Yeni
Bostik

Bostik Aqua Blocker 14 Kg

Model Kodu : STK-4524
5000 TL

Birim : ADET

Ürün Açıklaması
Yorumlar
Ürün Soru ve Cevapları

Bostik Aqua Blocker

Bostik Aqua Blocker solventsiz, su katılmamış, bitüm içermeyen, kuruduktan sonra büzüşme ve çökme yapmayan MS polimer teknolojisi ile üretilen birçok malzemenin silikon ve poliüretanın istenilen teknik özelliklerinin tek bir malzemede birleştirildiği yeni bir teknoloji su yalıtım malzemesidir.

Uygulama başladığı andan itibaren su geçirimsiz, çatlak örtücü, birleştirici, doğal olarak betona etki eden özellikte ve betona yerleşen zemin suyuna karşı dayanıklı bir malzemedir.

Bostik Aqua Blocker zemin ıslak olduğu ve yağmurlu olduğu anda bile uygulama yapılabilen teknolojik bir üründür.

Bostik Aqua Blocker Ambalaj:

1 kg metal kova

Sürme cihazı: Kısa kadife (velür) rulo

Renk: Gri

 

Bostik Aqua Blocker Özellikleri?

Islak, nemli ve soğuk zeminlere tutunabiliyor.

Yüksek elastikiyet özelliğine sahip.

Bitüm bazlı su yalıtım malzemesine göre % 50 işçilik tasarrufu sağlar.

Tek komponentlidir.

Kullanıma hazır ve homojen bir yapıdadır.

10 mm’ye kadar çatlak köprüleme özelliği vardır.

İki tabaka halinde rulo ile uygulanıyor.

Astar gerektirmiyor.

Çabuk priz alıyor, kısa zamanda sertleşiyor.

Hava şartlarından etkilenmiyor.

Bitüm ve silikon içermiyor.

Kokusuzdur, solvent içeriyor.

Bostik Aqua Blocker tamamen kürlendikten sonra, malzeme su geçirmez olup, maksimum 5mm’ye kadar olan çatlakları onarmaktadır. Ayrıca, betona karşı agresif olan doğal yeraltı sularına karşı

SMP teknolojisine göre üretilen Aqua Blocker, UV dayanıklı olup, geleneksel kalın uygulamalı bitümlü kaplamanın güvenilir çatlak örtme ve su geçirimsizlik performansı ile bitümlü emülsiyon uygulamasının kolaylığının bir bileşimidir

DIN 18195 standardına göre, bodrum katları, yeraltında bölümleri bulunmayan yapılar, temeller, zemin plakaları, bağlantı yerleri, baca kovanları gibi toprakla temas eden yapı elemanlarının zemin nemine, durgun suya, basınçsız suya ve birikmiş sızıntı sularına karşı uzun süreli korunması için kullanılmaktadır.

Bostik Aqua Blocker MS Polimer Bazlı Benzersiz Su Yalıtım Malzemesi

Dünyanın en büyük yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri üreten firmalarından biri olan Bostik, MS Polimer Teknolojisini en üst noktalara taşıyarak, her türlü yüzeyde özellikle nemli ortamda kullanılabilen ve benzer birçok önemli özelliği ile su yalıtımında devrim niteliği taşıyan MS Polimer bazlı Aqua Blocker ürününü geliştirdi. Aqua Blocker, inşaat sektöründeki dev projelerde en büyük sorunlardan biri olan su yalıtımına, en hızlı ve kalıcı çözüm getiren, şikayetlere son veren yeni teknoloji ürünü likit su yalıtımı malzemesidir.

Bostik Aqua Blocker Nedir?

Solvent ve izosiyanat içermeyen bu çevre dostu teknoloji, geleneksel olarak kullanılan ürünlere göre birçok farklı özellik taşıyor. Bunların bazıları, çok yüksek UV dayanıklılığı, hızlı kuruma özelliği, mekanik dayanıklılık, çok iyi yapışma gibi özellikler.

Etiketler: Bostik Aqua Blocker fiyatı, Bostik Aqua Blocker ambalaj, Bostik Aqua Blocker uygulama, Bostik Aqua Blocker bursa satış noktası

Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.