+ Filtreler
Ode R-Flex Levha Folyolu Yapışkanlı (1 m2)
ODE
Ode R-Flex Levha Folyolu Yapışkanlı (1 m2)
165 TL
Ode R-Flex Levha Yapışkanlı (1 m2)
ODE
Ode R-Flex Levha Yapışkanlı (1 m2)
125 TL
Ode Klima Levhası Folyolu 25 mm (11,52 m2)
ODE
Ode Klima Levhası Folyolu 25 mm (11,52 m2)
1250 TL
Ode R-Flex Levha 19 MM Folyolu (1 M²)
ODE
Ode R-Flex Levha 19 MM Folyolu (1 M²)
85 TL
ODE
Ode R-Flex Levha 9 MM Folyolu (1 M²)
110 TL
ODE
Ode R-Flex Levha 13 MM (1 M²)
66 TL
ODE
Ode R-Flex Boru Folyolu
30 TL

Ode Teknik Yapı Yalıtım Ürünler

Isı yalıtımı denince akla yalnızca bina yalıtımları gelse de pek çok alanın, bazı teknik materyallerin, boruların, atık su, atık gaz, atık hava gibi çevresel atıkların geçtiği boru veya kanalların da yalıtılması gerekmektedir. Bu alanların yalıtımının yapılabilmesi için cam yünü, taş yünü, mineral yünü gibi koruyucu kılıflara ihtiyaç duyulur. Yalıtımın kusursuz yapılabilmesi ortamın sağlıklı olması için gereklidir. Özellikle sıcak su borularında yalıtım enerji tasarrufu açısından oldukça önemli ve gereklidir. Bunun yapılabilmesi ve doğru bir biçimde uygulanabilmesi özellikle otel, hastane, okul, AVM gibi toplu yaşam alanları içerisinde maksimum konforun sağlanabilmesi açısından oldukça önemli ve gereklidir.

Ode Teknik Yapı Yalıtım Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

Boru yalıtımları en fazla enerji sarfiyatının engellenmesi hususunda öncü bir yalıtım tekniğidir. Boruların yalıtılması, ısı kaçaklarının, gaz kaçaklarının, nem kaçaklarının, ve atık madde kaçaklarının engellenebilmesi için önemlidir. Toplu yaşam alanlarında veya tek bir noktadan ısıtılan alanlar ısı yalıtımı borular için hayati bir konudur. Ode starflex ürünleri cam yünü ile desteklenen, çevresi alüminyum ile kaplı olan, ısıtma, soğutma veya tesisatlarda kullanılan bir yalıtım malzemesidir. Bu yalıtım malzemesi aynı zamanda doğalgaz borularında yangın yalıtımı konusunda profesyonel bir üründür. Boru yalıtım ürünleri çeşitli et kalınlıklarına sahiptir. Birleştirilmesi kolay olduğu için ek yerlerinden sızıntı yapma ihtimali yoktur. Tek taraflı boydan boya kesik ürünlerdir, bu sayede montajını yapmak çok basittir. Cam yünü boru kaplamaları sanayi borularında, güneş enerjisi tesisatlarında, merkezi ısıtma sistemlerinde, basınçlı su, gaz, hava borularının yalıtımında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda terleme ve donma ihtimali olan borular ode starflex boru yalıtım ürünleri ile kaplanmaya müsaittir. Ode r-flex folyolu borular ise kauçuktan üretilen ve genellikle iklimlendirme tesisatlarının yalıtımında kullanılan, ısıtma soğutma ve ses yalıtımlarında ihtiyaç duyulan boru şeklinde yalıtım ürünleridir. Ode r-flex ürünleri daha ince yapısı ile tesisatın maksimum düzeyde korunması sağlanır, ısı kaybı engellenmiş olur. İşçilik hatalarından kaynaklı sorunların yaşanmaması için alüminyum folya ile kaplanmış ürünlerdir. Uv ışınlarına karşı maksimum mukavemet sağlarlar. Aynı zamanda iç mekanlarda üzeri görsel olarak kaplanamayacak alanlarda görüntü kirliliğine neden olmayacak yapıda ürünlerdir. Aynı ürün özelliklerinde levha ve yapışkanlı yalıtım ürünleri sayesinde kanal ve boru yalıtımında, kullanabileceğiniz yalıtım ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Düz veya kare şeklindeki alanları r-flex levhalar sayesinde kolayca yalıtabilir, sıcak soğuk, nem ve yoğuşmaya bağlı kaçakları profesyonel bir biçimde engelleyebilirsiniz. 1 metrelik parçalar halinde satışa sunulan ode r-flex levhalar sayesinde yalıtımını yapmak istediğiniz teknik yüzeylerde maksimum performansa ulaşabilirsiniz. N-faf yalıtım süngerleri bilhassa ses yalıtımı oluşturulmak üzere kullanılan bir yalıtım malzemesidir. Ses yalıtımı gerektiren stüdyo, konser alanı, bar gibi işletmelerde, ev içi ses stüdyolarında, müzik eğitim alanlarında gerekli ses yalıtımını sağlayarak sesin bina dışına taşmasını engeller. Kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde montajı oldukça basit bir üründür. Hem yüksek frekanslı hem de düşük frekanslı seslerin yalıtımında başarılı bir üründür. Akustik ses yalıtımı sağlamaktadır.

Ode Teknik Yapı Yalıtım Ürünler Satın Al

Ode teknik yalıtım ürünlerini teknik yalıtıma ihtiyaç duyulan tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem ses, hem nem, hem su, hem de ısı yalıtımı hususunda profesyonel olan ode yalıtım ürünleri sayesinde aradığınız maksimum yalıtımı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Maksimum yalıtım aradığınız alanlarda kullanabileceğiniz profesyonel ve kaliteli ürün sağlayan ode teknik yalıtım ürünleri, sizler için teknik yalıtımı hem kolay hem de maksimum başarılı hale getiriyor. Ode teknik yalıtım ürünleri sayesinde imalatlarınız uzun yıllar boyunca ilk günki kalitesini korayacak.

Etiketler: ODE rfelxODE r-flexODE r-flexODE rflex fiyatODE rflexbursa fiyatses yalıtımses yalıtım arabakaput ses yalıtımyapışkanlı süngeryapışkanlı ses yalıtım süngerises yalıtım folyolu süngerfolyolu yapışkanlı süngerrflex levhar-flex levhaaraba ses yalıtımıode r-flex levha bursaode 9 mm r-flex levhaode levha, ode ürünleriode ısı yalıtım ürünlerir-flex levha fiyatır-flex 6 mmrflex 6 mmr- flex bursaode bayiode yalıtım fiyatOde Teknik Yapı Yalıtım Ürünleriode rockflex taşyünüode rabitz telli sanayi şiltesiode straflex camyünü boru kaplamalarıode r-flex kauçuk levhalarode r-flex kauçuk boruode starpan radyatör arkasıteknik yalıtım nedirteknik yalıtım ürünleriode ürünleri fiyatlarıode güncel fiyatlarode ses yalıtımı

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.