+ Filtreler
Çiftli Maşa
Diğer
Çiftli Maşa
87.5 TL
T 120 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
PROSİSTA
T 120 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
17 TL
T 60 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
PROSİSTA
T 60 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
17 TL
Karolam 60x60  Folyolu Plaka 8 mm
KNAUF
Karolam 60x60 Folyolu Plaka 8 mm
100 TL
Amf Ecomin Planet Taşyünü Tavan 60x60
AMF
Amf Ecomin Planet Taşyünü Tavan 60x60
160 TL
Taşyünü Asma Tavan L Köşe
Diğer
Taşyünü Asma Tavan L Köşe
12 TL
T 360 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
PROSİSTA
T 360 Taşyünü Tavan Taşıyıcı
20 TL
Clip-in C Köşe Profili (3 mt)
Diğer
Clip-in C Köşe Profili (3 mt)
21.6 TL

Taş Yünü ve Metal Asma Tavan

Metal asma tavan, iç mekân tasarımlarının modern ve vazgeçilmez bir yapı malzemesidir. Ölçüleri genelde 30x30 cm ve 60x60 cm ölçülerinde üretimi yapılmaktadır. Farklı modelleri bulunan taş yünü ve metal asma tavan sistemleri birçok binaya kolay bir şekilde montajlanabilir özelliği ile dikkatleri çekmektedir. Kullanım alanları Ofislerden hastanelere tren istasyonlarına ve alışveriş merkezlerine kadar her projede uygulanmaktadır. Birlik çatı olarak, metal asma tavan ürünlerini firmamız bünyesinde bulundurmakta olup satışa sunmaktayız. Metal sistemleri diğer asma tavanlardan ayıran en önemli özellik her yükseklik te tavana uygulana bilinir olmasıdır. Asma metal tavanlarımız ve metal tavan karolarımız en yüksek standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiştir ve projelerinize uygulama için oldukça etkili bir çözüm sunar. Metal tavan sistemleri mükemmel akustik bir performanslar sunar. Hem emilim hem de ses yalıtımı açısından sizlere muhteşem bir görünüm ile daha fazla akustik konfor sağlar.

Asma metal tavanlar ticari ofisler, eğitim binalarına ve sağlık projelerine kadar uzanır. Asma metal tavanlar, tavan projelerinin bir parçası olmanın yanı sıra birçok farklı tipte mevcuttur. Çeşitli tavan döşemesi seçeneklerimizi birlik çatı ayrıcalığı ile bulabilirsiniz. Gizli bir ızgaraya sahip karolarda klips sunabiliriz, açık ızgaralı fayanslara döşenebilir, fayanslara asılabilir ve ızgarasız ve profil süspansiyonsuz fayanslar sunabiliriz. Ürün yelpazemiz, ticari veya kamusal ortamınızın ihtiyaç duyduğu şeyi tam olarak sağlayabilmemiz için tasarlanmıştır. Metal tavanların sağlamlığı, esas olarak yapıya belirli bir mekanik sertlik ekleyen üretim sürecinden kaynaklanmaktadır. Metal tavanlar, hem montaj hem de bakım aşamalarında asma tavan pazarındaki en güçlü çözümdür. Metal tavanları ultra yüksek performanslı akustik özelliklere sahip mimari bir özellik haline getirmek için metalin doğal niteliklerinden en iyi şekilde yararlanır.

Taş Yünü ve Metal Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

Birlik çatı olarak, kendi mimari projenizi geliştirebilmeniz için yaratıcılığınızı özgür bırakan çözümler sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz şunları içerir:

- özelleştirilebilir şekiller,

- esnek boyutlar,

- benzersiz bir proje sonucu oluşturmak için farklı renkler ve delikler.

Birlik çatı firmamız ihtiyacınız olan malzeme çözümleri, asma tavanınız için doğru teknik seçimleri yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği sunarak projeniz boyunca yanınızda çalışacaktır. Çok çeşitli ticari ve kamusal bina projeleri için asma metal tavanlar oluşturmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışır. Ekibimiz, tavan ürünlerimiz hakkında uygulama, malzeme ve ihtiyaç duyulan projeye özel bilgiler açısından her türlü ayrıntıyı sağlamak için hazırdır. Ayrıca ürünlerimiz arasında Clip-in metal asma tavan sistemleri bulunmaktadır, bu ürün gizli profil sistemi olan taşıyıcılardır. Alüminyum tavan plakası ya da galvaniz tavan plakalarının montaj edilmesi ile oluşturulmaktadır. Bu sistem de plakalar birbirlerine temas etmekle birlikte taşıyıcı sistemi gizlemektedir. Clip-in metal asma tavan sisteminin özelliklerinden birisi her türlü tesisata kolay uyum sağlamaktadır.

Taş Yünü ve Metal Asma Tavan Satın Al

Ürünlerimiz içerisinde taş yünü satışı da yapılmaktadır. İzolasyon için en uygun bir malzeme olan taş yünü bazalt kayadan üretilmektedir. Bazalt kaya, kok kömürü ve kireç taşı karıştırılarak kubbeli büyük fırınlarda 1500 °C  sıcaklıkta eritilmektedir. Sizlere kaliteli ürün sağlayan firmamız birlik çatı amf ecomin planet taş yünü satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler içerisinde taşyünü asma tavan köşe L, karolan folyolu plaka, çiftli maşa, taş yünü taşıyıcı, clip-in c köşe profili, t 360 taşyünü, tavan taşıyıcı da bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için ürünlerimizi tedarik edip satışını sunuyoruz. Vermiş olduğunuz siparişlerde aynı gün içerisinde saat 14:00 e kadar kontrol ediyor ve adresinize gönderilmek üzere anlaşmalı kargo şirketleri ile verdiğiniz siparişleri yolluyoruz. Birlik Çatı sizlere keyifli alışverişler diler.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.