+ Filtreler
Plastik Mantolama Dübeli
Diğer
Plastik Mantolama Dübeli
300 TL
Fileli Köşe Profili PVC 2,5 mt
Diğer
Fileli Köşe Profili PVC 2,5 mt
15 TL
İzocam Karbonlu EPS
İZOCAM
İzocam Karbonlu EPS
350 TL
İzocam Manto Taşyünü 120 Yoğunluk
İZOCAM
İzocam Manto Taşyünü 120 Yoğunluk
360 TL
Decostar Sıva 25 kg Elyaflı
DECOSTAR
Decostar Sıva 25 kg Elyaflı
80 TL
İzocam Maxiboard 3 cm Pür. ( 10,08 m2 )
İZOCAM
İzocam Maxiboard 3 cm Pür. ( 10,08 m2 )
650 TL
File 160 gr( 1x50 mt)
Filex
File 160 gr( 1x50 mt)
350 TL
Wandel Hazır Sıva 40 kg
WANDEL
Wandel Hazır Sıva 40 kg
95 TL

Mantolama Malzemeleri

Mantolama bir bina için gerekli olan ve binaya ısı yalıtımı sağlayan bir cephe kaplama tekniğidir. Mantolama adından da anlaşılacağı üzere binanın tüm dış cephesini sarmakta ve böylece binayı tam anlamı ile korumaktadır. Binanın hem yağışlardan hem de hava koşullarından en az şekilde etkilenmesini sağlayacak hem de binanın ısı dengesini sağlayacak özel bir yöntemdir. Binalarınızda ısı yalıtımının önemini artırmak, doğalgaz ve elektirik faturasından maksimum kazanç sağlayabilmek amacıyla binalarınıza mutlaka mantolama yaptırmanız gerekmektedir. Mantolama yeni binalarda bir koşul olmasına rağmen eski binalarda genellikle göz ardı edilen bir konudur ve sonrada pek çok kişi mantolama yaptırarak binasındaki verimliliği artırmaya çalışmaktadır. Binaya uygulanacak mantolama sistemi kadar kullanılacak malzemelerinde büyük bir önem arz etmesi mantolama malzemeleri çeşitlendirmiş ve farklı kalitelerdeki mantolama malzemelerinin piyasa ile buluşmasını sağlamıştır. Birlik çatı olarak çeşitli mantolama malzemesinin satışını yapmaktayız.

Mantolama malzemelerinde başı çeken malzeme her zaman taş yünleridir. Taş yünü binanın dış cephesine asıl bağlanan malzemedir ve taş yünü binanın dış cephesini koruyarak binanın ısı yalıtımını gerçekleştirir. Taş yünü sayesinde binalar kışın soğuk almaz, yazın sıcağa karşı dayanıklı olarak binaların iç kısmının ısı yalıtımını gerçekleştirir. Taş yünü binaya weber maxifix yapıştırıcı ile sabitlenir. Böylece binanın dış cephesi taş yünü ile kolaylıkla yalıtılmış olur. Weber maxifix yapıştırıcı taş yününü binaya kolaylıkla sabitleyebilmektedir. Sabitlenmiş taş yünü üzerine çekilecek file ise dışına yapılacak olan sıvayı tutmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda sıva üzerine yapılacak dekorasyon benzeri ürünler ve farklı giydirmeler için zemin sağlanmış olur. Köşe kısımlarının ise daha dekoratif ve düzgün görünebilmesi için köşebentler kullanılmaktadır. yapılacak tüm imalar böylece hem daha dekoratif hem de daha düzgün görünebilmektedir.

Mantolama Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Mantolama malzemelerinde kullanılan İzocam ürünleri ise yalıtımı maksimum sağlayan dış cephe kaplama ürünleri arasında adından söz ettirmektedir. İzocam ürünler binayı en iyi şekilde yalıtmak için özel olarak tasarlanmışlardır. Aynı zamanda İzocam ürünler binanıza dış etkenlerden korunabilmesi için özel bir biçimde destek olacaktır. Böylece daha kalıcı ve verimli çözümler elde etmeniz amaçlanmaktadır.

Fileler ise çeşitlerine göre dış cephedeki giydirmeler ve giydirme aksesuarları için sağlam ve tutucu bir katman oluşturacaktır. Tüm bunları hesap ederek düzgün bir mantolama oluşturabilirsiniz. Bina dışına yapacağınız ekstra ve sağlam yatırımlar sayesinde binanınızın yalıtımının güçlendirilmesini daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. En kaliteli malzemeleri seçerek yapacağınız bu işlemler sayesinde binanınız istediğiniz şekilde nefes alacak ve korunacak, aynı zamanda tüm dış etkenlere karşı maksimum dayanıklı hale gelecektir. Birlik çatı olarak tüm mantolama malzemelerinde en kaliteli ve en bilindik ürünleri ayağınıza getiriyor ve binanınız için gerekli olan tüm malzemeleri bir araya topluyoruz.

Mantolama Malzemeleri Satın Al

Binanızın mantolaması için gerekli olan tüm malzemeleri birlik çatı olarak tarafımızdan temin edebilir, en iyi fiyat garantisi ile temin edebilir ve yapacağınız tüm alışverişlerde en iyi fiyatları garanti edebilirsiniz. birlik çatı olarak sizler için en doğru malzemeleri bir araya getiriyor, binalarınızın yalıtımı için gerekli olan tüm mantolama malzemelerini en seçkin ürünler arasından temin ediyoruz. Üstelik yapacağınız tüm alışverişlerde toplu alımlar için özel fiyat seçenekleri ve garantili ürümleri ayağınıza getiriyoruz. Birlik çatıdan yapacağınız tüm alışverişlerde alacağınız malzemeler imalat bölgenize kadar teslim edilmekte ve malzemeler eksiksiz olarak tam zamanında tedarik edilmektedir. Birlik çatı olarak yalıtım ve mantolama malzemelerinin tamamında sizler için özel çözümler üretiyoruz. En kaliteli ve garantili ürünleri ayağınıza getiriyoruz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.