+ Filtreler
Weber Geokeçe Su Yalıtım Keçesi 45 gr
Weber
Weber Geokeçe Su Yalıtım Keçesi 45 gr
1800 TL
Weber Dry SS-8 Extra Set (25+10 kg) Elastik Su Yalıtımı
Weber
Weber Dry SS-8 Extra Set (25+10 kg) Elastik Su Yalıtımı
1375 TL
Yeni
Webertec Membrane 1X30 Mt
Weber
Webertec Membrane 1X30 Mt
4200 TL
Weber PU 2A Poliüretan Mastik
Weber
Weber PU 2A Poliüretan Mastik
100 TL
Weber Dry FDF Plus
Weber
Weber Dry FDF Plus
1600 TL
Weber Dry Bitüm 1K Su Yalıtım Malzemesi 17 kg
Weber
Weber Dry Bitüm 1K Su Yalıtım Malzemesi 17 kg
750 TL
Weber Dry 2K CRS Kristalize Su Yalıtımı  Set (25+2 kg)
Weber
Weber Dry 2K CRS Kristalize Su Yalıtımı Set (25+2 kg)
1000 TL
Weber Dry SS-7 Easy Set (20+6 kg) Yarı Elastik Su Yalıtımı
Weber
Weber Dry SS-7 Easy Set (20+6 kg) Yarı Elastik Su Yalıtımı
725 TL

Su Yalıtımı Ürünleri

Yaşadığımız alanlar; evlerimiz, işyerlerimiz, konaklama alanlarımız sağlıklı ve konforlu olduğunda hepimiz için ayrı bir görsel güzellik ve keyifli alanlar haline dönüşüyor. Bir yaşam alanının inşası sırasında kullanılan malzemeler, malzemelerin kalitesi gibi detaylar bu yaşam alanının kalitesini belirliyor, kullanım ömrünü uzatıyor ve görsel olarak daha iyi görünmesini sağlıyor. İnşaatlar yapılırken bir alanın ne kadar konforlu, ne kadar rahat ve keyifli olduğunu belirleyen bir takım faktörler var, bunlar o yaşam alanında kullanılan bazı malzemeler ve yapı ürünleri ile alakalı. Bir yaşam alanının ne kadar konforlu ve keyifli bir hale geleceğini belirleyecek olan temel yapı malzemelerini müşteriler bilmese de, inşaatı gerçekleştiren kişiler yapının ömrünün uzun olması açısından ne kadar kıymetli olduğunu iyi biliyor. İnşaatlarınızı yaparken su yalıtım ürünlerinin ne kadar önemli ürünler olduğunu, bu ürünlerin kalitesinin ise binanızın ömrünün uzun olması ve sağlıklı binalar inşa etmek için ne kadar gerekli olduğunu biliyorsunuz. Islak zeminler, teraslar, balkonlar ve mutfaklarda yapılan su yalıtımları suyun sık kullanıldığı alanlar için oldukça gerekli ve özel ürünlerdir. Weber su yalıtımı ürünleri alanında profesyonel ve uzman, sizler için en iyi su yalıtımı desteğini vermektedir.

Su Yalıtımı Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Binalarda pek çok farklı su yalıtımı ürünü kullanılmaktadır. teknik olarak birbirinden çok farklı olsa da amaç olarak hepsi aynıdır, aynı şekilde çalışır ve su yalıtımını sağlarlar. Binanın tipine, direncine, kullanılacak zemin ve duvarların ne derece suya ve neme maruz kalacağına göre su yalıtım ürünleri kullanılmaktadır. weber dry plus sürme izolasyon istenen zeminler için vazgeçilmez bir üründür. Teraslarınıza, balkonlarınıza, iç mekanlardaki ıslak zeminlere sürerek uygulayabileceğiniz, suyu altına asla geçirmeyen uzun ömürlü bir üründür. Sürme bir ürün olduğu için dayanıklılığı yüksek, uygulaması kolay, kuruması çabuk bir ürün olarak bilinmektedir. Çimento bazlı sıva veya brüt beton üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Teraslarda güneş, yağmur veya kar gibi dış etkenlere karşı uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Sürme veya diğer izolasyon ürünlerinde zamanla yaşanan çatlamalar ve bozulmaların tamiratı için kullanılan sosis mastik ürünler weber izolasyon ürünleri arasında en çok tercih edilen tamirat izolasyon malzemesidir. Su yalıtım ürünlerinde bazı durumlarda arana ve esneklik isteyen bölge ve durumlar için daha sık kullanılan weber tam elastik su yalıtımı ürünleri sayesinde binalarınızda aradığınız su yalıtımını sağlamanız oldukça kolay ve kaliteli. Ani su tıkaç harçları ile su akışını kesmek, yoğun  su altında kalmış bölgelerin bozulmuş izolasyonlarını tamir etmeniz mümkün. Poliüretan zeminler ise pek çok iç ve dış mekanda ihtiyaç duyulabilecek bölgelere uygulanan  bir izolasyon yöntemi olarak biliniyor. Poliüretan kaplamaları weber’den tercih etmeniz ise daha sağlıklı poliüretan zeminler elde etmenize olanak sağlıyor. Hızlı su yalıtımı yapmak istediğinizde, üzeri seramik kaplanacak bölgelerde, yüksek yüzey mukavemeti gereken alanlarda kullanılan su yalıtım harçları yine weber kalitesi ile karşımıza çıkıyor. Weber’in superflex su yalıtım harçları ile tasarlanmış olan özel harçlar çimento bazlı olup tüm ıslak mekanlarda ve seramik kaplanacak alanlarda yüksek izolasyon imkanı sağlıyor.

Su Yalıtımı Ürünleri Satın Al

Weber su yalıtım ürünleri konusunda uzman bir Fransız markası olup, yapılarınız için güçlü su yalıtımı imkanı sağlayan çeşitli su yalıtım ürünleri ile karşımıza çıkan bir markadır. Weber su yalıtım ürünlerine uygun fiyatlar, taksitli ve toptan alışveriş imkanları ile ulaşabilmek için kategorimiz altına göz atabilir, kolay, konforlu ve güvenli alışveriş yöntemleri ile birlik çatı garantisi altında alışveriş yapabilirsiniz.

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.