Diğer

Shingle Havalandırma Bacası Kapaklı

Model Kodu : brlk0077
150 TL
Renk : Yeşil
Kırmızı
Siyah
Yeşil

Birim : ADET

Ürün Açıklaması
Yorumlar
Ürün Soru ve Cevapları

Shıngle Havalandırma Bacası Kapaklı

Plastikten imal edilen üst kısmı şapkalı çatı havalandırma bacasıdır.

Renk  : Kırmızı

Havalandırma boşluğu: 23 cm x 11 cm

Shıngle Havalandırma Ürün Ölçüsü : 44 cm x 34 cm

Birlik Çatı'nın sunduğu Shingle Havalandırma Bacası, çatı sistemlerinizde etkili bir hava dolaşımı sağlayarak çatınızı koruma altına alan özel bir üründür. Yüksek kaliteli malzemesi ve şık tasarımı ile öne çıkan bu havalandırma bacası, çeşitli çatı yapılarına estetik bir dokunuş katar.

Shingle Havalandırma Bacası, siyah renk seçeneğiyle çatınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır. Kapaklı tasarımı, yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma sağlar, aynı zamanda hava dolaşımını da kontrol altında tutar. Bu özellik, çatı altındaki nemin azaltılmasına ve çatı malzemelerinin dayanıklılığının artırılmasına yardımcı olur.

Dayanıklı malzeme kalitesi, Shingle Havalandırma Bacası'nın uzun ömürlü bir çözüm sunmasını sağlar. Kolay montajı sayesinde çatı projelerinizde işleri hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. Çatı sistemlerinizde hava dolaşımını artırarak çatınızın ömrünü uzatan bu havalandırma bacası, birlikte çalıştığı çatı malzemeleriyle uyumlu bir bütünlük oluşturur.

Birlik Çatı güvencesiyle sunulan Shingle Havalandırma Bacası, çatılarınızı güvende tutmak ve estetik bir çözüm sunmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Modern tasarımı, dayanıklılığı ve etkili performansıyla çatı projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Hızlı Teslimat
Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Müşteri Hizmetleri
Hafta içi 08:00 ile 18:00 Cumartesi 08:00 ile 15:00 0224 251 72 32
Güvenli Alışveriş
Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.
Kolay İade
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iadeniz gerçekleştirilir.