+ Filtreler
Bitüself
BTM
Bitüself
250 TL
4x4 Shingle Mahya Bandı
ÇUKUROVA
4x4 Shingle Mahya Bandı
300 TL
4x4 Baca Bandı Alüminyum 10 cm
ÇUKUROVA
4x4 Baca Bandı Alüminyum 10 cm
200 TL
ÇUKUROVA
4x4 Baca Bandı Alüminyum 20 cm
400 TL

Kendinden Yapışkanlı Bantlar

Kendinden yapışkanlı manyetik bant, manyetik olmayan nesneleri (örneğin bir işaret) metal yüzeylere yapıştırmak için idealdir. Kendinden yapışkanlı şeritler de birbirine yapışır, böylece iki manyetik olmayan nesne bile birbirine tutturulabilir. Farklı boyutlardaki bu manyetik bantlar (manyetik şeritler) ile metal rafları ve dolapları esnek bir şekilde etiketleyebilirsiniz. Esnek manyetik bant, makas, kesici veya giyotin ile boyutlarına göre kolayca kesilebilir. Esnektir, hassas konturları ve kıvrımları takip etmenize olanak tanır. Yapışkan bantlarımız metal bantlardan farklıdır, diğer mıknatısları tutturmak için tasarlanmamıştır, ancak projelendirme ve öğretim materyali olarak metal yüzeyler için, kapatma teknikleri için esnek bir şekilde takmak için tasarlanmıştır.

Kendinden yapışkanlı bant, manyetik olmayan nesneleri (örneğin bir işaret) metal yüzeylere yapıştırmak için idealdir. Kendinden yapışkanlı bant de birbirine yapışır, böylece iki manyetik olmayan nesne bile birbirine tutturulabilir. Farklı boyutlardaki bu manyetik bantlarla (manyetik şeritler) metal rafları ve dolapları esnek bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Bant Çeşitleri ve Fiyatları

Sızdırmazlık ve su yalıtım bandajları, kendinden yapışkanlı mastik tabakasından ve atmosferik maddelerden ve UV ışınlarından büyük koruma için bir MATT ALÜMİNYUM veya BAKIR tabakasından oluşur. Düşük sıcaklıklarda bile olağanüstü yapışma gücüne sahiptirler. Hava ve su için tam sızdırmazlık sağlarlar. Metaller, ahşap, cam, mermer, seramik, beton, taş ve çeşitli plastik malzemeler gibi çoğu malzemeye monte edilebilirler. Silikon filmi çıkararak kullanıma hazırdırlar.

 

Özellikle teraslarda ve çatılarda onarımlar ve / veya su geçirmez kaplamalar için, çatı altı yalıtımı için, pencereleri ve çatı pencerelerini sızdırmaz hale getirmek için ve genel olarak metal levha işlerinde uygundurlar. Basınçsız çelik ve hatta PVC borulardaki onarım bandajları için idealdir.

 

Doğru kurulum için alt tabakaların tamamen temiz, kuru ve tozsuz olması önemlidir. Desteğin üzerine yapılmış daha önce yapılmış bitümlü bir bandajın değiştirilmesi gerektiğinde, kalan bitüm izlerinin çözücülerle dikkatlice temizlenmesi tavsiye edilir. 0 ° ile 5 ° C arasındaki sıcaklıklardaki uygulamalarda, destek üzerinde don veya yoğuşma olmaması önemlidir. Koruyucu filmi çıkarın ve bandajı hava kabarcığı oluşumunu önleyerek desteğin üzerine yerleştirin. Opak alüminyum tabakanın üzeri boyanabilir, ancak yine de önleyici bir test yapılması tavsiye edilir.

Bu bantlar makasla kolaylıkla istenilen uzunlukta veya istenilen şekilde kesilebilir.

Kendinden Yapışkanlı Bant Satın Al

Metalik olmayan bir yüzeye mıknatıs takmak isteyen ve girişimden vazgeçmek herkesin başına gelmiş olacak… Birlik çatı olarak sizlere kendinden yapışkanlı bantları satın alabilmeniz için. Tedarik etmiş durumdayız. Bandın bir yapışkan tarafı ve diğer manyetik tarafı vardır, bu nedenle yapılacak tek şey bir parçayı kesmek ve mıknatısı tutturmak istediğiniz yüzeye yerleştirmektir. Tahta, cam, plastik vb. Yüzeyleri deneyebilirsiniz… ve mıknatıslarınız dünyanızı her yerde dolduracaktır. Fotoğraflarınızı buzdolabına yapıştırmak ister misiniz? Sorun değil, arkasına küçük bir şerit parçası ekleyerek onları mıknatıs yaparsınız.

Gerekli parçayı kestikten ve koruyucu bandı çıkardıktan sonra manyetik şeridi herhangi bir nesneye takabilirsiniz. Daha sonra bu nesneyi bir bülten tahtası veya buzdolabı gibi manyetik bir yüzeye yerleştirebilirsiniz.

Kendinden yapışkanlı manyetik bantlar ne için kullanılır?

Kendinden yapışkanlı bir manyetik bant, manyetik bir altlık olarak kullanışlıdır. Mıknatıslı posterler, mesajlar, tabelalar veya fotoğraflar eklemek için idealdir. Kullanımı basittir ve delmeye veya çivilemeye gerek yoktur.

Kendinden yapışkanlı manyetik bant her yere sabitlenebilir: ahşap, taş, fayans ve duvar kağıdına. Manyetik bant elastik ve esnek olduğu için her yerde kullanılabilir. Bireysel amaçlar için kesilebilir ve uyarlanabilir.

Ürünleri rahat ve güvenli bir şekilde web sitemizden satın alabilirsiniz.

Etiketler: Kendinden yapışkanlı bantlarbursa su yalıtım bandıbtm, bitüselfbtm bursafolyolu bantbtm bitüself bantoto kaporta bandıkaporta yalıtım bandı

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.