+ Filtreler
Grandex Dış Cephe Levhası 120x240 cm
Grandex
Grandex Dış Cephe Levhası 120x240 cm
430 TL
Boardex 12,50 mm 120x240
LAFARGE
Boardex 12,50 mm 120x240
450 TL
LAFARGE
Boardex Roof Çatı Kaplama Levhası 15 mm 120*183
365 TL

Boardex

Boardex, Ülkemizde yeni bir dış cephe kaplama uygulamasıdır. Binalarda küf riski taşıyan tüm iç ve dış duvarların vazgeçilmez bir yapı levhasıdır. Boardex dış cephe kaplamasının gücü ve performansı ile küf oluşumunu ve UV solmasını durdurmak için katkı maddeleri ekstrüde edilerek yapılan kompozit bir çekirdekten oluşur. Boardex, binanızın ömrünü uzatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Karıncalar, arılar da dahil olmak üzere böceklerin, büyük sağlık sorunları yaratan bu işgalcilere karşı koruma sağlıyor. Kaplama, bir evi veya binayı koruyan bir tür dış kaplama türüdür. Boardex, etkili ses ve ısı yalıtımı için tercih edilir ve ısıyı beton, çelik ve alüminyum gibi alternatif yaygın yapı malzemelerinden çok daha iyi tutar. Bir binanın enerji açısından verimli olmasını sağlamak için yalıtım şarttır. Binanızın dokusuna bakarken, kullanmayı düşündüğünüz malzemelerin performansını en üst düzeye çıkarmaya odaklanmalısınız. Boardex, ulaşılması zor ve bakımı zor alanlar için idealdir. İç projeler için özellikli duvarlar sağlamada mükemmeldir. Şık bir görünüm sunar ve belirli bir alana cesur bir ifade eklemeye yardımcı olur. Aşırı sıcaklıklara, rüzgara ve olumsuz hava koşullarına karşı yüksek direnci sayesinde kesintisiz duvarlar boyunca geçerli bir alternatiftir

Boardex Levhalar

Boardex, nem ve suya karşı güçlendirilmiş özel turuncu renkli cam elyaf şilte kaplaması ve çekirdeği ile dış duvar imalatında kullanılan harika bir levhadır. Üzerinde bulunan cam elyaf şilte kaplama ve levha çekirdeğinin iyice işleyip bütünleşmesi ile yüksek dayanıma sahip mükemmel bir levha halini almıştır. Bir nevi alçıpan gibi malzemedir. Alçıpandan farkı ise plakaların üzerinin cam elyaf ile kaplanmış olmasıdır. Böylelikle neme karşı daha dayanıklı olmuştur. Boardex, A1 sınıfı yanmaz bir yapı levhasıdır. Üzerinde bulunan cam elyaf şilte ile yangın güvenliği açısından uygulandığı zaman duvarlardaki yangına karşı dayanıklılığı artırır. Geliştirilmiş özel malzeme sayesinde yüzeyinde küf oluşumuna engel olur.

Boardex Uygulama Alanları

Teras çatı kaplamalarında

Dış cephe duvar sisteminde

Havalandırmalı cephe uygulamalarında

Şaft duvar imalatlarında

Seramik altı kaplama uygulamalarında

Islak hacimlerde

Saçak altı tüm uygulamalarda

Boardex Satın Al

Her türlü kaplama altında bunlar; ahşap kaplama, yalı kaplama, metal kaplama, dekoratif tuğla kaplama sağlanır.

Boardex ile yapılan inşaatlar şantiye belli bir süre etkenlerden korunmuş olur. Dış cephelerde kullanılan ve diğer levhalara oranla yüzeyden su emmeye kadar neme karşı göstermiş olduğu boyutsal kararlılık değerleri ile daha güçlü bir performans sağlar. Boardex ile hava koşullarının her türlü anında uygulama yapılabilir. Sıcaklığın çok veya çok az olduğu zamanlarda dahildir. Boardex taşıması kolay hafif bir levhadır. Dış cephe sistemlerinde ülkemizde yürürlüğe giren Binalarda enerji performansı yasası gereği, her binanın zorunlu olduğu dış duvarların cephe sistemleri ile yapılması durumunda enerji performansı sınıflandırılmıştır. Boardex dış cephe sistemleri ile seçilen sisteme göre enerji performans sınıfında üst değerler sağlanmıştır. 

Birlik Çatı olarak Bursa’ da uygun fiyatla, orijinal Dalsan Boardex levhayı depolarımızda sizlere sunuyoruz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.