+ Filtreler
Atermit Levha
ATERMİT
Atermit Levha
260 TL
Atermit Mahya
ATERMİT
Atermit Mahya
450 TL

Atermit Oluklu Levha

Atermit oluklu levha uzun ömürlü yapı malzemelerinin ana bileşenlerinden birisidir. Çelik donatı filesi ve diğer inşaat malzemeleri arayışınızda keşfedeceğinizden emin olduğunuz fiber çimento yapı malzemesidir.

Birlik çatı olarak sizlere her daim kaliteli malzeme temin etmenin gururu içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çatılar söz konusu olduğunda, lifli çimento oluklu levhalarda kullanılabilinir. Dış cephe kaplaması için, malzemeyi duvar kopingleri, alt yüzeyler ve rüzgar siperleri, atermit oluklu levha, tahtalar ve tavan altı için düz levhalarda bulabilirsiniz. İç cephe kaplamasına gelince, lifli çimento ıslak odalar için fayans destek levhalarında bulunur, yangından korunma olarak kullanılır ve ayrıca bölme duvarlarda, tavanlarda, zeminlerde ve pencere pervazlarında da bulunabilir.

Bu tür yapı malzemelerini kullanmanın birçok avantajı vardır. Örneğin, fiber çimentonun çürüme olasılığı daha düşüktür, termitlere duyarlı değildir, yangın hasarına daha dayanıklıdır, eğrilmeye karşı dayanıklıdır, çalışması kolaydır, az bakım gerektirir ve ayrıca kalıcı su hasarına karşı dirençlidir.

Yanmaz oluklu fiber çimento levhalar hem doğal hem de sentetik elyafların bir karışımı ile güçlendirilirken, seçilmiş Portland çimentosu ve su karışımından üretilmiştir. Oluklu fiber çimento levhalar, çatı veya dış cephe kaplaması için aşağıdaki faydaları sunar:

• Hava şartlarına karşı son derece uygun maliyetli

• Neredeyse bakım gerektirmez

• Pas, çürüme veya korozyon yok

• Kimyasal saldırılara dayanıklı

• Buhar geçirgenliği yoğunlaşmayı azaltır

• Mükemmel ses ve ısı yalıtımı

• Hızlı ve kolay kurulum ve düzeltme

• Geniş ürün ve renk yelpazesi

Atermit Oluklu Levha Çeşitleri ve Fiyatları

Atermit oluklu levhalar, alçıpandan daha dayanıklıdır inşaatta çok sayıda uygulama alanına sahiptir. Bugün, çimento levhalarında genellikle bitkilerde bulunan bir madde olan selülozdan yapılmaktadır, ancak lifli çimento levhaların icat edilmesinden sonraki ilk seksen yıl boyunca, bunlar esas olarak asbestle yapılmıştır.

Asbest, yünlü bir kıvamda kabartılabilen ve çimento gibi yapı malzemelerine karıştırılabilen doğal olarak oluşan bir mineraldir. Asbest eklemek, çimentoyu daha dayanıklı, hava şartlarına ve ısıya dayanıklı hale getirir ve asbestli çimento levhaları yanmaz olduğundan, inşaatçılar başlangıçta bunları ahşaptan çok daha güvenli bir malzeme olarak bilmektedirler. Ayrıca, kereste hariç diğer tüm malzemelere göre montaj ve yapımda daha az enerji kullandığı için özellikle enerji verimli olduğunu göreceksiniz.

Sert ortamlara dayanabilen atermit çimento oluklu levha, iç ortamın dış hava koşullarından daha da korozif olduğu tek binalar için idealdir. Metale kıyasla uzun ömürlülüğünün elyaf çimentosu tarımsal inşaat için popüler bir seçim haline getirdiği her tür çiftlik binası için tasarlanmıştır. Fiber çimento, daha sessiz bir iç mekan için yağmur etkisinden gelen sesi dışarı vermemektedir. Montajcının güvenliği için polipropilen güçlendirme şeritleri içeren birinci sınıf üründür.

Atermit Oluklu Levha Satın Al

Tamamen hava şartlarına dayanıklıdırlar herhangi bir yoğuşma sorunu olmaksızın uygun maliyetlidirler, binanızda tam koruma sağlarlar. Montajı kolaydır ve bir kez takıldıktan sonra neredeyse bakım gerektirmez ve 30 yılı aşkın bir ömür beklentisi vardır. Tamamen hava şartlarına dayanıklı olmalarının yanı sıra kimyasallara, pasa, çürümeye ve korozyona karşı dayanıklıdırlar, bu nedenle tüm çalışan binalar için uygundurlar. Bu ürünler, çatılarında sadece örtü malzemesi olarak kullanılmakla kalmayıp, aynı zamanda binalara güzel bir görünüm kazandırmaktadır. İstenilen renge boyanabilen veya kiremit kırmızısı olarak hazır tahmin Atermit Pul Arduazlar, eğim değiştirme parçası, saçak ucu, mahya gibi kendine özgü aksesuarlardır.

Birlik Çatı olarak sizlere Atermit oluklu şeffaf levha, mahya gibi ürünleri de satışa sunmaktayız. Uygun ödeme koşulları ile birlik çatı sizlerin atermit oluklu levha almanızı sağlamaktadır.

 

Etiketler: bursa atermit,bursa eternitatermit bursaeternit bursaatermit kaplamabursa atermit firmalarıatermit satıcıatermit toptancıtoptan atermit

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.