+ Filtreler
Pah Bandı 12 cm Fileli (50 Metre)
ESCO
Pah Bandı 12 cm Fileli (50 Metre)
850 TL
Osmanlı İzolastik Sürme Su Yalıtımı
OSMANLI
Osmanlı İzolastik Sürme Su Yalıtımı
760 TL
Osmanlı Filim 1 Kat 15 kg Sürme Su Yalıtım
OSMANLI
Osmanlı Filim 1 Kat 15 kg Sürme Su Yalıtım
500 TL
Yeni
Bostik Aqua Blocker 1 Kg
Bostik
Bostik Aqua Blocker 1 Kg
650 TL
Osmanlı Katı Teneke Zift
Diğer
Osmanlı Katı Teneke Zift
900 TL
Yeni
Bostik Aqua Blocker 14 Kg
Bostik
Bostik Aqua Blocker 14 Kg
7000 TL
4x4 Membran Zemin Hazırlık Astarı
ÇUKUROVA
4x4 Membran Zemin Hazırlık Astarı
350 TL
Osmanlı İzoser 16/1 Sürme Su Yalıtımı
OSMANLI
Osmanlı İzoser 16/1 Sürme Su Yalıtımı
1000 TL

Sürme Yalıtım Ürünleri

Yalıtım bir binanın olmazsa olmaz yapı sistemlerinden biridir. Yağmura, kara, dış etkenlere, ve ısı iletimine karşı yapılan yalıtım binanın daha sağlıklı olabilmesi, uzun yıllar boyunca dış etkenlere karşı sağlam ve dirençli kalabilmesi için gereklidir. Yalıtım hususunda kullanılan pek çok farklı ürün ve teknik bulunmaktadır. Her bölge için ayrı bir yalıtım tekniği kullanılır, yalıtım tekniklerinde binaların aldığı yağmur ve kar miktarı, bölgenin yaz ve kış hava şartları bir etkendir. Her yalıtım yöntemi birbirinden farklı faydalara sahiptir ve yalıtım yapılırken binanın durumu, bulunduğu bölge mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Sürme yalıtım ürünleri, izolasyon teknikleri arasında en sık kullanılan tekniklerden biridir. Bilhassa su yalıtımı konusunda oldukça başarılı ince ama sağlam bir izolasyon çeşididir. Sürme izolasyon pek çok farklı ürünle gerçekleştirilebilir, ürün mukavemetleri uygulanacağı alanlara göre çeşitlilik arz etmektedir.

Sürme Yalıtım Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Sukod, en sık kullanılan sürme izolasyon malzemelerinden biridir. Elyaflı yapısı sayesinde düz ve eğimli çatılarda, teraslarda, yaya trafiğine açık alanlarda, demir, çinko, sac veya ahşap yüzeylerde su yalıtımı amacıyla kullanılmaktadır. uygulandıktan sonra esnek yapısı bozulmadığı için çatlama yapmaz, uzun yıllar boyunca vaadlerini yerine getirir. Kimyasal malzemelere karşı dayanıklı bir sürme izolasyondur. Beyaz renklidir, dekoratif bir görüntü istenirse içerisine pigment eklenebilir. Kullanıma hazır halde ve direk uygulayabileceğiniz bir biçimde satılmaktadır. İzolastik, sürme izolasyonlar arasında sukoda en fazla benzeyen sürme izolasyondur, bütüm esaslıdır, perde duvarların, yan suvarların, beton boruların ve çatıların, su kanallarının ve istinat duvarlarının su yalıtımlarında kullanılabilmektedir. Ekonomik ve dayanıklı bir üründür. Esnek bir su yalıtımı malzemesidir. Kolay uygulanabilir bir yapısı vardır, kutusundan uygulanabilir ve hazır bir biçimde çıkmaktadır. Siyah renktedir, rengi açılmak istenirse üzerine sukod uygulanabilir. İzokap, daha sağlam su yalıtımı ihtiyacı olan alanlarda, temel kazıklarında, eğimli veya düz çatılarda, su kanallarında uygulanabilirler. İzokap özellikle toprak altında kalan bölümlerde maksimum performans sağlar. Siyah renklidir. Uygulamanın özellikle kıl fırça ile yapılması izolasyonun sağlam olması için gerekli ve önemlidir. Pah bandı, birleşim noktalarında, hareketli alanlarda, köşe veya duvar diplerinde su yalıtımını sağlamak için kullanılan bir üründür. Bir topu 50 metredir. Elastik bir üründür ve suyu iter. Kimyasallara karşı dayanıklıdır. Dikey veya yatay köşelere uygulandığında sürme izolasyonun sarsıntı ve darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlayan bir ürün çeşididir.

Zemin hazırlık astarı, membran uygulaması yapılacak alanlardan membranın zemine kolay yapışmasını sağlayan bir sürme izolasyon ürünüdür. Hazırlık aşamasında kullanılmaktadır, ahşap döşemelerde böceklenmeye ve korozyana engel olur, sac veya metal ürünler üzerinde aşınmayı engeller. Fırça yardımı ile kolaylıkla uygulanabilen bir yapıdadır. Petrolden üretilmektedir.

Bitümen flex, diğer sürme izolasyon ürünlerine nazaran daha güçlü bir izolasyon ürünüdür. Teraslarda, bodrum katlarda, ıslak alanlarda, istinat duvarlarında, toprak altında kalan ve nemlenmeye, su baskınına müsait bölgelerde kullanılırlar. Su yalıtımına özgüdür, aynı zamanda rutubeti engellemektedir. Hem duvarlara hem de zemine uygulanabilir. Her yüzey ile uyumlu bir üründür. Temel ve perde betonun yalıtımında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Sürme Yalıtım Ürünleri Satın Al

Sürme izolasyon ürünleri konusunda uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan sürme izolasyon ürününe ve aksesuarlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir, ürünler konusunda bilgilendirme alabilir, en ekonomik fiyat garantisi, taksitli alışveriş imkanları ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde alacağınız tüm ürünler birlik çatı garantisi altında olup, tüm ürünler orijinaldir. Alışverişleriniz kısa sürelerde adresinize veya imalat alanlarınıza teslim edilmektedir. Soru ve sorunlarınız, toplu siparişleriniz için bizleri aramayı unutmayın.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.