+ Filtreler
Alçıpan Vidası Sivri Uçlu
Diğer
Alçıpan Vidası Sivri Uçlu
200 TL
Alçıpan Vidası Matkap Uçlu
Diğer
Alçıpan Vidası Matkap Uçlu
200 TL
Siding Vidası 3,9x19 RYSB
Diğer
Siding Vidası 3,9x19 RYSB
0.4 TL
Trapez Çektirme Vidası 4 mm DK 4,8x20
DEKPAX
Trapez Çektirme Vidası 4 mm DK 4,8x20
120 TL
Çatı Panel Semeri
Diğer
Çatı Panel Semeri
100 TL
Matkap Uçlu Lambiri Vida 3,9x19 Galvaniz
Diğer
Matkap Uçlu Lambiri Vida 3,9x19 Galvaniz
300 TL
Trapez Vidası 5 mm DK
Diğer
Trapez Vidası 5 mm DK
150 TL
Duramit Semeri
ONDUMİT
Duramit Semeri
100 TL

Montaj Vidaları ve Çiviler

Montaj denince akla pek çok ürünün demonte halinin birleştirilmesi ve kullanılabilir bir ürün ortaya konulması gelmektedir. Montaj yapılırken yalnızca ürünün ana malzemeleri değil ürünü birleştirmekte kullanılan pek çok farklı yani ürünler kullanılmaktadır. Herhangi bir ürünün montajını yapmak için çiviler, vidalar, dübeller, semerler kullanılmaktadır. Aynı zamanda birleşim noktaları için dekoratif ürünler de montajda olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Montaj denince akla genellikle mobilya gelse de bir bina yapılırken onlarca farklı ürün bir araya geldiği için montaj da pek çok noktada devreye girer. Montaj malzemeleri özellikle alçıpanlarda, mutfak montajlarında, çatı montajlarında, bina içerisindeki ana kapılar, banyo montajları gibi pek çok farklı alanda kullanılıyorlar. Binadan bağımsız olan farklı bir ürünü binaya monte edebilmek için mutlaka montaj vidaları ve Çiviler malzemelerini ihtiyaç duyulur ve bu malzemeler az miktarda değil genellikle çok miktarda temin edilerek kullanılırlar. Montaj malzemesi satın alınırken bina kalitesinin artması ben monte edilen ürünün daha dayanıklı hale gelmesi amacıyla kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Montaj Vidaları ve Çiviler Çeşitleri

Vidalar ve çiviler bina içerisinde montaj konusunda en büyük yardımcılarından biridir. Vida ve çivi çeşitleri olmadan bina içerisinde bir ürünün monte edilmesi mümkün değildir. Vidalar ve çiviler kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere ve boyutlara sahiptir. Bazı alanlarda matkapla çalışabilirken bazı alanlarda bunu yapmak mümkün olmaz ve manuel olarak montaj yapmak gerekebilir. Hem matkaba uyumlu hem de tornavidalara uyumlu farklı vida çeşitleri bulunmaktadır. Bir montaj vidasının en önemli özelliği matkaba dayanıklı, montaj yapılırken yalama yapmayacak eğilip bükülme gibi hatalar çıkarmayacak cinsten olması  Gerekir ve bu sayede montajın kalitesi artıracaktır. Aynı husus çiviler için de geçerlidir. Çiviler de darbelere dayanıklı ve montaj esnasında yamulma yapmayacak kaliteli ürünler arasından seçilmelidir. Bina üzerinde kullanılan montaj malzemeleri arasında karşımıza çıkan bir diğer ürün dübellerdir. Dübeller özellikle vida girişi olmayan noktalarda vida girişi yaratmak için, aynı zamanda ağır yükleri taşıması gereken noktalarda giriş oluşturmak için kullanılan bir üründür. Genellikle de plastik malzemelerden üretilirler ve oldukça mukavemetli ürünlerdir. Çok büyük yüklerin taşınması gereken montajlarda dübellere başvurulur. Özellikle asma tavanların ve alçıpanların montajında dübel kullanarak montaj yapmak yaygındır. Üzerine binecek yüklere göre ve kullanılacak vida çeşitlerine göre tam uyumlu farklı dübeller bulmak da mümkündür. İmalatın özelliğine göre imalata uygun vida, çivi ve dübel çeşitleri bulunmaktadır. İmalatınıza en uygun montaj malzemesine karar vererek satın almalısınız. Her imalatın kendine has bir montaj ağırlığı olacağı için kullanacağınız çivi dübel ve vida çeşitleri de farklılık gösterecektir.

Montaj Vidaları ve Çiviler Satın Al

Birlik çatı olarak temelden çatıya kadar ihtiyacınız olan tüm montajlarda farklı çeşitlilikte ve kalitede montaj malzemesi satışı yapmaktayız. Binalarda en fazla kullanılan ürünlerden olan vida, çivi ve dübeller imalatın cinsine göre ayrı ayrı satışa sunulmaktadır. Tüm montaj malzemesi ihtiyaçlarınızda en kaliteli ürün çeşitliliği ve imalat cinsine göre farklılık gösteren malzemeleri sizler için kategorilere ayırıyoruz. Dilerseniz mobilya montajlarında, dilerseniz alçıpan imalatlarında, dilerseniz elektronik aksamlarının monte edilmesinde, dilerseniz çatı imalatlarında kullanmak üzere farklı kategorilerde, farklı özelliklerde ve boyutlarda montaj malzemelerini temin edebilirsiniz. Tüm montaj malzemelerimiz birinci sınıf ürünler arasından özenle seçilmektedir. Tüm montaj malzemelerini stok sorunu olmadan temin edebilirsiniz. Satın aldığınız montaj malzemelerini en uygun fiyat garantisi ile ve kolay ödeme yöntemleri ile karşınıza çıkmaktadır. Tüm ürünler özenle paketlenerek en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

Etiketler:  vidaalçıpan vidavida fiyatlarıvida fiyatları bursasivri uçlu vidamatkap uçlu vidatrapez vidaahşap vidatrapez vida fiyatahşap vida fiyatlarıvida semersemerli vidaçivishingle çivişıngıl çivisishıngle çivisişıngıl çivileriinşaat çivisiakıllı vidatopex uçdübelli vidaondulin çiviondulin çivisisivri vidamatkap vidasıdübelvidalı dübeldübelli vida fiyatlarıdübelli vida bursa

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.