+ Filtreler
Trapez Sac Beyaz Boyalı 27/200 Form
TEZCAN
Trapez Sac Beyaz Boyalı 27/200 Form
180 TL
Sinüs Oluklu Sac 0,30 mm
TEZCAN
Sinüs Oluklu Sac 0,30 mm
125 TL
Yeni
Osb Levha 11 mm
EGGER
Osb Levha 11 mm
400 TL
Çatı Paneli 40 mm Poliüretan
ARMA
Çatı Paneli 40 mm Poliüretan
360 TL
Trapez Oluklu Şeffaf
ÇUKUROVA
Trapez Oluklu Şeffaf
150 TL
Trapez Sac Bordo Boyalı Ral 3009
TEZCAN
Trapez Sac Bordo Boyalı Ral 3009
180 TL
Şeffaf Sinüs Oluklu Levha 87 cm 1,20 mm
ÇUKUROVA
Şeffaf Sinüs Oluklu Levha 87 cm 1,20 mm
160 TL
Şeffaf Sinüs Oluklu Levha 87 cm 0,80 mm
ÇUKUROVA
Şeffaf Sinüs Oluklu Levha 87 cm 0,80 mm
120 TL

Çatı Kaplama

Çatılar evlerimizin üst zeminlerini sıcaktan, soğuktan, yağmur ve kardan, hava değişimlerinden ve diğer dış etkenlerden koruyan, binaların üst kısımlarının yalıtılmasını sağlayan ürünlerdir. Çatı kaplama konusunda pek çok farklı yöntem bulunmakla birlikte en çok kullanılan yöntem kiremit çeşitleri ile kaplanmasıdır. Kiremitler çatılarda biriken yağmuru ve karı güvenli bir biçimde binanın dışına iter, böylece birikmelere sebep olmaz. Çatı kaplama malzemeleri çok farklı olabilir, farklı materyallerle çatı kaplamaları yapılabilmektedir. Bu tamamen bina sahibinin tercihi olmakla beraber binanın genel yapısı ile bina bölgesindeki mevsim değişiklikleri ile alakalıdır. Bu sebeple çatı kaplaması yapan firma ve çatı kaplamasını tercih eden kişilerin binanın genel özelliklerine dikkat etmesi gerekir. Çatı kaplama ürünlerinin tamamı neme ve suya dayanıklı olmalı, yoğun rüzgara karşı kaliteli malzemelerin kullanılması gibi önemli konulara çok dikkat edilmesi gerekir.  Çatı imalatı yapan firmalar ve çatı yaptıracak olan bina sahibi veya müteahhitler çatının bir bina için ne kadar mühim olduğunu da bilir ve buna göre hareket ederler. çatı kaplama malzemelerinde olmazsa olmaz olan çok önemli ve atlanmaması gereken bazı malzemeler öne çıkmaktadır.

En önemli çatı kaplama malzemelerinden biri çatıların üst kaplamalarında kullanılan malzemelerdir. Genellikle son yıllarda çatı üstlerinde ondülin levhalara sıklıkla rastlamaktayız. Ondülin levhalar çatıların üst kısmının kaplanması için kullanılmaktadırlar. Su sızdırmayan, yalıtımı yüksek olan, kolay taşınan ve montajı kolay yapılan bu levhalar çatıların çelik konstrüksiyon kısmına monte edilerek kullanılırlar. Ondülin levhaların birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır ve tüm yapı çeşitlerine rahatlıkla uygulanabilirler. Oluklu veya oluksuz çeşitleri de bulunmakta olup eğimli bir biçimde uygulandıkları takdirde yapı ile bütünlük sağlarlar ve rahat bir uygulama söz konusu olur. Oluklu ondülin levhalar sayesinde yapınızın üst kısmında oluşturulan eğimle beraber çatı üzerinde oluşması beklenen yağmur suyu kar suyu ve benzeri birikmeler oluklar aracılığı ile binanın üst kısmından kolaylıkla tahliye edilmektedir.

Trapez saclar daha çok sanayi bölgelerinde ve kırsal kesimlerde kullanılmaktadır. bunun başlıca sebebi ise kırsal kesimlerde ve sanayi bölgelerinde yalıtım malzemelerinin dayanımının daha yüksek olması gerekliliği ve daha hafif malzemelere ihtiyaç duyulmasıdır. Trapez saclar hem hafif hem de dayanıklı malzemelerdir. Bina üstündeki suyu ve diğer kalıntıları kolaylıkla bina dışına tahliye edebilmekte, dış etkenlerden en az şekilde etkilenmekte ve gerekli yalıtım desteğini kolaylıkla sağlamaktadır.

Çatı Kaplama Malzemeleri ve Fiyatları

Zamin kaplamaları ise çatılarda sızıntılara karşı binayı koruyan malzemelerden biridir. Binanın içerisine su sızmasını engeller. Çatıda oluşacak herhangi bir delinme veya bozulmada binanın üst katlarına tavandan su sızmasını engellemek için binaya çatı giydirilmeden evvel çatı kaplamaları yapılmaktadır. Bu sayede bina içerisine su sızıntıları engellenerek binanın su almaması sağlanmaktadır.  Bu malzemeler özel olarak binanın en üst katına zeminine uygulanmakta ve bina içerisine sızıntı oluşması engellenmeye çalışılmaktadır.

Çatı Kaplama Malzemeleri Satın Al

Tüm çatı kaplama malzemelerinde çatıların en iyi şekilde kaplanarak binanın yalıtımının yapılması amaçlanmakta ve binanın korunması sağlanmaktadır. Çatı kaplama malzemelerinde aklınıza gelebilecek tüm çatı kaplama malzemelerini birlik çatı farkı ile kolaylıkla satın alabilir, imalar yaptığınız bölgeye naklini yaptırabilirsiniz. Birlik çatı olarak aklınıza gelebilecek tüm çatı kaplama malzemelerini en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. birlik çatı olarak en iyi ve en güvenilir çatı kaplama malzemelerini en uygun fiyat garantisi ile hizmetinize sunuyor ve çatı kaplama malzemelerinde garantili ürünleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Toplu alımlar yapabilir veya sürekli tedarik sağlayabilir, böylece devam eden imalatlarınızda sürekli alımlar yapabilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.