+ Filtreler
Weber Rep Grout 25 kg Grout Harcı
Weber
Weber Rep Grout 25 kg Grout Harcı
220 TL
Weber Swell Tape 40 mt Su İle Şişen Bant
Weber
Weber Swell Tape 40 mt Su İle Şişen Bant
5500 TL
Weber Rep M352 Elyaflı Yapısal Tamir Harcı 25 kg
Weber
Weber Rep M352 Elyaflı Yapısal Tamir Harcı 25 kg
140 TL
Weber Rep Grout Rapid 25 kg Hızlı Donan Grout
Weber
Weber Rep Grout Rapid 25 kg Hızlı Donan Grout
300 TL
Sürme İzolasyon Filesi 60 Gram
Jardin
Sürme İzolasyon Filesi 60 Gram
500 TL
Weber HP 3A Gri 600 ml Sosis Poliüretan Mastik
Weber
Weber HP 3A Gri 600 ml Sosis Poliüretan Mastik
190 TL
Weber HP 3A Beyaz 600 ml Sosis Poliüretan Mastik
Weber
Weber HP 3A Beyaz 600 ml Sosis Poliüretan Mastik
190 TL
Weber Prim Bt-Max 12 kg Brüt Beton Astarı
Weber
Weber Prim Bt-Max 12 kg Brüt Beton Astarı
370 TL

Weber Teknik Malzemeler Çeşitleri

Bir yapı tasarlanırken pek çok farklı amaçla kullanılan malzeme bir araya gelmektedir. Temel’den çatıya kadar pek çok farklı ürün farklı amaçlarla binanın sağlam ve kaliteli olmasına yardımcı olur. Bazı markalar ve bazı ürünler binanızda Hayati öneme sahiptir. Özellikle izolasyon alanında kullanılan bazı malzemeler bina için çok kıymetli ve özenle seçilmesi gereken malzemeler arasında yer alan teknik malzemelerdir. Weber markası uzun yıllardan bu yana binaların Temel ihtiyaçlarını karşılayan ünlü bir yapı malzemesi markasıdır. Binalarda kullanılan weber teknik malzemeler binaların Temel yapı taşları içerisine karıştırılarak kullanılan, binada yapımına başlanan ilk işlerden en son ince işçiliğine kadar farklı tüm imalatlarda kullanılması binanın daha dayanıklı olmasına sebep olan ürünlerdir. Teknik malzemeler hem binanın daha dayanıklı olmasına olanak sağlar, hem de ortaya çıkması muhtemel olan hataları en aza indirger. Yapılmış hatalar varsa onarılmasını veya maskelenmesini sağlar. Kullanılan teknik malzemeler binanın kalitesinde bir Yükseliş yaratır.

Weber Teknik Malzemeler Fiyatları

Astar ürünleri

Astar ürünleri binada en sık kullanılan yapı malzemelerinden ve teknik ürünlerden biridir. Özellikle izolasyon yapılacak alanlarda astarlar izolasyonun yüksek kalitede olmasına olanak sağlar. Beton astarları, adrenas astarlar, su yalıtım astarları, mantolama astarları gibi astarlar yapılan imalatın binaya daha iyi tutunmasına ve kalitesinin artmasına olanak sağlayacaktır. Astar çeşitleri teknik bir yapı malzemesidir ve tercihen kullanılırlar.

harç katkıları

Harçlar beton malzemeleri ile yapılmaktadır. Farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı çeşitlerde harçlar bulunmaktadır. Bir zemini veya bir duvar yüzeyini daha pürüzsüz bir hale getirebilmek için harçlar kullanılır. Harç zeminin veya duvarın iç veya dış cephe olmasına göre, suyla, farklı hava koşulları ile teması göz önüne alınarak içerisine katkılar ilave edilir. Harç katkılarının özelliği harcın daha dayanıklı ve istenilen performansı sağlayan bir ürün haline gelmesidir. Beton harçları, tamir harçları, şap harçları harç katkıları olarak bilinmektedir.

Yardımcı teknik ürünler

Binalarda en sık kullanılan teknik ürünler arasında bina yapımına yardımcı teknik ürünler bulunmaktadır. Yardımcı teknik ürünler, dekorasyon adına yapılan hataları veya Kırım döküm işlemlerini iyileştirmek için, su yalıtım alanlarında, ses yalıtım alanlarında, ısı yalıtım alanlarında yapılan imalatlarda, kullanılan malzemelerin içerisine karıştırılabilir, yapıştırma veya düzgün gösterme, iç ve dış alanlarda makyajlama yapmak için kullanılabilir. Weber yardımcı teknik ürünler konusunda oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Binalarda hemen hemen tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen teknik ve çeşitli ürünlere sahiptir.

Weber Teknik Malzemeler Satın Al

 Bir inşaatta ihtiyacınız olan tüm ürün gamına sahip olan Weber, bina içerisinde ve bina dışarısında yapılan ince veya kaba imalatlarda, aklınıza gelebilecek tüm teknik malzemeleri bir araya getirmektedir. Dünyada bilinen en iyi ve en kaliteli inşaat malzemesi çeşitliliğine sahip olan Weber malzemeleri ile bina kalitenizi ve binanızın yaşanabilir performansını maksimum hale getirebilirsiniz. Weber teknik inşaat malzemeleri konusunda oldukça başarılı ve kaliteli bir performansa sahiptir. İmal ettiğiniz binalardaki ısı yalıtımında, ses yalıtımında, su yalıtımında ve kaba inşaatlarda, ince işçilik alanlarında, iç veya dış dekorasyonda Weber markası ile yüksek performanslı imalatlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm teknik ürünlere tek bir tıkla Birlik çatı olarak cevap veriyoruz. Weber teknik malzemelerinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik malzemelere en uygun fiyat garantisi ile en kısa süreler içerisinde ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde, kolay ödeme seçenekleri, bol ürün çeşitliliği ve ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolay ödeme yöntemleri ve uygun fiyat garantisi aynı zamanda bir sınıf malzeme kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.