+ Filtreler
İzocam Taşyünü Ara Bölme Levha 50 Yoğunluk
İZOCAM
İzocam Taşyünü Ara Bölme Levha 50 Yoğunluk
600 TL
İzocam Camyünü 10 cm Tip-400 (9,60 m²)
İZOCAM
İzocam Camyünü 10 cm Tip-400 (9,60 m²)
380 TL
İzocam Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,60 m²)
İZOCAM
İzocam Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,60 m²)
580 TL
Ode Starflex 60/25 2" Afk Camyünü Boru (1 Paket 16,8 mt'dir)
ODE
Ode Starflex 60/25 2" Afk Camyünü Boru (1 Paket 16,8 mt'dir)
92.4 TL
Ode Starflex 42/25 1 1/4 Afk Camyünü Boru (1 Paket 26,4 mt'dir)
ODE
Ode Starflex 42/25 1 1/4 Afk Camyünü Boru (1 Paket 26,4 mt'dir)
88.8 TL
Ode Starflex 48/25 1 1/2 Afk Camyünü Boru (1 Paket 22,8 mt'dir)
ODE
Ode Starflex 48/25 1 1/2 Afk Camyünü Boru (1 Paket 22,8 mt'dir)
90 TL
Ode Starflex 76/25 2 1/2 Afk Camyünü Boru (1 Paket 14,4 mt'dir)
ODE
Ode Starflex 76/25 2 1/2 Afk Camyünü Boru (1 Paket 14,4 mt'dir)
96 TL
Ode Starflex 114/30 4'' Afk Camyünü Boru (1 Paket 6  mt'dir)
ODE
Ode Starflex 114/30 4'' Afk Camyünü Boru (1 Paket 6 mt'dir)
120 TL

Teknik Yalıtım Ürünleri

Teknik yalıtım sistemleri binaların gider, zemin, atık su, gaz ve ısı boruları gibi kısımlarının yalıtılması işlemlerine verilen isimlerdir. Avm, okul, işyeri, rezidans veya konutlar, hastane gibi binalarda oldukça detaylı teknik sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler binaların içerisinde bulunan sıcak ve soğuk iklimlendirmeyi, gider sistemlerini, atık su sistemlerini, kimyasal giderleri ve sızdırma yapmaması elzem olan boru ve döşeme tesisatlarını içermektedir. Teknik yalıtım bir binanın tüm teknik detaylarının yalıtılması, sağlam ve sağlıklı çalışması için gerekli olan bir yalıtım çeşididir. Teknik yalıtım yapılmış bir binada kullanılan tüm tesisat sistemleri çok uzun yıllar boyunca ilk günki gibi işlevini sürdürmeye ve hasarsız bir biçimde kullanılmaya devam edilebilir.

Ode Teknik Yalıtım Malzemeleri ve Fiyatları

Teknik yalıtım alanında pek çok farklı markalar, malzemeler, teknikler ve detaylar kullanılır. Yalıtımın nasıl yapılacağı, hangi alanlarda yapılacağı, hangi tekniklerle yapılacağı çok önemlidir. Atık su boruları, sıcak su boruları, gaz boruları ve tüm boru tesisatlarında doğru bir yalıtım tekniği uygulaması yapmak mühimdir. Kullanılacak çeşitli malzemeler bulunur, farklı ürün grupları ile boru yalıtımı yapılabilir. Boru yalıtımlarında esas olan boruların sızdırmazlık sağlaması, içerisinden geçen atığı veya kimyasalı, suyu veya sıcak buharı dış ortama sızdırmaması, herhangi bir sızdırma yaşanması riskine karşı yalıtım malzemeleri ile sızdırma sorununu tamamen ortadan kaldırabilmek için uygulanmaktadır. Teknik yalıtım ürünleri arasında yüksek performanslı, vaadlerini tam olarak yerine getirebilecek bir marka arıyorsanız ode teknik yalıtım ürünleri sizler için en doğru tercih olacaktır. Ode teknik yalıtım ürünleri teknik yalıtım işlemleri yaparken başvurabileceğiniz en kaliteli, en güvenilir ve tüm vaadleri yerine getirebilen ürün çeşitliliğini bir araya getirmektedir. İzocam esaslı ürünleri sayesinde özellikle ısı, hava, buhar, atık su, kimyasal atık borularının yalıtımının yapılması hususunda başarılı bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bilhassa bina tesisatlarının yalıtımı hususunda özel olarak tasarlanmış olan ürün çeşitliliği sayesinde sizler için doğru ve etkin bir yalıtım yapılmasına yardımcı olacak ürün içerikleri ile sağlam, güvenli bir tesisat yalıtımını da sunmaktadır. Starflex cam yünü borular farklı ebat ve kalınlıklarla karşımıza çıkarken tüm yalıtım işlemlerinizi zahmetsizce yapabilmenize olanak sağlayacak tasarımlara sahiptir. Alüminyum folyolu yapıları su ve ısı sızıntılarını minimize etmektedir. Aynı zamanda alüminyum folyolu levhalar teknik yalıtım yapmak istediğiniz alanlarda dilediğiniz yalıtımı uygulamanıza olanak sağlamaktadır. Teknik yalıtım sistemlerinde en sık tercih edilen cam yünleri bilhassa nem ve ısı yalıtımında çok başarılı bir performans sergilemektedirler. Ode teknik yalıtım ürünleri, teknik yalıtım malzemelerinde güçlü yanı sebebiyle sıklıkla tercih eder. Bu sayede teknik yalıtım yapmak istediğiniz tüm alanlarda cam yününün performansından ode teknik yalıtım ürünleri sayesinde faydalanabilirsiniz. Ode teknik yalıtım ürünleri, teknik yalıtım konusunda inşaat malzemeleri sektöründe bulabileceğiniz en kaliteli teknik yalıtım ürünlerini ihtiva eden markadır.

Teknik Yalıtım Ürünleri Satın Al

Binalarınızda oluşturacağınız teknik yalıtım ürünlerini birlik çatı olarak sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Dilediğiniz teknik yalıtım markasını ve ürününü birlik çatının geniş teknik yalıtım ürün çeşitliliği arasından bulabilir ve satın alabilirsiniz. uygun fiyat garantisi, kaliteli ürün çeşitliliği ve en kolay ödeme imkanları sayesinde tüm teknik yalıtım ihtiyaçlarınızda birlik çatı, sizler için en beğenilen ve tercih edilen teknik yalıtım ürünlerini bir araya getiriyor. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay satın alma, taksitli alışveriş imkanı, bol ürün çeşitliliği, imalat alanlarınıza nakliye hizmeti sayesinde tek tıkla alışveriş yapabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz stok sorunu olmadan, tam zamanında ve güvenli bir biçimde teslim edilmektedir.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.