+ Filtreler
Duramit PVC Plastik Kiremit
Duramit
Duramit PVC Plastik Kiremit
475 TL
Duramit PVC Plastik Kiremit
Duramit
Duramit PVC Plastik Kiremit
475 TL
Duramit Üst Mahya
Duramit
Duramit Üst Mahya
200 TL
Duramit Yan Mahya
Duramit
Duramit Yan Mahya
160 TL
Duramit Duvar Birleşimi
Duramit
Duramit Duvar Birleşimi
200 TL
Duramit Üç Yol Mahya Antrasit Gri
ONDUMİT
Duramit Üç Yol Mahya Antrasit Gri
75 TL
ONDUMİT
Ondumit Kızıl 200 cm
340 TL
ONDUMİT
Duramit Plastik Kiremit Üç Yol Mahya Kırmızı
75 TL

Ondumit Polimer Çatı Paneli

Yapı market perakendeciliğin lider kuruluşu olan Birlik Çatı online yapı market alışveriş web sitesiyle akıllara gelen site olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Uzun yıllardır esnaflara yüksek kaliteli Yapı Malzemeleri tedarik etmektedir. Yapı sektöründe bilgi, tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir. Müşteri odaklı bir yaklaşım sunan firmamız, memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı ve sizlere kaliteli ürünler tedarik etmenin ayrıcalığıyla hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Personellerimiz son teknolojiyi takip ederek ürünleri firmamız bünyesine katmıştır. Birlik çatı firmamızın amacı siz kıymetli müşterilerimize en iyi kaliteli ürünleri hizmetinize sunmaktır.

Çatı kaplama yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Öncelikle çatı zeminin kontrol edilmesi ve çatı kenarında bulunan su gideri ile saçakların doğru bir şekilde yerleştirileceği boşlukların da bulunması gerekir. Doğru çatı kaplama ürünü olarak sizlere ondumit çatı kaplama öneriyoruz. Ondumit Polimer Çatı Paneli özellikleri hakkında size bilgilendirme yaptık. Birlik çatı olarak ondumit polimer çatı kaplama ürünlerini web sitemiz aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Ondumit Polimer Çatı Paneli Malzemeleri ve Fiyatları

Ondumit çatı kaplama sistemlerinde son teknoloji ürünüdür. ASA ve Pvc hammaddelerinden bir araya gelen çift katmanlı plastik kiremitler çatıların bir ömür boyu dayanıklı olmasını isteyenler için üretilmiştir. Çatı kaplama projeleri zaten inanılmaz derecede pahalıdır, bu nedenle yeni çatınız için kesinlikle gerekenden fazlasını ödemeye gerek yoktur. Yapılara yenilikçi ve modern bir görünüm sağlayan ondumit hem atmosferik hem de fiziksel koşullara en üst düzey direnç göstermektedir. Tüm çatı ve yapı tiplerinde kullanılan ondumit hafif olmasının yanı sıra kolay uygulanabilir olması ve bakım gerektirmeyen yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Sağlamış olduğu izolasyon sayesinde ekonomik kazanç sağlamaktadır. Tüm iklimlere uygun olmasıyla yaklaşık olarak 30 yıl bir garantiye sahiptir. Bir binada kiremitler ile kıyasladığınız da ondumit polimer çatı paneli binanıza hafif bir ağırlık katacaktır. Bu ürünün en büyük özelliklerinden birisi de renk korumasının uzun ömürlü olması ile fiziksel direnç sayesinde formunu ve rengini uzun yıllar boyunca korumaktadır. Uzun süreli yüksek ve düşük sıcaklıklar da rengin de herhangi bir deforme gözlemlenmemektedir. Darbelere karşı dayanıklı olan bu ürün çatlamaz ve kırılmaz yapıya sahiptir. Yapılmış olan testler de 3 metre yükseklikten üzerine ağırlık atılmasına rağmen herhangi bir çatlama veya kırılma oluşmadığı gözlemlenmiştir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan ondumit panel kiremit çatı kaplama panelleri içerisinde en yüksek taşıma kapasitesine sahip bir üründür. Fırtına ve yağmurda muazzam bir ses yalıtımına sahiptir. Membran gereksinimi olmadan taş yünü ya da ısı yalıtımı malzemeleri ile kullanıldığında yapılara uzun yıllar ısı yalıtımı sağlamaktadır. Hiçbir şekilde yanmayan ve alev almayan bir özelliğe sahiptir. Ondumit panel kiremitlerin ana hammaddesi pvc özelliği ile yapılan testler de yüksek ateşe maruz bırakılmasına rağmen alev yürütmediği ve yanmayan bir yapıya sahip olduğu gözlemlenmiştir. Binaları neme ve suya karşı koruma özelliğine de sahiptir. Ondumit polimer çatı paneli binalara su yalıtım özelliği kazandırmakla birlikte ekstra bir malzeme kullanımı gerektirmez. Hafif olmasının yanı sıra montajının kolay olduğu bilinmekle birlikte ücret bakımından ekonomiktir.

Ondumit Polimer Çatı Paneli Satın Al 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri temsilcilerimiz bir telefon kadar uzağınızdadır. Birlik çatı olarak kaliteli ürünleri adresinize kadar ulaştırıyoruz. Ödemelerinizi ister havale isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. SSL güvencesi ile kredi kartı ile rahat bir alışveriş yapma imkanı sunan sistemimiz bulunmaktadır. Birlik çatı olarak inşaat malzemelerinde sizin her daim yanınızdayız.

Etiketler: bursa polimitpolimit bursabursa plastik kiremitplastik kiremit bursakiremit görünümlü çatı kaplamakiremit görünümlü çatı kaplama bursaondumit levha, pormit çatıduramit çatıondumit fiyatı, pormit fiyatıduramit fiyatı

+ Daha Fazla Göster
Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.