+ Filtreler
Çatı Paneli 40 mm Poliüretan
ARMA
Çatı Paneli 40 mm Poliüretan
360 TL
Şeffaf Çatı Paneli Formunda 1,20 mm
ÇUKUROVA
Şeffaf Çatı Paneli Formunda 1,20 mm
100 TL
Tekkat Panel Beyaz 10 mm Ral 9002
TEKKAT PANEL
Tekkat Panel Beyaz 10 mm Ral 9002
200 TL
TEKKAT PANEL
Tekkat Panel Üst Mahya Beyaz Ral 9002
120 TL
TEKKAT PANEL
Tekkat Panel Üst Mahya Bordo Ral 3009
120 TL
TEKKAT PANEL
Tekkat Panel Bordo 10 mm Ral 3009
200 TL

Çatı Paneli

Evinizin çatısı işlevseldir ve sizi her türlü hava şartlarından korur. Bununla birlikte, evinizi daha modern görünecek ve daha verimli olacak şekilde göstermek için çatı panellerini de kullanabilirsiniz. Birlik Çatı olarak, binalarınızı sizin için çarpıcı ve daha konforlu hale getirmek için tek kat çatı panellerinden ve çatı panel mahyasına,  duvar tipi çatı panellerine kadar her şeyi firmamız ayrıcalığı ile bulacaksınız. Çatı panelleri çeşitli stil ve renklerde sunulur ve birçoğunun uzun vadede size zaman ve para tasarrufu sağlayabilecek faydaları vardır. Plastik çatı panelleri gibi evinizin rengini tamamlayacak paneller veya biraz güneş ışığının içeri girmesine izin veren şeffaf çatı panelleri gibi göze çarpan bir şey alabilirsiniz. Sert ve uzun ömürlü bir şey arıyorsanız, metal çatı paneli ve oluklu çatı panelleri işinizi görecektir. Ayrıca her ikisi de ısıyı evinizden uzaklaştırarak daha serin hale getirmeye yardımcı olur. Enerji tasarruflu ve çevre dostu, klasik nervürlü çelik çatı panelleri, çatınızı örtmek için harika bir seçenektir. Bu panellerin uzun ömürlülüğünün yanı sıra binanızda ne kadar estetik göründüklerini de seveceksiniz.

Tüm çatı panelleriniz için Birlik Çatıdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İşi doğru yapmanıza yardımcı olmak için danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca çatı kaplama panelleri arasındaki farkı anlamanıza yardımcı olacağız ve çatınızı nasıl koruyacağınız konusunda size ipuçları vereceğiz. İster alüminyum çatı panelleri ister asfalt çatı panelleri seçin, baştan sona çatı kaplama sürecinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Son yıllarda, metal alaşımların kullanımı ve geliştirilmiş ve teknolojik olarak gelişmiş üretim süreçleri sayesinde, metal çatılar kullanımın güç ve hafiflik özellikleri sayesinde konut binaları için bir çatı kaplaması haline geldi. Performans gereksinimlerinin şüphesiz değerine sahip metal çatılar, geleneksel kiremit panellere kıyasla çatı kaplamasına çok büyük avantajlar sunmaktadır.

Çatı Paneli Modelleri ve Fiyatları

Geleneksel çatı kaplamasına göre 10/20 kat (seçilen çatıya bağlı olarak) daha hafif olabilen, dolayısıyla binanın yapısına göre daha az ağırlığa sahip olan ve daha ucuz olan yalıtımlı metal panellerin hafifliğidir. Zaman içinde uzun bir süreye izin verecek korumalarına özellikle metal çatıların antikorozif kaplama döngülerine tabi tutulduğu ve sonunda genellikle boya ile birleştirildiği üretim aşamasında özen gösterilmektedir. Metal yalıtımlı paneller böylece yağmur ve atmosferik etkenlere maruz kalma nedeniyle korozyondan korunur ve görünümlerinin zaman içinde değişmeden kalmasını sağlar. Çatılarla karşılaştırıldığında, çatı panelleri önemli ölçüde daha az bakım gerektirir, çünkü tek tek elemanların bir araya getirildiği kompakt bir çatı olduğundan, sert rüzgarlı günlerde kiremitli çatılarda olduğu gibi periyodik bakım müdahaleleri gerektiren bazı elemanların hareketinden etkilenmezler. Ayrıca çevresel koşulların neden olduğu gerilmelere karşı dirençlidirler, termal şoklara karşı iyi dirençlidirler ve metal elemanın ısıl genleşmesi durumunda bile çatının verimliliğini sağlamak için özel bir dikkat gösterilerek döşenirler.

Çatı Paneli Satın Al

Birlik çatı firmamız üzerinden çatı paneli satın alma kararı vermeden önce ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.  İhtiyacınız olan çatı panelleri hakkında sizlere danışmanlık sunabilir. İşinizin görülmesi adına sizlere yön verebiliriz. Birlik çatı olarak çatı panellerinden tutun tüm inşaat malzemelerini web sitemiz üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayabilir ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bize her zaman doğrudan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biri, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ek bilgiyi sağlayabilir.

Ödemelerinizi havale-eft ya da kredi kartı ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi birlik çatı olarak her zaman yanınızdayız.

Etiketler: panelpanel bursaçatı paneliçatı paneli bursabursa çatı panelipoliüretan köpüklü sacpoliüretanlı çatı panelisandviç panelsandviç sacsadiviç panelsandiviç sacsandiviç saçsandviç saçköpüklü sacköpüklü saççatı yalıtım malzemesisu yalıtım malzemesiçatı için paneliçatı için panelçatı için kalın sacçatıya yalıtım, panel fiyatlarıköpüklü sac fiyatlarıbursa panel fiyatlarıbursa çatı paneliçatı paneli bursasandwiç panel bursabursa sandwiç panelpanel firmalarıçatı firmalarıçatı kaplama bursabursa çatı imalat

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.