+ Filtreler
Ode R-Flex Levha Yapışkanlı (1 m2)
ODE
Ode R-Flex Levha Yapışkanlı (1 m2)
110 TL
Ode R-Flex Levha Folyolu Yapışkanlı (1 m2)
ODE
Ode R-Flex Levha Folyolu Yapışkanlı (1 m2)
140 TL
Ode Opal P 300 Membran (10 mt)
ODE
Ode Opal P 300 Membran (10 mt)
800 TL
Ode Starflex Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,6 m²)
ODE
Ode Starflex Camyünü 10 cm Alüminyum Folyolu (9,6 m²)
550 TL
Ode R-Flex Boru Folyolu
ODE
Ode R-Flex Boru Folyolu
30 TL
Ode Mineralyünü 5 cm 11,52 m²
ODE
Ode Mineralyünü 5 cm 11,52 m²
425 TL
Ode Luna Max P 3000 Membran
ODE
Ode Luna Max P 3000 Membran
600 TL
Ode Starflex Camyünü 10 cm (9,6 m²)
ODE
Ode Starflex Camyünü 10 cm (9,6 m²)
325 TL

Ode Yalıtım Ürünleri

Ode yalıtım, yalıtım konusunda öncü bir firmadır ve ihtiva ettiği ürünler inşaatların, büyük ve uzun yıllar boyunca ayakta kalması gereken bazı büyük inşaatların temelinde, beton veya toprak izolasyonlarında kullanılması gereken ürünleri bir araya getiren bir izolayon markasıdır. Ode yalıtım ürünleri ile hem konut inşaatlarınızda hem de diğer önemli ve büyük inşaat projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü bir araya getiren bir ürün çeşitliliğini bir araya getirmektedir. Ode yalıtım ürünleri sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yalıtım ürünlerini tek bir marka altında bulabilmeniz mümkündür. Birlik çatı olarak ode yalıtım ürünlerini bir araya toplayarak sizler için satışını gerçekleştirmekteyiz.

Ode membran ürünler temel bohçalamasında, temellerde gerekli olan su yalıtımında, kiremit altı su yalıtımında, su akışının yoğun olduğu bölgelerde sıkça kullanılan bir üründür. Polyester keçeli bir yapıya sahiptir. Bu açıdan oldukça kuvvetli bir izolasyon sağlamaktadır. 1 top membran 10 m2 genişliğinde satışa sunulmaktadır. Ağırlığı 1 topta yaklaşık olarak 30 kg gelmektedir. İçeriği polyester keçe üzeri bitümdür.

Ode Yalıtım Ürünleri Modelleri ve Fiyatları

Ode flex kaçucuk folyolu borular tesisat yalıtımında kullanılmaktadırlar. Isı kaybını ve tesisatın korunmasını sağlamaktadır. Ode flex kauçuk borular özellikle ısıyı ileten borularda ısı kaçağı yaşanmaması, folyo kaplaması sayesinde su buharının çıkışını engellemesi ile ünlüdür. Yüksek ısıların dokunma veya temas halinde kişilere zarar vermesini engeller ve bununla beraber borulardan ısı kaçağının yaşanmasını engellemektedir. Folyo yapısı sayesinde boru dışına minimum kaçak sağlayacaktır. İç mekanlarda üzerine farklı koruma katmanları uygulanabilmektedir. Sıcak ve soğuk boru hatlarının yalıtımında, ısıtma soğutma ve iklimlendirme mekanizmalarında boru hatlarındaki kaçakları engellemekle beraber yalıtımını sağlayarak yoğuşmayı da engellemektedir.

Kauçuk levhalar tıpkı kauçuk borularda olduğu gibi iklimlendirme sistemlerinde boruları ve iklimlendirmeyi sağlayan diğer mekanizmaları koruyacaklardır. Kauçuk levhalar gerekli görüldükleri her noktada rahatlıkla kullanılabilirler. Armaflex kauçuk levhalar yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadırlar, yüksek yoğuşma kontrolünü yerine getirmektedirler. Aynı zamanda armaflex kauçuk levhalar esnek malzemelerdir, bu açıdan pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Çevre dostudur ve geri dönüşüme müsaittirler. Cfc içermemeklerdirler. 1 paket miktarı yaklaşık olarak 30 metredir ve 1 metre ene sahiptir.

Ode Yalıtım Ürünleri Satın Al

Ode minaralyünü ürünleri ısı ve ses yalıtımında yeni ve özel bir teknolojidir. Isı ve ses yalıtımına ihtiyaç duyulan tüm noktalarda iç mekan veya dış mekan izolasyonunu sağlamaktadır. İzolasyon ürününü iç mekana bakan cephe kısımlarında duvar veya tavan – taban noktasına rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ode minaralyünü ürünleri ode evomineral levha konstrüksiyonun arasına yerleştirilir. Ode minaralyünü yüksek derecede ısı, ses ve yangın yalıtımı performansına sahiptir. 5 cm – 11.52 m2 ölçülerinde satışa sunulmaktadırlar.

Ode ısıpanlar sert köpük, sert strafor veya xps olarak bilinmektedirler. Isı yalıtım levhası ürünleridir. Ode ısıpanlar kış aylarında binaların terleme yapmasına engel olurlar ve ısınma giderlerinde büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Osb altına, tabla beton altına ve xps’lerin kullanıldığı tüm alanlara uygulanabilmektedirler. Pürüzlü ve kanallı yapısı sayesinde uygulandığı bölgeye daha sağlam tutunabilen ürünlerdir. Düz yapıdaki ode ısıpanlar ise buzdolabı ve oto soğutma sistemlerinde kullanılmaktadırlar. Aynı zamanda döşeme, mantyolama ve çatıların izolasyonunda da kullanılmaktadır. zamanla kalınlığı azalmaz, neme ve diğer hava şartlarına oldukça dayanımlı ürünler olarak bilinmektedir.

Diğer tüm ode yalıtım ürünlerini kategorimiz altından bulabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tüm ode yalıtım ürünlerimiz metre veya metrekare hesabı ile satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri, taksitlendirme özellikleri ve nakliye hizmetlerinden de rahatlıkla faydalanabilirsiniz..

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.