+ Filtreler
Boardex 12,50 mm 120x240
LAFARGE
Boardex 12,50 mm 120x240
450 TL
Grandex Dış Cephe Levhası 120x240 cm
Grandex
Grandex Dış Cephe Levhası 120x240 cm
430 TL
Betopan
TEPE
Betopan
750 TL
Siding J Kanal Profili 3,81 mt
AMERİCAN SİDİNG
Siding J Kanal Profili 3,81 mt
32 TL
Saçak Alın Profili
Diğer
Saçak Alın Profili
40 TL
Siding H Kanal Profili Fildişi
AMERİCAN SİDİNG
Siding H Kanal Profili Fildişi
33 TL
Siding Söve Profili Eko 3,81 mt
AMERİCAN SİDİNG
Siding Söve Profili Eko 3,81 mt
70 TL
Siding H Kanal Profili Beyaz 3,81 mt
AMERİCAN SİDİNG
Siding H Kanal Profili Beyaz 3,81 mt
60 TL

Cephe Kaplama Malzemeleri

Binaların uzun ömürlü, dayanıklı, sağlam, şık görüntülü olabilmesi için en önemli faktörlerden biri dış cephe kaplamalarıdır. Cephe kaplamaları binaların makyajıdır, aynı zamanda binaları içeriden dışarıya doğru yalıtabilmek, hava faktörlerinden uzak tutabilmek için gereklidir. Cephe kaplama ürünleri kendi içerisinde farklılıklar göstermektedir, farklı teknikler kullanılmakta, farklı malzemelerle farklı renkleri buluşturmakta ve farklı tekniklerle farklı hava şartlarına ve dış etkenlere karşı olumlu ve olumsuz tüm etkenleri uzak tutmaktadır. Binanızın ihtiyacı olan mantolama teknikleri uygulanarak tamamlandıktan sonra cephelerinize özel malzemeler yardımı bile cephe kaplama teknikleri uygulamalısınız. Cephe kaplamalar yalıtımı da sağlam bir hale getirir. Bu sebeple kaplama yaparken önce göz zevkine, akabinde ise kullanılacak malzemelerin kalitesine özen gösterilmelidir.

Cephe Kaplama Fiyatları

Amerikan siding cephe kaplama ürünleri uzun yıllardır kullanılan bir cephe kaplama ürün çeşididir ve binaların estetik görüntüsünü üst düzey bir hale getirmektedir. Amerikan siding ürünler plastik ürünlerdir, bu sebeple oldukça hafiftir ve binalara ekstra yük vermezler. farklı renklere boyanabilir, dilediğiniz makyajı yapmanıza olanak sağlar. Kaplama amacı ile yapılırlar, aynı zamanda çok sağlam ürünler olması sebebi ile binanın nem ve rutubetten, sıcak ve soğuktan korunmasına olanak sağlarlar. Amerikan siding dış cephe kaplama ürünleri yakıttan tasarruf etmenize yardımcı olurlar, bu sebeple yapılacak Amerikan siding dış cephe kaplaması sayesinde kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan korunurken, elektrik ve doğalgaz masrafını da azaltmış olursunuz. cephe panelleri, özel olarak iç mekanların sıcak, soğuk ve sesten korunabilmesi için tasarlanmış ürünlerdir. uygulama yapıldıkları alanlarda maksimum enerji tasarrufu sağlarlar. Bunun yanı sıra ses yalıtımını da maksimum düzeyde sağlayarak özel alanlarınızın daha mahrem kalmasına yardımcı olurlar. İzocam malzemesinden üretilmiş ürünleri kapsamaktadır. Betopan, talaş ve çimentonun karıştırılması ve fırınlanması ile ortaya çıkan bir cephe kaplama ürünüdür. Betopanlar çok kolay uygulanabilmesi, doğal bir ürün çeşidi olması sebebiyle sık sık tercih edilir, doğal alanlar oluştururken yardımcı bir üründür. Montajı ve uygulaması basittir. Betopanlar alanlarınızın büyüklüğüne göre kesilir, nefes alan yapısı ve yüksek mukavemeti sayesinde binaları hem doğal yalıtım alanları haline getirir, hem de ekonomik bir dış cephe kaplaması yapmanıza olanak sağlar.  Boardex, binaları nem ve suya karşı, haşereler ve zararlılara karşı, hava koşullarına karşı koruyan bir dış cephe kaplama ürünüdür. Cam elyafından üretilmektedir, neme, suya, güneşe karşı da oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca monte edildiği dış cephelerde hasar görmeden varlığını sürdürebilmektedir. Bu nedenle son yıllarda bina kalitesini artırmak, binanın aşınmaya karşı dayanıklı olmasını sağlamak ve uzun ömürlü binalar elde edebilmek için kullanılmaktadırlar.

Cephe Kaplama sistemleri satın Al

Cephe kaplama sistemleri seçerken ve satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok farklı husus bulunmaktadır, en önemlisi de binalarınızın ömrü ile alakalıdır. Bina ömrünü uzatmak istiyorsanız dış cephelerde neye ihtiyacınız olduğuna doğru karar vermeli, kullanacağınız malzemeleri ise buna oranla doğru bir biçimde seçmelisiniz. Cephe kaplama sistemlerini satın alırken tüm detayları ile birlikte temin etmelisiniz. Tüm montaj malzemelerini, aksesuarlarını ve diğer detaylarını ise birlik çatı olarak tarafımızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. en kaliteli, en beğenilen, en çok talep gören cephe kaplama malzemelerini kategorimiz altından en uygun fiyat garantisi, en bol çeşitlilik ve en kolay alışveriş garantisi ile satın alabilirsiniz. Tüm cephe kaplama ürünlerini kolay ödeme imkanı, taksitli alışveriş, imalat alanlarına stok sorunu olmadan teslimat garantisi ile kolay ve hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.