapıları korur. Kesilip yuvarlanabilme özelliği ile aynı zamanda estetik görünümlü, montajı kolay bir malzemedir. Trapez sac, düşük fiyatı nedeniyle en popüler olanıdır.

Trapez sacın yapısı katmanlıdır ve üreticiye göre değişiklik gösterebilir. Çelik veya alüminyum çekirdek, her iki tarafta en önemli korozyon koruması olan bir pasivasyon tabakası ile kaplanmıştır. Bunun için dekoratif kaplamalar kullanılır. Kaliteleri ve dayanıklılıkları, trapez sac üreticisi tarafından sunulan garanti süresine göre değerlendirilebilir.

Trapez levha uzunlamasına yamuk kabartmaya sahiptir. Suyun aktığı bu şekilde oluşturulan paralel olukların yüksekliği 2-55 mm'dir. Trapez sacların genişliği 50-160 cm olup, uzunlukları çelik için 12 m, alüminyum için 7 m'ye kadardır. En küçük yaprak uzunlukları sırasıyla 60 ve 45 cm'dir. Yamuk sacın siparişe göre belirtilen uzunlukta kesilmiş saclar halinde satın alındığı unutulmamalıdır.

Trapez Sac Modelleri ve Fiyatları

Bu trapez levhalar doğal bir metalik renge sahiptir. Ek olarak poliüretan veya polivinil florürden yapılmış renkli koruyucu ve dekoratif bir kaplama ile kaplanabilirler. Trapez çeliğin teklifi çok geniştir ve kaplama ve renk seçimi çok büyüktür. Galvaniz çelik ile kaplanmış trapez sac pürüzlü bir görünüme sahiptir ve birkaç yıl sonra paslanacaktır. Trapez levha genellikle çatı veya cephe kaplamasını oluşturur. Trapez dalgaların çekici dokusu, bu malzemenin çatısını neredeyse her türlü mimari kullanım için ideal hale getirir. Öte yandan çeliğin kimyasal süreçler ve koruyucu malzemelerle güçlendirilen doğal direnci, her türlü cepheyi zararlı etkenlerden mükemmel şekilde izole ederek ömrünü uzatır. Bu işlevler, trapez levhaların uygulama yelpazesini genişletmeye karar verdi. Değişen kalınlıklar ve profiller nedeniyle, bu malzeme garaj veya hizmet odası gibi hizmet binaları gibi daha kalın sac metal kullanan kapılar ve çitler ve hatta sac metalin kullanıldığı kalıplar için giderek daha fazla kullanılmaktadır. Trapez sacın en büyük avantajı, bu şekli tasarımda kullanmanın çok yönlülüğüdür. Seçilen profile ve kaplamanın genişliğine bağlı olarak, bu malzeme, büyük yüzeylerde veya garaj yapılarında veya salonlar gibi bina duvarlarında bile çatıları etkin bir şekilde yalıtır. Her tür yapı malzemesinde olduğu gibi, aynı zamanda hafif trapez levha benzeri bir kaplama, yalnızca en yüksek kalitede ürün kullanıldığında güç sağlar.

Trapez Sac Satın Al

Trapez alüminyum kaplı sac, iki ila üç kat daha iyi korozyon korumasına sahiptir. Ek plastik kapaklar çok uzun süreli koruma sağlar. Trapez çelik sac, alüminyumdan iki kat daha ağırdır - 1 m2 5-12 kg ağırlığındadır (her iki malzeme de hafiftir). Trapez sac için ikinci malzeme alüminyumdur. Alüminyum paslanma yapmaz ve oksidasyona neden olmayan katkı maddelerine sahiptir. Koruyucu kaplamalar daha az renkte mevcuttur. Trapez sac için ikinci malzeme alüminyumdur. Alüminyum paslanma yapmaz ve oksidasyona neden olmayan katkı maddelerine sahiptir. Koruyucu kaplamalar daha az renkte mevcuttur.

Etiketler: sacsaçtrapez sacbeyaz boyalı sacsac fiyatlarısaç fiyatlarıçatı saçıçatı saç fiyatlarıçatı su yalıtımıçatı su izolasyonuçatı için saçbeyaz boyalı sac fiyatlarıbordo boyalı sacbordo boyalı sac fiyatlarıkırmızı boyalı sac fiyatlarıbeyaz saçbeyaz sacbeyaz sac fiyatısac nedirçatı saçı nedirçatı sac vidasısac vidasıtrapez sac fiyatları bursatrapez sac malzemeleritırapez sac malzemeleritırapez saç bursatırapez boyalı sactırapez boyalı saçtırapez saç bursatırapez saç fiyatları bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.