+ Filtreler
Nem Bariyeri
ÇUKUROVA
Nem Bariyeri
1800 TL
Kiremit Altı Örtüsü
SURTEKS
Kiremit Altı Örtüsü
230 TL

Kiremit Altı Örtüler

Çatı kaplaması söz konusu olduğunda, ev sahiplerinin büyük bir kısmı, bir çatıyı kötü hava koşullarından sağlam ve güvenli hale getiren tüm farklı faktörlerin farkında değildir.  Kiremit altı örtü kaplamalarının, yağmur, kar, dolu ve diğer potansiyel olarak zararlı yağış türleri gibi özellikle kötü hava koşullarına karşı çatınızın sahip olduğu ana koruma katmanlarından biri olduğu düşünüldüğünde, bu bir sürpriz olacaktır. Dışarıda pek çok çatı örtüsü türü vardır, ancak hepsi stres altında aynı şeyi yapmaz. Farklı markalar farklı malzemelerden üretilir ve çatı koruması söz konusu olduğunda farklı yeteneklere sahiptir. Bazı ev sahipleri, çatılarına mümkün olan en iyi çatı kaplama malzemelerini sağlama konusunda endişeli değildir çünkü çok fazla yağmur, kar veya kötü hava yaşamayabilirler.

Ancak, mümkün olan en iyi kiremit altı çatı döşemesini arayan birçok ev sahibinden biriyseniz, birlik çatı olarak sizin her daim yanınızdayız. Şimdi bu konuyu derinlemesine inceleyelim, böylece çatınıza maksimum koruma sağlama konusunda tam olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi Bir Çatı Kiremit Altı Örtü

Bilgi sahibi olmayanlar için, çatı altlığı tipik olarak ya sentetik elyaftan ya da keçeden yapılır. Çatı güvertesinin üzerine yerleştirilir ve su geçirmez bir bariyer görevi görür, nemin çatınızın alt katmanlarına sızmasını ve hasara yol açmasını engeller. Sadece bu değil, aynı zamanda çatınıza bir soğuk koruma katmanı da ekler. Altlık, yalıtımınız da dâhil olmak üzere diğer tüm çatı kaplamalarının altına döşenir.

Ev sahiplerinin çatılarını korumaya gelince seçebilecekleri 3 ana şilte türü vardır.

Kiremit Altı Örtüler Satın Al

1. Asfalta doymuş Keçe

Bu, sentetiklerle değiştirilene kadar çatı altlığı için en popüler seçimdi. Genellikle katranlı kağıt veya keçeli kağıt olarak bilinir ve çeşitli asfalt, polyester, selüloz veya bitüm karışımlarından yapılabilir. Tüm altlık türleri, esnek bir taban katmanı görevi gören bir taban altlığı ile yapılır. Keçe kağıdında, bu temel asfalt doygunluğu ile suya dayanıklılık sağlar.

2. Kauçuk Asfalt

Bu, daha yüksek miktarlarda kauçuk polimerler ve asfalt nedeniyle çatı altlığı için en pahalı seçenek olma eğilimindedir. Bu karışım% 100 su geçirmez bir sızdırmazlık sağlar, ancak yüksek bir fiyata sahiptir.

3. Sentetik Altlık

Bu, şu anda çatı altlığı için en popüler seçimdir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Asfalta doymuş bir taban altlığı ile yapılmış ve bir cam elyafı karışımı ile güçlendirilmiş olan bu ürün, yalnızca aşırı derecede suya dayanıklı olmakla kalmaz, çok daha güçlüdür ve diğer altlık türlerine göre yırtılmaya karşı daha dirençlidir. Sentetik altlığın en yüksek kaliteli versiyonları ayrıca kaymaz özelliklere sahiptir.

En İyi Sentetik Çatı Altlığını Sunuyor

 Sentetik çatı altlıkları söz konusu olduğunda, Birlik çatı olarak eldeki en iyi ürünlere sahibiz. Çatı altlığı döşemeleri dizisi her türlü çatı kaplaması için uygundur, bu da ne tür bir çatı ile çalışırsanız çalışın, birlik çatı her zaman sizin için çalışacaktır. Birlik Çatı’nın sunduğu altlıklar, tipik siyah altlıklarınızdan 30 dereceye kadar daha soğuk olan soğuk gri bir yüzeyle yapılmıştır. Ayrıca, seçtiğiniz sürüme bağlı olarak 60 ila 180 gün arasında sürebilen UV korumasına sahiptirler. Sadece bu da değil, aynı zamanda alt katmanları için kurulum işlemi diğerlerine kıyasla inanılmaz derecede kolaydır, kırışıksız düz yatar ve mükemmel su geçirmezliğe sahiptir. Aynı zamanda keçe altlıktan çok daha güçlüdür ve 48 inçlik genişlik sayesinde kurulum çok daha hızlı tamamlanabilir.

Birlik çatı olarak sizin için en uygun ve kaliteli kiremit altı örtülerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Etiketler: bursa kiremit altıbursa nem bariyeribursa tayvekbursa çatı malzemeleribursa su yalıtımıbursa çuvallı kiremit altıbursa pvc kiremit altı

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.