+ Filtreler
Plastik Mantolama Dübeli
Diğer
Plastik Mantolama Dübeli
300 TL
Fileli Köşe Profili PVC 2,5 mt
Diğer
Fileli Köşe Profili PVC 2,5 mt
15 TL
Decostar Sıva 25 kg Elyaflı
DECOSTAR
Decostar Sıva 25 kg Elyaflı
80 TL
File 160 gr( 1x50 mt)
Filex
File 160 gr( 1x50 mt)
350 TL
Wandel Hazır Sıva 40 kg
WANDEL
Wandel Hazır Sıva 40 kg
95 TL
Denizlik Uzatma Profili 7,5 cm
Diğer
Denizlik Uzatma Profili 7,5 cm
60 TL
Decostar Dekoratif Sıva
DECOSTAR
Decostar Dekoratif Sıva
115 TL
Fileli Damlalıklı Köşe 2,5 mt
Diğer
Fileli Damlalıklı Köşe 2,5 mt
27 TL

Mantolama Tamamlayıcı Ürünler

Mantolama işlemleri tüm binaların ihtiyacı olan ve uygulamasının yapılması artık hukuken de zorunlu hale gelen bir dizi ısı , ses ve yangın yalıtımı imalatlarıdır. Binaların temel işlemleri, betonarme imalatları bittikten sonra yapılması gereken birtakım yalıtım işlemleri zorunludur. Bu yalıtımlar sayesinde binalar sudan, sel baskınlarından korunur, çatı akması gibi bina içinin dikey su akışları engellenir, ses ve ısı yalıtımları sayesinde enerji tasarrufu amaçlanır ve bazı uygulamalar esas alınarak olası yangınlarda binaların en az hasarla kurtulması amaçlanır. Binaların yalıtım işlemleri temel birkaç farklı mantolama malzemesi ile sağlanmaktadır. Bu mantolama malzemelerini binalara monte etme, üzerine dekoratif işlemler yapma, sağlamlaştırma veya astarlama işlemleri içinde tamamlayıcı ürünler kullanılması çok önemlidir.

Mantolama Tamamlayıcı Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

Yapıştırıcılar mantolama Tamamlayıcı  ürünler hem zeminlere, hem duvarlara uygulayabilmek amacıyla kullanılan yan ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle çimento bazlı olan özel ürünlerdir. Eps, taş yünü, strafor gibi ürünlerinizin hem iç cepheye hem de dış cepheye kolaylıkla yapışmasını sağlamak ve uzun yıllar boyunca yüksek performans almak için kullanılan özel ürünlerdir. Yapıştırma işlemleri için kullanılması mecburi ürünler arasında yer almaktadır; kolay uygulama ve sağlamlık açısından sıklıkla tercih edilirler. Hazır sıvalar ise mantolama işlemleri tamamlandıktan sonra son kata uygulanan sıva çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış cephelerde mantolama malzemelerini örter, boyaya hazır hale getirir ve binayı dekoratif bir hale getirmektedir. Hazır sıvalar kolay uygulanırlar, kolaylıkla pek çok farklı hava sıcaklığına karşı dayanımlı ürünlerdir. Mantolama malzemelerini profesyonel bir biçimde örterler. Üzerine yapılacak boyama işlemleri için kullanılan son kat üründür. Mantolama dübelleri mantolama malzemelerini binalara sabitlemek için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Plastik ürünler olmaları sebebiyle oldukça uzun ömürlüdürler ve işlevlerini bozulmadan uzun yıllar boyunca sürdürebilirler. Atışkan dekoratif alçılar ve sıvalar binalarda dekoratif bir görünüm yaratmak için kullanılan yoğunlukları değişen sıvalar arasında yer almaktadır. Profiller ise hem kenar ve köşe kapatmalarda, hem mantolama ürünlerinde oluşacak boşlukların dekoratif görseli bozmamak için yapılan kapatma ve düz zemin yaratma amacıyla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Fileli ürünler olduğu için binanıza çektiğiniz fileleri bozmadan aynı düzlemde ekstra ürüne ihtiyaç duymaksızın yapacağınız imalatları etkilemezler. Uzatma profilleri ile ihtiyaç duyduğunuz noktalarda kullanabileceğiniz ek ürün portföyü oluşturulmaktadır.

Yapılan imalatların daha uzun ömürlü olması, kolay bozulmaması ve dekoratif hale getirilmesi amacıyla mantolama tamamlayıcı ürünlere mutlaka ihtiyaç vardır. Bu ürünler imalatın doğru bir biçimde tamamlanması için her binanın ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Mantolama ürünlerini binaların iç ve dış cephelerine yapıştırmak, dübellemek, dekoratif sıvalar yapmak ve son kat boyaya hazır hale getirebilmek amacıyla mutlaka mantolama tamamlayıcı ürünleri temin etmeniz gerekir. Yapacağınız imalat çeşitliliğine göre satın alacağınız tamamlayıcı ürünler sayesinde imalatınızı en doğru biçimde yapabilirsiniz.

Mantolama Tamamlayıcı Ürünler Satın Al

Birlik Çatı olarak tüm mantolama imalatlarınız hususunda yer alan tamamlayıcı ürün ihitiyaçlarınızda en kaliteli ürün çeşitliliği, en bilinen ve en çok tercih edilen markalar, uygun fiyat garantisi, yüksek stoklar, ürün temin etme konusunda sıfır hata ve dilediğiniz kadar ürün alabilme kapasitemizle hizmet vermekteyiz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri sayesinde konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor. İmalat noktalarınıza teslimat garantisi, ödeme kolaylıkları, güvenli ödeme seçenekleri ile tek tıkla kolay alışveriş yapabilir, kaliteli ürün çeşitliliğimizle kolaylıkla satın alımlar yaparak en beğenilen ve en çok talep gören mantolama tamamlayıcı ürünleri ile binalarınıza yalıtım konusunda profesyonel imalatlar yapabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişler tam zamanında teslim edilmektedir.

Etiketler: mantolama dübelifilefileli köşeyapıştırma harcısıva harcı60 gr filemantolama dübel fiyatısıva harcı fiyatıısı yalıtım malzemeleriısı yalıtım ürünleriev yalıtım ürünlerioda yalıtım ürünleriısı yalıtım için ürünleryapıştırma harcı fiyatıyapıştırma harcı bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.