+ Filtreler
10x10 Plaka 5 mm
Diğer
10x10 Plaka 5 mm
15 TL
15x15 Plaka 8 mm
Diğer
15x15 Plaka 8 mm
55 TL
15x15 Plaka 8 mm Delikli
Diğer
15x15 Plaka 8 mm Delikli
60 TL
Plastik Profil Kapağı 50x50
Diğer
Plastik Profil Kapağı 50x50
5.5 TL
Plastik Profil Kapağı 20x40
Diğer
Plastik Profil Kapağı 20x40
2.5 TL
Plastik Profil Kapağı 20x30
Diğer
Plastik Profil Kapağı 20x30
2.5 TL
Plastik Profil Kapağı 30x30
Diğer
Plastik Profil Kapağı 30x30
2.75 TL
Plastik Profil Kapağı 40x60
Diğer
Plastik Profil Kapağı 40x60
5 TL

Profil Malzemeleri Çeşitleri

Binalarımızda kullandığımız tüm ürünler birer Yapı malzemesidir ve özenle seçilmesi gerekmektedir. Binalarımızın sağlam olması, dış etkenlere karşı dayanıklılığı, mukavemeti yüksek ve güçlü yapılar olması için kullanılan tüm malzemeler oldukça önemlidir ve kaliteli ürünler arasından seçilmelidir. Güçlü ve sağlam binaların sırrı, içerisinde kullanılan tüm malzemelerin kaliteli malzemeler arasından seçilmesinden geçmektedir. Binalarda kullanılan yapı malzemelerinin kalitesi binanın da kalitesini belirler. Temelden çatıya kadar, kullanılan tüm ürünler binanın dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırır veya azaltır. Kaliteli ve sağlam imalatlar yapabilmeniz için seçtiğiniz tüm ürünleri kaliteli ürünler arasından seçmeniz çok önemlidir. Özellikle binalarda kullanılan metal aksamlar, binanın dayanıklılığını ve yalıtımının kuvvetli olmasını belirleyecek ürünlerdir. Bu ürünlerin sağlam bir şekilde imal edilmesi ve uygulanması binanın dışarıdan veya içeriden aldığı etkilerden en az şekilde zarar görmesini sağlar. Profil malzemeleri özellikle çatılarda ve binaların taşıyıcılarında kullanılan önemli malzemelerden biridir. Profil malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması, binada yapılan farklı tasarımların, çatı imalatlarının ana maddesidir aynı zamanda balkon ve teras alanlarında da sıklıkla karşımıza çıkan bir ürün çeşididir.

Profil Malzemeleri ve Yan Ürünleri

 Profil malzemeleri yalnızca profil aksamlar olarak düşünülmemelidir. Profilden imal edilen tüm imalatlarda, profil imalatının yanı sıra profili koruyabilecek, şekillendirecek, boyama veya özel koruma için kullanılan farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler profilin kullanıldığı alanlarda malzemenin uzun süre boyunca dayanıklı bir biçimde varlığını sürdürmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda profiller belli ölçülerde satışa sunulduğu için imalatınızı yaparken profili kesmek farklı şekiller vermek için kullanmanız gereken birtakım yan araçlar bulunmaktadır. Bir profil şeridini kesebilmek için, karbosan kesici taş ihtiyaç olur. Karbosan kesici taş profilleri düzgün bir biçimde kesmeye ve farklı şekiller vermeye yarayan özel bir malzemedir. Özel olarak kullanılır, kesme makinesi ile çalışır, zaman zaman aşınacağı ve özelliğini kaybedeceği için değiştirilmesi gerekmektedir. Profili şekillendirerek başladınız imalata, koruyarak devam etmeniz gerekir. Antipas ürünler profil imalatını korumak için bilindik en doğru ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda eğer profilleri boyamayı planlıyorsanız, antipas ürünlerini astar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli bir antipas ile profil imalatlarınızı, sudan, nemden, güneş ışığından, sıcak veya soğuk havadan koruyabilirsiniz. Antipas ürünler profil imalatlarınız tüm dış etkenlere karşı aşınmadan ve paslanmadan koruyacaktır. Böylelikle profil imalatlarımız yapıldığı ilk günkü gibi uzun yıllar boyunca varlığını sürdürür ve herhangi bir zarar görmez, aşınmaya ve bozulmaya uğramaz. Profilleri birbirine kaynatabilmek için en temel malzeme elektrottur. Elektrotlar profilleri özellikle birleşim noktalarında sağlam bir biçimde birbirine kaynatabilmenize yarayan ve kaynatma makinasına takılarak kullanılan özel bir malzemedir. Elektrot ve kaynak makinesi olmadan profil imalatı yapabilmek neredeyse imkânsızdır. Aynı zamanda elektrotların kaliteli ürünler arasından seçilmesi de sağlam bir imalat yapabilmek için çok önemlidir çünkü profil imalatlarında ki en kritik nokta kaynaklardır. Profil imalatları kaynak yapılmadan sağlam imalatlar olmayacaktır. Plakalar ise özellikle çatı imalatlarında profillerinizi zemine sabitleyebilmeniz için kullanacağınız kritik bir malzemedir.

Profil Malzemeleri Satın Al

Profil imalatı yapılırken kullanılan tüm malzemeleri, özel bakım ürünlerine ve kaynak uçlarını, profil aksesuarlarını kategorimiz üzerinden temin edebilirsiniz. Birlik çatı olarak profil imalatlarımız için kaliteli ve sağlam ürünleri satışa sunmaktayız. Özellikle çatı imalatında kullanılan profillerin yapım aşamasında ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kaliteli ürün teminatı, kolay ödeme seçenekleri ile kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme, taksitli alışveriş ve güvenli e ödeme sistemleri ile kolay alışverişin adresi olmaya devam ediyoruz.

Etiketler: bursa çatı profilibursa kutu profilkutu profildemir profil fiyatlarıdemir profil bursaboyalı demir profilboyalı profilboyalı profil fiyatıprofil firmasıprofil satan yerlerprofil demiri

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.