Sac ve Ondumit Çatılar için Özel Aksesuarlar “Alın Kapama”

Binalarımızda ve konut terasları için kullandığımız pek çok farklı çatı çeşidi bulunmaktadır. Çatılar binaları yağmur suyundan ve kar suyundan izole etmek için, binanın su almasını engellemek için, binaları tüm dış etkenlerden korumak için kullanılan kaplama çeşitleridir. Çatı uygulamaları pek çok farklı çeşitlerde yapılabilmektedir. Aynı zamanda binaların daha düzgün ve estetik görünmesi için ne farklı çatı uygulamaları düzenlenmektedir. Çatı uygulamaları binanın yapısına ve bölgenin doğal yapısına göre ayarlanmaktadır. Sac ve ondumit çatılar daha çok otomotiv ve beyaz eşya sanayi alanlarında, prefabrik evler ve barakalarda, ambalaj sanayisi alanlarında, fabrika ve büyük işletme depolarında, su ve yakıt depolarında, büyük işletmelerin çatı kaplamalarında kullanılmaktadır. Sac ve ondumit çatılar hafif çatı kaplamaları olması sebebiyle büyük alanlarda tercih edilme nedeni nedir. Aynı zamanda hafif yapıların çatı kaplamalarında daha saç ve ondumit çatılar kullanılmaktadır. Sac ve ondumit çatıların özel aksesuarları ve kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Alın kapama malzemeleri de bunlardan biridir. Alın kapama malzemeleri ile sac ve ondumit çatı imalatın da açıkta kalan ve kapatılması elzem olan noktaları kapatabilirsiniz. 

 

Trapez alın kapama ürünleri ile ve sac çatıların bina ile birleşim noktalarını kapatmak ve oluklardan bina içerisine su sızıntısını engellemek için kullanabileceğiniz fonksiyonel ürünler satın almış olursunuz. Trapez alın kapama ürünleri sayesinde en doğru biçimde gerçekleştirebilirsiniz, aynı zamanda oldukça kolay uygulanabilen yapısı sayesinde tüm binalarda uygulayabileceğiniz ürün çeşitliliğini içermektedir. Alın kapama için kullanılan ürünlerin tamamı sac ve ondumit çatıların bina içerisine su sızıntılarını engellemek için oluk altlarını kapatmak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Alın kapama için yapılacak uygulamaları özel fazla ondumit çatılar aksesuarları ile tamamlamanız gerekmektedir. Saç ve ondumit çatılar kolay uygulanabilen ve aksesuarları da aynı şekilde kolay uygulanan çöpü çeşitlerinden olduğu için uygulama alanları geniş ve oldukça basit bir biçimde uygulanabilen çatı çeşitleri arasında yer almaktadır. Sac ve ondumit çatı aksesuarları arasında en sık kullanılan alın kapama ürünleri kaliteli ürünler arasından seçilmeli ve bu doğrultuda uygulanmalıdır. Uygulamayı yapacak kişilerin daha önce bu uygulamayı yapmış olması ve aksesuarlar konusunda doğru bilgilendirilmiş, alın kapama ürünlerini doğru bir biçimde kullanabilecek uzman kişiler olması önemlidir. Trapez alın kapama veya ondulin alın kapama ürünleri sac ve ondumit çatıların çeşitlerine göre satın alınarak uygulanmaktadır.


Trapez alın kapama ürünleri saç çatılarla uyumlu evrensel bir üründür. Onduline alın kapama ürünleri ise ondumit çatılar ile uyumlu evrensel bir ürün çeşididir. Bu ürünler sayesinde imalatını yaptığınız ondumit ve saç çatılarda alın kapama aksesuarlarına doğru bir biçimde uygulayabilir ve imal edebilirsiniz. Alın kapama sac ve ondumit çatılardan mutlaka yapılması gereken özel bir uygulamadır. Bu uygulamayı yapmazsanız doğru bir saç ve ondumit çatı imalatı yapmış olmazsınız. Bu sebeple imalatlarınızı yaparken mutlak suretle alın kapama ürünlerinden faydalanmalı ve binaların çatılarına bu ürünleri uygulamalısınız. Doğru bir ondumit ve saç çatı imalatı yapabilmek için kategorimiz altından alın kapama ve onduline alın kapama ürünlerini satın alarak en doğru imalatı yapabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde ürün ölçülerini görebilir, alın kapama imalatınızın ölçülerine göre satın alımlar yapabilir, en doğru uygulamayı en doğru ürün çeşitliliği ile tamamlayabilirsiniz. Tüm alın kapama ürünlerimiz birinci sınıf ürün çeşitliliğine sahip en özel malzemeler arasından seçilmektedir. Alın kapama ürünleri ile binalarınızın şıklığına şıklık katarken, aynı zamanda sağlıklı ve uzun ömürlü çatı imalatları yapmanın gururunu yaşayacaksınız.

Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.