+ Filtreler
Plastik Lambiri
Diğer
Plastik Lambiri
120 TL
Plastik Lambiri L Köşe
Diğer
Plastik Lambiri L Köşe
15 TL
Plastik Lambiri Süslü Köşe
Diğer
Plastik Lambiri Süslü Köşe
15 TL
Plastik Lambiri U Profili
Diğer
Plastik Lambiri U Profili
15 TL
Plastik Lambiri H Kanal
Diğer
Plastik Lambiri H Kanal
15 TL

Plastik Lambiri ve Aksesuarları 

Konutlarımızın hem dış hem de iç cephelerinde, bahçe düzenlemelerinde, çatı kaplamalarında, konutumuzun veya işyerimizin iç – dış dekorasyonunda özellikle farklı renk ve desenlere sahip farklı malzemeler kullanıyoruz. Mekanların daha güzel görünmesi, daha ferah veya dekoratif görünebilmesi için gerekli olan bir takım aksesuar ve malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Plastik lambriler ve aksesuarları bu amaçlarla kullanılmaktadır. plastik lambriler genel manasıyla bir binanın dekorasyonu için kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. bu malzemeler ahşap görünümlü, mermer görünümlü gibi farklı ve doğal malzemeleri taklit eden görsellere sahip olabilmektedirler. Plastik lambri ve aksesuarları tavanlarda, duvarlarda dekorasyon malzemesi olarak kullanılırlar ve doğal malzemelerin taşınması, saklanması, doğal aşınma, genleşme ve yıpranmalarını göz ardı ederek daha uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlayan ürünlerdir.

Tavan lambrileri plastik malzemelerden üretilmektedir. Oluklu veya düz bir yapısı olabilir, buna uygun olarak üretilmektedirler. Estetik ve üzerine işlenen doğal dokusu sayesinde uygulandığı mekanda şık bir görsellik sunmaktadır. Aynı malzeme duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Canlı ve parlak bir görüntü sunarlar. Boya badana işinden tasarruf sağlanmış olur. Uygun bir biçimde kolaylıkla silerek temizlenebilir. Aynı zamanda neme ve suya karşı oldukça mukavemetlidir. Zaman içerisinde esneme yapmaz, darbelere karşı dayanıklı olduğundan kolaylıkla zarar görmeyecektir. Uygun bir biçimde montajı yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan rahatlıkla kullanılabilirler. Banyo, tuvalet, teras, balkon tavanları gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Aynı zamanda istenirse ev dekorasyonunda da tercih edilebilirler.

Plastik Lambiri ve Aksesuarları Fiyatları

Plastik lambri u profilleri lambri uygulanan bölgelerde kenar bitimlerini kapatmak için kullanılırlar. Uygulama yaptığınız renk ve desenlerde plastik lambri u profili bulmak mümkündür. Plastik lambri u profilleri tavan ve duvar plastik lambrileri ile aynı malzemelerden üretilmektedir ve aynı özelliklere sahip ürünlerdir. Plastik lambri l köşebentleri tavan ve duvarlarda köşe kısımlarını kapatmak ve birleşim yerlerine absorbe etmek için kullanılmaktadırlar. Beyaz ve kahverengi renkleri bulunmaktadır. H kanallar ise lambrilerin birleşim yerlerinde kullanılmaktadırlar.

Plastik lambriler tavan veya duvarlara vidalama veya yapıştırma yöntemleri ile monte edilmektedirler. Doğru bir montajın ardından dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlayan özel bir kaplama elde edilmiş olur. Plastik lambriler tüm mekanlarda kullanılabilirler, hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Göz ardı etmemeniz gereken en önemli etken ise plastik lambrilerin yanmaya karşı dayanıklı olmamalarıdır. Bu yüzden özellikle yanmaya müsait olan bölgelerde kullanılacaksa daha dikkatli olunması gerekmektedir. Mutfak gibi bölgelerde kullanıma uygun değildir.

Plastik Lambiri ve Aksesuarları Satın Al

Plastik lambriler en çok ıslak mekanlarda kullanıma uygundur ve sıklıkla tercih edilir. Doğal ahşap görünümlü olması, farklı renklere sahip olması ise dekorasyon için uygun bir alan yaratmaktadır. Dilediğiniz renk çeşidini kullanarak dekoratif alanlar ortaya koyabilirsiniz. Plastik lambri kaplama yapılan alanlarda uyguladığınız bölgeyi yıkayabilir veya silebilirsiniz. Yıkayıp silmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Yıkamayla veya silmeyle aşınma veya yıpranma oluşmayacaktır. Kimyasal bir müdahale olmadığı sürece aşınma, renginde değişme veya bozulma yaşanmayacaktır. Özellikle yağmur suyuna karşı oldukça mukavemetli bir alan yaratmış olursunuz. Dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilir ve görüntüyü şık bir hale getirebilirsiniz. Plastik lambriler alan olarak küçük yapıların dış cephelerine de uygulabilmektedir. Birlik çatı olarak plastik lambri malzemelerini satışa sunmakta, aksesuarlarını da duvar veya tavan lambrilerine uygun bir biçimde temin etmekteyiz. En kaliteli plastik lambri ürünlerini en uygun fiyat garantisi ve toptan alışveriş imkanı sayesinde en kısa sürede tarafınıza teslim etmekteyiz.

Etiketler: bursa Plastik Lambiripvc lambiritavan lambiriplastik tavan lambirikapı lambiritavan kaplamabursa tavan lambiri

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.