+ Filtreler
Askı Teli
Diğer
Askı Teli
112.5 TL
Klips
Diğer
Klips
120 TL
Tavan U Profili 3 mt
Diğer
Tavan U Profili 3 mt
27.5 TL
Ekleme Parçası
Diğer
Ekleme Parçası
125 TL
Duvar U Profili 3 mt
Diğer
Duvar U Profili 3 mt
65 TL
Agraf
Diğer
Agraf
150 TL
Delikli Köşe Profili ( 2,7 mt)
Diğer
Delikli Köşe Profili ( 2,7 mt)
15 TL
Askı Maşası
Diğer
Askı Maşası
200 TL

Asma Tavan Malzemeleri

Asma tavan metal bir çerçeve ile desteklenen panellerden oluşmaktadır. Binanızda bulunan sıhhi tesisat, elektrik kabloları, klima ve ısıtma kanalları gibi bir çok malzemeyi gizlemek için kullanılan malzemedir. Bu malzemeler akustik olmasıyla birlikte yanmaz özelliğe de sahiptir. Aynı zaman da bu tip tavan modelleri daha az esnek bir konfigürasyon olan sabit alçı pan panellerden de üretile bilinir. Genellikle hastaneler, okullar, kamu kurum ve kuruluşları ile ofisler de veya yeni inşa edilen tadilat projeleri için de kullanılmaktadır. Asma tavanlar, tavan döşemeleri gibi diğer malzemeleri de Birlik çatı ‘da bulmanız mümkündür. Tavan döşemelerinden tavan ızgaralarına kadar birçok malzemeyi uygun maliyetli firmamızda bulabilirsiniz. Birlik çatı web sitemizden bir ürün almanız çok kolaydır. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu ürünler sizler cebini yakmayacağı gibi rahat alışveriş imkânı da yapmış olacaksınız. Asma tavan sistemlerimiz montajı kolay, tutuna bilinirliği güçlü ve sizlere ulaşımı ise hızlıdır. Tavan ızgara sistemlerimiz yük altında sabittir ve alanınıza uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir. Tavan döşemelerini çıkarmak çok kolaydır ve yukarıdaki boş alana kolay erişim sağlar. Çok çeşitli tavan karoları ile bütçenize ve uygulamanıza uygun çözümü seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz tavan döşemelerini ve banyo tavan panelleri gibi diğer seçenekleri barındırmak için size güçlü çerçeveler sunarak, seçtiğiniz sistem için kullanılabilecek diğer aksesuar çeşitleriyle de size yardımcı olacağımızdan emin oluruz. İster yalıtımlı tavan panellerine, ister PVC tavan panelleri gibi diğer malzemelere bakın, size geniş bir seçenek sunabiliriz.

Yalıtım uzmanlarımız, elinizin altında en iyi malzemeye sahip olmanız için tavan döşemesi montajı ile ilgili diğer seçenekler konusunda da size yardımcı olabileceği gibi asma tavan montaj seçenekleri konusunda da yardımcı olabilir. Asma tavan olarak adlandırılan bu tür bir sistem çok yönlüdür, dayanıklıdır ve uygun maliyetlidir. Ayrıca sisteme zarar vermeden tavan plakaları çıkarılabilir, böylelikle tavan üstü eşyaların bakımı yapılabilir.

Asma Tavan Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Birlik Çatı’nın sunmuş olduğu asma tavan döşemeleri, enerji maliyetlerinizden tasarruf etmenize, akustiği iyileştirmenize ve ortamınızı güvenli ve hijyenik tutmanıza yardımcı olacaktır. Yeni tavanınız için her türlü tavan malzemesi sağlıyoruz. Farklı bir tavan tipi, farklı bir atmosfer sunabilir. Alçıpan tavan, asma tavan, akustik tavan, yüzer tavan, metal tavan, alçaltılmış tavan, ofis tavanı, açılır tavan, asma (alçıpan) tavan, alçı tavan gibi çok çeşitli tavan çeşitleri sunuyoruz.

Tavan döşemelerinin yanı sıra tavan panellerinin montajını da içeren hizmetler sunuyoruz. Hangi tavan panelinin monte edileceğine göre ne tür bir tavan istediğinize bağlıdır. Metal kanallar, genellikle yerinde tavan karolarına uyması için beyaz bir boya ile bitirilen baş aşağı bir 'T' şeklinde oluşturulur. 'T' çubukları, genellikle galvanizli tel olan bir süspansiyon mekanizmasıyla çeşitli aralıklarla desteklenir. Tavan genellikle çevre çevresinde 'L' şeklinde bir metal bölümle desteklenir. Bu, kenar kesimi olarak adlandırılır. Tavan döşemeleri sonsuz çeşitlilikte doku ve tasarıma sahiptir.  Geniş asma tavan ızgarası çalışma ürünlerimiz, karo seçiminize uyum sağlamak için güçlü ve sağlam bir çerçeve sunar. Size renk ve stil açısından farklılık gösteren çeşitli yüksek kaliteli ürünler sağlayabiliriz. Renk ve aydınlatma tercihlerinize ve bütçenize uyacak şekilde hem siyah hem de beyaz yüzeylerde temel çapraz çubuklardan korozyon önleyici çubuklara kadar.

Asma Tavan Malzemeleri Satın Al

Satmış olduğumuz ürünler içerisinde duvar c 100 profili, Askı teli 30, 60, 80 ve 250 cm, ekleme parçası, agraf, alçıpan müdahale kapağı, kemer plastik alçıpan profili, etek ışık bandı profili, duvar c profili, apex matkap ucu, tavan u profili bulunmaktadır. Ülke çapında teslimat hizmetimiz aracılığıyla ihtiyacınız olan asma tavan ızgara çalışma ürünlerini size nasıl tedarik edebileceğimizi görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.