+ Filtreler
Weber Floor LVL 1010 Akıllı Tesviye Şapı 25 kg
Weber
Weber Floor LVL 1010 Akıllı Tesviye Şapı 25 kg
250 TL
Webe Floor YS 6 Yüzey Sertleştirici
Weber
Webe Floor YS 6 Yüzey Sertleştirici
120 TL
Weber Floor LVL Combi Akıllı Tesviye Şapı 20 kg
Weber
Weber Floor LVL Combi Akıllı Tesviye Şapı 20 kg
175 TL
Weber Floor YS 4 Gri Yüzey Sertleştirici 25 kg (Korunt )
Weber
Weber Floor YS 4 Gri Yüzey Sertleştirici 25 kg (Korunt )
130 TL
Weber Floor LVL 100 Multi Akıllı Şap
Weber
Weber Floor LVL 100 Multi Akıllı Şap
175 TL
Weber Prim FP-A Şap Astarı
Weber
Weber Prim FP-A Şap Astarı
1300 TL

Zemin Sistemleri

Zemin sistemleri bir binanın ayakta sağlam ve sağlıklı bir şekilde durabilmesi, iç dekorasyonunun, zemin kaplamalarının ve diğer detayların en doğru biçimde yapılmasını sağlayan bir takım inşaat işlerini kapsayan işlemlerdir. Zemin sistemlerini doğru bir biçimde oluşturabilmek için yapılan pek çok farklı işlem, kullanılan pek çok farklı ürün ve teknik bulunmaktadır. Zeminin iç veya dış mekanda olması, izolasyon uygulanması veya uygulanmaması, döşeme ve dekorasyon ürünlerinin kullanılıp kullanılmayacağı gibi bir takım özellikler ürünün kaderini belirler. İç veya dış mekanlarınız için doğru ve düzenli zeminler oluşturabilmek için kullanacağınız ürün ve teknikleri yine en doğru biçimde seçmeniz gerekmektedir.

Bir zeminin en önemli sistemlerinden biri şaplardır. Şaplar zemini düzeltmek, varsa yamuklukları, eğim farklarını ve istenmeyen hataları kapatmak, zemini döşemelere hazırlamak için kullanılan bir üründür. Şaplarda eskiden kullanılan yöntem ve ürünlerin aksine son yıllarda oldukça fazla tercih edilen akıllı şaplar kendiliğinden yayılma özelliği sayesinde zemine doğru ve istenilen şekilde tutunur, düz ve düzenli bir zemin oluşturmanızı sağlar. Weber floor Premium akıllı şaplar, farklı zeminle ve alanlar için özel olarak üretilmiş olan şap çeşitleri arasında yer almaktadır. 25 kg’lık paketler halinde satılmakta olup bir paket weber floor ile 5 mm kalınlığında 3 – 3,5 metre alana şap atabilirsiniz. Şap işlemi yapmadan önce zemin ile akıllı şapların daha iyi birbirine tutunabilmesi için uygulanan astarlar uygulanacak şapların uzun ömürlü olması, çatlama ve kabarma yapmaması, üzerine uygulanacak seramik, parke, karo gibi malzemelerin dayanımının artması için gerekli bir üründür. Astar atılarak güvenceye alınan brüt beton veya benzeri alanlar astar sayesinde şap yapılmasına hazırlanmış olur. Weber prim astarlar şap ve uygulanacak diğer zemin sistemleri öncesinde sizlere uygulama yapmaya hazır alanlar sağlamaktadır.

Zemin Sistemleri Modelleri ve Fiyatları

Yüzey sertleştiriciler araç trafiğine açık, endüstriyel, fabrika, iş yeri veya dış mekanlar için yüzeyin dayanıklılığını, aşınma direncini yükselten karışımlı bir malzemedir. Depolarda, otopark alanlarında, servis istasyonlarında, oto yıkama alanlarında, konutlarda, iş yerlerinde, atölyelerde brüt beton üzerine uygulanmaktadır. Gri, kırmızı, yeşil ve mavi seçenekleri bulunmaktadır. Yüzey sertleştirici ürünler en az c25 düzeyinde betonlara uygulanabilmektedir. Taze beton üzerine uygulanan bir üründür ve gerekli hava şartlarında uygulanmalıdır. Yüzey sertleştirici ürünlerin betondaki mevcut nemi çekerek prüzsüz ve düzgün bir beton ortaya çıkarması beklenir.

İnşaat alanlarınızda dekorasyona hazır, pürüzsüz, ömrü uzun ve düzgün zeminler yaratabilmek için zemin sistemleri ürünlerini uygulamanız ve en kaliteli ürünler arasından seçmeniz gerekmektedir. Weber ürünleri ülkemizde en sık tercih edilen, kaliteli ve akıllı yüzey sistemlerini içeren yaygın bir üründür. Weber ürünlerini tercih ettiğiniz zaman en kaliteli zemin sistemleri ürünlerini de tercih etmiş olursunuz. Kaliteli, akıllı, pürüzsüz ve sonraki aşamalar için hazır zeminler yaratabilmek için kullanacağınız weber ürünleri hem kaliteli hem de garantili ürünlerdir.

Zemin Sistemleri Satın Al

Birlik çatı olarak sizler için en kaliteli ve en çok tercih edilen weber ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm zeminleriniz için ayrı ve gerekli olan weber zemin sistemleri ürünlerine kategorimiz altından rahatlıkla ulaşabilir, kolay alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz orijinal ve sertifikalı ürünlerdir. Dilediğiniz adetlerde satın alarak, stok sorunu yaşamadan ve kolay alışveriş imkanlarından faydalanarak satın alımlar yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ve kredi kartına taksitli alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde seçeceğiniz tüm ürünler vereceğiniz adrese kadar teslim edilmektedir. Weber zemin sistemleri ürünlerimizi güvenli alışveriş alt yapımız sayesinde işyerinizin konforunda bir tık ile satın alabilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.