+ Filtreler
Cephe Paneli 4 cm Poliüretan
Diğer
Cephe Paneli 4 cm Poliüretan
375 TL

Cephe Paneli

Cephe paneli yapı sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilen, yaşamı kolaylaştıran konforlu bir hale getiren yapılarda yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, ses, ve su izolasyonu ile yangın güvenliğini sağlamaktadır. Sandviç paneller ülkemizde son zamanlarda alışveriş merkezleri, depolar ve fabrikaların dış cephe kaplama malzemeleri olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda iç bölme, cephe ve soğuk hava odalarında kullanılmaktadır. Fırın boyalı galvaniz saç kaplı cephe panelleri poliüretan dolgulu ısı ve ses yalıtım ihtiyacı bulunan yerlerde güvenli bir şekilde kullanılan cephe kaplama malzemesidir. Birçok inşaatın cephe kaplama uygulamasında istisnai fiziksel özelliklerinden gereksinimi vardır. Duvar kaplama için tercih edilen malzemelerin en başında dış cephe kaplama malzemeleri gelir. Malzemeler seçilirken yapının ve duvarın uygun seçeneği belirlenirken yapının doğallığını da korumak önemlidir. Poliüretan duvar cephe kaplamaları dış görünümü modernize etmek ile kalmıyor. Dayanıklı özelliği sayesinde şık duruşu da gerçekliğini korumaktadır. 

Cephe Paneli Poliüretan

Doğru dış cephe kaplama malzemesi ve tasarım tavsiyesi ile yeni bir inşaat veya eski binada yenileme çalışması yapabilirsiniz. Sade veya daha modern stile sahip görsel olarak çarpıcı bir eve sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, bir evin dış görünüşü sadece sokak çekiciliği ile ilgili değildir. Dış cephe kaplaması, aynı zamanda bina ve iç mekanları için koruyucu bir kaplama görevi gören yüksek performanslı bir malzemedir. Dış cephe kaplaması, yalnızca evinizin estetiğini dönüştürmekle kalmayan, aynı zamanda dış etkilere karşı direncini artırarak işlevini ve dayanıklılığını artıran çok yönlü ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Duvar kaplaması mükemmel bir yalıtıcıdır, yapısal bozulmaya karşı koruma sağlar ve iç mekanları daha enerji verimli hale getirir. Bir evin tüm iç bileşenlerini koruyan dış cephe kaplamasıdır. Kaplama, bir binanın uzun vadede nasıl dayanacağı ve onu korumak için ne kadar bakım gerektireceği konusunda kritik bir seçimdir.

 Günümüzün kaplama seçenekleri her zamankinden daha çeşitlidir ve daha iyi teknik koruma ve aynı zamanda daha estetik seçenekler sunar. Modern bir görünüm sunmanın yanı sıra duvar kaplamaları yapı malzemeleri içerisinde dikkatleri öne çekiyor. Dayanıklı olmasından dolayı kar ya da yağmur gibi etkenlerden dış cepheyi korumaktadır. Herhangi bir solma yaşanmaması önemli bir ayrıntıdır. Aynı zamanda koku yapmayan cephe kaplama malzemeleri her zevke uygun bir seçenek ve renk modelleri bulunmaktadır. Montaj tekniğinin pratik olması ile kolay bir monta imkanı sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden birisi de alev yürütmeyen yapısı ile herhangi bir yangında alevlerin çoğalmasını engellemektedir. Birlik çatı olarak duvar kaplamaları zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her zevke uygun olduğu kadar her türlü bütçeye de hitap etmektedir. Dış cephe kaplamaları dekoratif görünüm sağlaması ile birlikte kötü hava koşullarından korunmayı sağlayacaktır. Bilindiği üzere ses yalıtımı ile ısı yalıtımı çok önemlidir.

Cephe Paneli Satın Al

Kapsamlı dış cephe kaplama panellerimiz, doğru proje için doğru zamanda doğru cephe sistemini seçmenize ve belirlemenize olanak tanır. Çalışması inanılmaz derecede kolay, uygun maliyetli ve her şeyden önce estetik açıdan çekici olan binanızın dış cephesi, yaratıcı ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi renk ve tasarımda sunulan, şekillendirmesi kolay ve çok yönlü geniş ürün yelpazemizle hayata geçirilebilir. Dinamik cephe veya duyarlı cephe, performansını en üst düzeye çıkarmak için çevresindeki ortama tepki olarak değişebilen bir bina dış cephesidir. Hayalinizdeki evi inşa ederken veya genişletirken, dış cephe kaplama malzemelerinin türü önemli bir soru olacaktır. Bu ev kaplama fikirlerinin size rehberlik etmesini umuyoruz. Uzman tavsiyesi için,  dış cephe kaplama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.