+ Filtreler
Betopan
TEPE
Betopan
750 TL

Betopan

Son birkaç yılda gelişen ekonomi, inşaat sektörü profesyonellerinin konut ve ticari yapıları planlama, tasarlama ve inşa etme şekillerinde belirli değişikliklere yol açtı. Bireyler ve şirketler ekonomik büyümeden fayda gördüklerini gördüklerinde bile, malzeme seçerken ve inşa alanları oluştururken değer aramaya devam ettiler. Betopan, İnşaat sektöründe sıkça kullanılan bir yapı malzemesidir. Talaş ve çimentonun karıştırılmasıyla birlikte elde edilen bu malzemeler tamamen çevre dostu olduğu için mimarlar, ustalar ve uygulayıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ağaç ve çimentonun birleşmesiyle elde edilen levhalarda sağlığa zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Betopan, küflenmeyen neme karşı dirençli bir levhadır. Sert bir yapıya sahip olmasıyla içerisine haşere ve böcek girmesi imkansızdır. Betopan yapı malzemesi kısmen ısı yalıtımı sağlamaktadır. Alev almayan, küf yapmayan bir malzeme olmasıyla birlikte hızlı monte edilen bir üründür. Malzemelerin yüksek kalite taleplerini karşılayacak şekilde uyarlanması da inşaat endüstrisinde önemli bir yoldur. Geçen yıllar boyunca, mimarlar ve tasarımcılar iç ve dış yüzeylerde benzersiz bir görünüm sergilemek için metal levha gibi malzemelere yöneldi. Enerji verimliliği, son birkaç on yılda, bina tasarımı ve inşaatında ve düzinelerce başka alanda önemli bir vurgu noktası olmuştur.

Betopan farklı çeşitlerde ağırlık, boyut ve kalınlıklara sahiptir. Betopan satın alırken bu durumları düşünerek tercih edebilirsiniz. Birlik çatı olarak sizlere kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler tedarik ediyoruz. Betopan üç aşamada uygulanmaktadır. Birinci uygulama kesim işlemidir. Bu işlem ile kullanılacak alanın boyutuna göre betopanlar kesilmektedir. İkinci uygulama ise vidalama işleminin yapılmasıdır. Bu işlem ile kesilen betopan parçalar uygulama yapılacak alana vidalanmaktadır. Bir diğer işlem ise boyamadır. Bu uygulamada betopan malzemesi istediğiniz renge göre boyanmaktadır. Betopan, konut, fabrika ve prefabrik gibi birçok yapı için uygundur. Montajı kolay olup sağlık için hiçbir şekilde zarar teşkil etmemektedir.

Betopan Çeşitleri ve Fiyatları  

Tedarik ettiğimiz betopan ürünleri kaliteli malzeme ve kolay uygulanabilir olmasıyla uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sunmaktadır. Yapılacak alanın büyüklüğüne göre istenilen ölçülerde malzeme kesimi yapılır. İnşaat sektörünün en işlevsel yapı malzemelerinden birisi olan betopan hem beton hem de ağaç özelliğini bir arada sunan malzeme çeşididir. Dış cephe kaplamasında etkili ve ekonomik çözüm olarak tercih edilmektedir. Çimento ve ağacın özel teknikler ile bir araya getirilmesiyle meydana gelir. Uzun ömürlü ve sağlam boya tutuculuğu ile güçlendirilmiş çimento içerikli yonga levha çoğunlukla giydirme dış cephe sistemlerinde kullanılmaktadır. Isı ve ses yalıtımı ile her iki tarafı da doğal malzemeler ile daha zırhlı hale gelmiştir. Betopanlar, depreme dayanıklı malzemedir. Esneme özelliği bulunan bu malzemeler sayesinde artçı sarsıntılar esnasında esneme yapılmaktadır. Binanızın dış cephesinde kullanılan betopanlar ile oluşabilecek çatlak ve kırılmalar yaşanması önlenecektir. Betopan levhalar 24 saat su içerisinde bulunsa dahi herhangi bir şişme oluşmamaktadır. Yağmur, kar gibi mevsim şartlarından etkilenmemesiyle uzun süreli bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Betopan Satın Al

Binaların dış etkenlere ve zayıf bölgesi olan balkon, saçak ve teraslarda zaman içerisinde sıvada genellikle dökülme ve çatlamalar meydana gelmektedir. Bu tür dökülmelerin kötü görünümünü önleyebilmek ve estetik bir görünüm sağlamak amacıyla saçakların alın kısımları ile altında betopan kullanılması oldukça yaygındır. Betopanlar alın kaplaması ve saçak altı olarak kullanılmasıyla ahşap malzemelere göre daha da dayanıklı olmaktadır. Betopan ürünlerimizin tasarım hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağına inanıyoruz. Satmış olduğumuz betopanlar hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.